Igor Tudor: "Futbolcularıma bir şey söyleyemem" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Futbolcularıma bir şey söyleyemem"

Igor Tudor: "Futbolcularıma bir şey söyleyemem çünkü bugün fedakarlık yaptılar ve ellerinden geleni yapmaya çalıştılar."

Igor Tudor: "Bugün oyuncularımın gösterdiği mentaliteden mutluyum. Geldiğimden beri savunma çalışmıştık. Bugün iyi savunma yaptılar."

Igor Tudor: "Derbiye çalışmak için önümüzde 8 gün var, hazırlanmak için iyi bir süre. İyi hazırlanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

Tudor: "Bruma sevdiğim bir oyuncu ama genç olduğunu unutmamak lazım. Bir hata yaptı ve İstanbul'da kaldı. Pazartesi aramıza dönecek."

Tudor: "Derbiler için motivasyon yapılmaz, futbolcular kendini motive eder. Bugün sahada o ışığı verdiklerini oyuncularıma söyledim."

Tudor: "Asabi bir komutan gibi gözüküyorum galiba ama öyle biri değilim. Benim inandığım şey: Oyuncular ve hocalar kendi işini yapmalı."

Igor Tudor: "İyi olacağını düşündüğüm için Semih Kaya'yı sol beke aldım."

Igor Tudor: "Beşiktaş'a hazırlanmak için 8 gün var. İyi hazırlanacağız. Kimsenin şüphesi olmasın."

Igor Tudor: "Derbiler için motivasyon yapılmaz, futbolcular kendini motive eder. Bugün sahada o ışığı verdiklerini oyuncularıma söyledim."

Igor Tudor: "Bruma sevdiğim bir oyuncu ama genç olduğunu unutmamak lazım. Bir hata yaptı ve İstanbul'da kaldı. Pazartesi aramıza dönecek."

Igor Tudor: "Dışarıdan asabi, komutan gibi sert biri olarak mı görünüyorum bilmiyorum ama öyle değilim."

Igor Tudor (Bruma sözü): "İnandığım tek bir şey var, hoca ve oyuncular işlerini yapmalı. En üstte kulüp vardır. Bununla ilgili başka sözüm yok"

Igor Tudor (Bruma sözü): "İnandığım tek bir şey var, hoca ve oyuncular işlerini yapmalı. En üstte kulüp vardır. Bununla ilgili başka sözüm yok"

yedekte bekleyeceksem rizeye gitmem demiş işte bruma

bunu hagi bile demedi

antremanda isteksiz olsa bunu söylerdi tudor

ama net konuşmadığına göre taraftarın gözünde brumayı bitirmek istemiyor

Kweukesiz ligin 16.cisi Rizeye 3 tane pozisyon verdik toplamda. Muthis defansimiz var masallah. Defansimizi cok iyi oturtmus hocam. Birazda hucumu oturtursa sampiyon oluruz

Igor Tudor: "Futbolcularıma bir şey söyleyemem çünkü bugün fedakarlık yaptılar ve ellerinden geleni yapmaya çalıştılar."

Igor Tudor: "Bugün oyuncularımın gösterdiği mentaliteden mutluyum. Geldiğimden beri savunma çalışmıştık. Bugün iyi savunma yaptılar."

Igor Tudor: "Derbiye çalışmak için önümüzde 8 gün var, hazırlanmak için iyi bir süre. İyi hazırlanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

Tudor: "Bruma sevdiğim bir oyuncu ama genç olduğunu unutmamak lazım. Bir hata yaptı ve İstanbul'da kaldı. Pazartesi aramıza dönecek."

Tudor: "Derbiler için motivasyon yapılmaz, futbolcular kendini motive eder. Bugün sahada o ışığı verdiklerini oyuncularıma söyledim."

Tudor: "Asabi bir komutan gibi gözüküyorum galiba ama öyle biri değilim. Benim inandığım şey: Oyuncular ve hocalar kendi işini yapmalı."

hocam su lafi soylemeyeceksin.

ne demek fedakarlik yaptilar ellerinden geleni yaptilar filan.

yapsalardi maci alirdik.

bos isler bunlar.

bu rezil heriflerin yuzune vurman lazim ne kadar rezil olduklarini.

aynisini riekde yapiyordu. toz kondurtmuyordu rezillere bak ne oldu.

yakinda bunlar seninde kuyunu kazarsa sasirmam.

Son düzenleme:
Ben asabi olmasını istiyorum tüm heybetiylen, sol eliylen Sabri'yi diğer eliylen de Semih'i hava kaldırıp haykırmasını istiyorum suratlarına. Sonra da Hakan Balta'ya falan aynısını yapsın

3 puan alamiyorsan ismin riko da olsa mancini de tudor da veya terim de ... bir sey degismez

antrenorluk puandir .. puanlari alirsan tercuman mou gibi de olsan dunya efsanesi olman mumkundur , ya da prandelli ,denizli gibi kovulmaya da sasirmayacaksin

ya 3 puan ya da kotusun , buyuk takimlardaki teknik direktorluk degerlendirme skalasi budur , bunu kabul edip bilip geleceksin

Kweukesiz ligin 16.cisi Rizeye 3 tane pozisyon verdik toplamda. Muthis defansimiz var masallah. Defansimizi cok iyi oturtmus hocam. Birazda hucumu oturtursa sampiyon oluruz

geçen hafta da 17.sine kendi sahamızda yenildik. sihirli değnek olmadığına göre bu adamda, şu safhada eleştirmek sadece bizim taraftarın yapacağı bir şeydir herhalde

Tolga'nın sığırlıkları hariç takım iyi savunma yaptı bugün. Şu ana kadar yol geçen hanı gibi olan defansımız bugün pozisyon vermedi. Berabere kalınmasına rağmen takımdan olumlu sinyaller aldım almasına lakin bu maçı ne yapıp edip kazanmamız gerekiyordu. O frikik golü çok kötü oldu.

Tam savunmamız biraz olsun düzeliyor galiba derken bu sefer de bjk maçı formalite oldu. Şu hoca değişikliği için dibi görmemizi bekleyen ve devre arasında şu kararı alamayan yönetimin de allah belasını versin. Ne geldiyse başımıza bu sözde yönetici denilen başkan denilen şarlatanlar yüzünden geldi zaten.

Bu adami devre arasi getirmeyen zihniyete tükürüyüm sampiyonluk yarisinda bence en önde olurduk suan ama gel görki jorla devam edip sampiyonluku hediye etti dursun ve cetesi

Daha yeni geldiği için kibar davranıyor heralde yada sabrediyor. Veyahutta söyleyeceği şeyler için uygun bir ortam değildi orası.

Olumsuz yorum yapanlar art niyetli. Sadece 3 antrenmanda mucize mi bekliyorsunuz! duran topta şanssız bir gol yedik. Bunu Tudor'a bağlamak doğru değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence de fena defans yapmadık. 2 günde yapılabilecek fazla şey yok zaten.
Olmayan kondisyonu depolayamazsınız
Olmayan futbol kalitesini artıramazsınız
Bizim beklediğimiz maçı isteyen ve hırsla mücadele eden bir takımın sahada olması. Ki bugün bunun kıvılcımını ilk yarı oldukça gördük ama 2. yarıya güçleri yetmedi topçuların.

Sneijder&Bruma ile birlikte Beşiktaş maçını alacağımıza inanıyorum ben.

Bruma konusunda saçmaladım, haftaya kendisine mecburum, İstanbul'a dönünce yalvararak kazanmaya çalışacağım demiş.

Tudor hocam iyi olmanı çok istiyorum ama bugün çok kızdırdın.

Üst Alt