Igor Tudor: "Hocalık yapmadım, politik davrandım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Hocalık yapmadım, politik davrandım"

Yalnız pek çok konuda doğru tespitleri yapmış . Transfer için gerekli bölgeleri de doğru tespit etmiş
Hamza gibi içimden çıkarıcam da demiyor transfer istiyor

Dursun şaşırtır da güzel transferler yaparsa başarılı oluruz önümüzdeki sezon bence

Herşeyden evvel Igor Tudor çok net bir isim

yapılan bu röportajdaki samimi cevaplardan da bu anlaşılıyor

Belli ki bir takım oyuncu grubu hocaya içeride ciddi sıkıntılar çıkarmış

Kendisi de bu durumdan dolayı hocalık yapamadım politik takıldım diyor

bu durumda başarılı olmak gerçekten çok zor

çünkü sözünü geçiremediğin bir oyuncu grubu ile çalışıyorsun (Bruma'nın neredeyse bedava satılması olayını birde bu açıdan düşünün)

Bu röportajdan sonra en azından kendi takımını kurma şansı verilmeli diye düşünüyorum artık

ligin ilk yarısına kadar en azından artık hocaya destek çıkmalıyız

Kaldı ki daha öncesinde desteklemeyen birisi olarak bunu söylüyorum
İyi hoca zor oyuncuları idare ede bilmelidir ki bruma veya sneijder gibi oyuncular okadar zor oyuncular olmadığını düşünüyorum. Balotteli gelse ağlamaya başlar herhalde bu.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Ben başından beri hocaya güveniyorum.

Bu sezon onun hakkında daha net kararlar verebilirim. Kendi kurmadığı takımda onu eleştirmek vicdansızlık olurdu benim adıma.

TapaTalK

Tuchel gibi spaz taraftarlarimizin erotik bulacagi bir isim bunlari soylese sayfa simdi attirmak icin birbiriyle yarisan vizyoncularla dolup tasmis idi

Sneijderin zekasında adam akıllı pas oyunu yapacağı adam dolu zaten takımda... futbol entellektüelliği fışkırıyor, parıl parıl parlıyor

Tespit dogru

Bu takim 2 sezondur ilk 3 disinda kaliyorsa bunun nedeni temposuz oyundur yani orta sahamiz

Sneijder ve selcuk'tan kurtulmamiz lazim

Hocanın kafasındaki oyunu oynayabilecek doğru düzgün adamlar alınırsa ben hala umutluyum kendisinden. Yalnız inanılmaz takviye lazım takıma ve hep ilk 11'e. Bir de asıl sıkıntı en önemli transfer gerektiren mevkide bir türlü takımdan kesemediğin Selçuk'un oynaması. Bu sorunları bir çözebilirse gerisi çorap söküğü gibi gelecek zaten.

Üst Alt