Igor Tudor İmzayı Attı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor İmzayı Attı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni teknik direktörümüz Igor Tudor'un imza töreni, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in katılımıyla 16 Şubat 2017 Perşembe günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da saat 15:30'da gerçekleştirilecek.

galatasaray.org

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gozyaslari icerisinde izleyecegimiz imza toreni, Tudor camiamiza hayirli olsun. Gelecek sezon Baskanimiz Sn. Ünal Aysal ile harikalar yaratacak eminim.

Peki simdi Dursun (aslinda durmasin) dün belki taktik icabida olsa yaptigi aciklamalari nasil aciklayacak? Koca Galatasaray Baskani, Karabük baskanina hastir cekemedi iyi mi.

Sn. Ünal Aysal gorevi birakmadi, gorevi birakmaya zorlandi. Canindan cok sevdigi gsyi asla yari yolda birakmaz. Geri donup yarida kalan gs devrimlerini tamamlayacak.

Aysal bile başkan olmayı senin onu istediğin kadar istemiyordur Mustafa.

Dursun defolsun, Aysal'ın karizmasında ama iyi niyetli olan kim varsa o gelsin artık.

75 yaşında değil 50 yaşlarında bu kulübü en az 10 sene götürecek bir lidere ihtiyaç hasıl olmuştur.

Başkan iken ölebilecek yaşta kişilere değil.

ağır idman yaptırt hocam herkez kilo versin 90 dakika da 11 km koşamıyanı ilk11 e sokma.
Hayırlısı olsun, riekerinkle olmayacağı belliydi zaten.

Aysal bile başkan olmayı senin onu istediğin kadar istemiyordur Mustafa.

Dursun defolsun, Aysal'ın karizmasında ama iyi niyetli olan kim varsa o gelsin artık.

75 yaşında değil 50 yaşlarında bu kulübü en az 10 sene götürecek bir lidere ihtiyaç hasıl olmuştur.

Başkan iken ölebilecek yaşta kişilere değil.

Gorece genc sayilabilecek A.Ozturk var, azili muhalifdi simdi o da Sn. Ünal Aysal'in Baskanligini destekliyor. Kendisinin baskan olma gibi bir niyeti yok. Sn. Ünal bey gelmeli ve olene kadar gorevi surdurmeli 3 donem 4 donem 5 donem. Boyle bir dehadan ne kadar faydalanirsa kulubumuz kardir.

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun

Açıkçası benim umudum yok kendisinden

ama umarım ben yanılırım ve Tudor çok başarılı olur

ve en sonunda yıllar sonra bu entrye bakıp tatlı bir tebessüm ile ulan bu sefer gol oldu be demek istiyorum

13552-karikatur-11.jpeg

hadi bakalım hayırlı olsun ! bu kadro ile mucize yaratamaz ama en azından kalemize gelen her 10 yan toptan 8 inin gol olma istatistiğini 5 e düşürürse bu bile başlangıç için iyi sayılabilir !bide umarım mancini gibi deplasmanda kedi olup arenada kükrediğimiz sezon gibi tuhaf bir istatistik yaşamayız !

Gorece genc sayilabilecek A.Ozturk var, azili muhalifdi simdi o da Sn. Ünal Aysal'in Baskanligini destekliyor. Kendisinin baskan olma gibi bir niyeti yok. Sn. Ünal bey gelmeli ve olene kadar gorevi surdurmeli 3 donem 4 donem 5 donem. Boyle bir dehadan ne kadar faydalanirsa kulubumuz kardir.

Son dönemi tarzı bir yönetim ile gelecekse görüntüsü hariç Dursun'dan hiç bir farkı olmaz.

Öztürk'lü, Süren'li bir yönetim olacaksa ve ekonomik konularda saçmalamadan başkanlık yapacaksa en azılı Aysal karşıtı bile hayır demez.

Ama bunun olacağına zerre inanmıyorum ve güvenmiyorum.

Son dönemi tarzı bir yönetim ile gelecekse görüntüsü hariç Dursun'dan hiç bir farkı olmaz.

Öztürk'lü, Süren'li bir yönetim olacaksa ve ekonomik konularda saçmalamadan başkanlık yapacaksa en azılı Aysal karşıtı bile hayır demez.

Ama bunun olacağına zerre inanmıyorum ve güvenmiyorum.

Öyle bir yönetimin geleceğini ancak rüyamızda görürüz.Fosiller asla öyle bir yönetim kadrosuna evet demez.Denilse bile bir şekilde indirmeye çalışırlar.Güvenme konusu sonraki iş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt