Igor Tudor İmzayı Attı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor İmzayı Attı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yönetim Igor Tudor'un ilk yardımcısını belirledi.
Sarı-kırmızılıların eski futbolcularından Soner Tolungüç'le temas kuruldu.
Son olarak Karşıyaka'yı çalıştıran ve iki aydır boşta olan Tolungüç'ün teklife çok sıcak baktığı bildirildi.

gercekci olmak lazım mevcut kadroyla tudordan muciz ve baskılı oyun beklememk lazım cünkü kadro icinde 3 s gibi tehlikeli leşler var

tudor bu takımda her oyuncuyu kosturamaz özellikle sorun cıkaracak oyuncular olacak ve merak ediyorum sisteme uymayanlar kesebilecekmi yada jor gibi biatmı edeck?

tudor korkak olmaz umarım ve bu çöplerden bizi kurtarır

Igor: Hepimizin amacı Galatasaray'ı en iyi şekilde temsil etmek ve başarılı olmak. Bu büyük fırsat bana verildiği için teşekkür ediyorum.

Igor: Bence sistemler çok önemli değil. Önemli olan şey, takım ruhu. Mücadele ve fedakarlık çok önemli. Sistemler değişebilir.

Son düzenleme:
:asd:
C4yXzaGXUAENdSO.jpg

Igor: 10 yaşımdan beri üzerimde her zaman baskı oldu. Futbolun doğasında bu var. 38 yaşındayım ama kendimi daha yaşlı hissediyorum.

Tudor: "Burada olduğum için çok mutluyum. Başkana bana bu fırsatı verdiği için teşekkür ediyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım."

Igor Tudor: "Tecrübe elbette önemli ama biraz fazla abartılıyor. İnsanın içinde olan önemlidir. Yetenek ve bilgi içinizde varsa yaş önemsiz"

Fenerli muhabir gelip tudor'a soru soruyo bu herifin art niyetli olmadığını nerden anlayacağız ?

Fenerin basın toplantılarında bir tane Galatasaray lı yok be

TapaTalK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt