Igor Tudor: "Çok pozisyon vermedik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Çok pozisyon vermedik"

Igor Tudor: "Defansif olarak kompakt bir Galatasaray vardı. Çok pozisyon vermedik."

Igor Tudor: "Mesela Selçuk, 2,5 haftadır antrenman yapıyor. Fiziksel kondisyon için zamana ihtiyacımız var"

Igor Tudor: "2. maçta Belhanda takıma katılacak, bizim için çok önemli. Takımın 2. maçta daha diri olacağını düşünüyorum"

Igor Tudor: "Şu anki durumumuz bu. Bazı konuştuğumuz problemler vardı. Bu turu geçeceğimize inanıyorum"

Artık iyice netleşti ve daha fazla beklemeye gerek yok; Sen ağır malsın Tudor kusura bakma. Sana tapanlar da bir o kadar.

Koskoca Galatasaray'ın hocasının şu maçtan sonra yaptığı açıklamaya gel skandal :red:

Biri suna anlatasin, Galatasaray defans yapmaz aksine takimi cimin dibine sokup ezer

cok zavallica bir soylem, eeee baskanin hiyarin teki olursa hocasida farkli olmaz

ALLAH belanizi versin hepinizin belasini versin. bu sezon kombine alanlara uzuluyorum

Tudor : Belhanda haftaya gelecek cok önemli oyuncumuz
Tudor : Sneijder i konusmak istemiyorum sadece mac.

SENIN ABV. Belhanda yi ne saniyor bu ?

Bu herif beyinsiz lan. Uefa ya millet tatildeyken havlu attık adam pozisyon vermedik diyor. Sana bir pozisyon verirler İstanbul'da aklın hayalin durur .

Son düzenleme:
Tudoy appi vuy onlaya appi. Otoritermiş sırf hocamız diye hakaret etmiyorum şu an ne olduğu ortada gittiği gün ki çok uzak olmayacak daha rahat ifade edeceğim hak ettiği sıfat. Heyt höyt yapıyor diye bunu pazarlayanlar var birde Türkiye liginin en kötü hocası olabilir Kocaman bile bundan fersah fersah iyidir.

Pozisyon da bulamadın ama köy takımına karşı. Belhandalı veya Belhanda'sız, bu takıma karşı pozisyon üretemiyorsun ve 2 gol yiyorsun. Biraz utanç yahu. Bu takım 1 sezon yatsa, herkesin 5 kilo fazlası da olsa bu maçı yenecek. En kötü ihtimalle inanılmaz bir şanssızlıkla berabere kalacak. Yanlış konuşuyorsun hoca!

3 tane macta normal bir gol atamamis takim, masal anlatmaya devam etsin. Nasil olsa haftaya zevkle istifa haberini alacagiz.

önde kreatif oyuncumuz yoktu dedi ciddi ciddi
yanlis okumadiniz gercekten bunu söyledi
ana avrat sövüp sneijderi niye almadin o zaman diye soracaksin buna
acik acik koca camia ile dalga geciyor

Üst Alt