Igor Tudor, Israrla Strinic Diyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, Israrla Strinic Diyor!

Strinic fizik kalitesi yüksek bir bek. Ama takimin genel tablosu fazla yasli duruyor bu sekilde. 30 üzeri olupta, fizik olarak kuvvetli olmak mümkün, ama 1-2 sene sonra yenilenmemiz gerektirecek bir degisim de dogru olmaz. Tudor muhtemelen Italya´da farkli görmedigi icin, bu takimin arkasindan 17´lileri hazirlamasini düsünmek de hayal olur. Zaten aciklamalarinin satir arasinda, daha cok tecrübeli oyunculari düsündügünü söylemisti.

konudan bagımsız isvecteki rezillikten sonra tudorla ilgili düsüncelerin nedir ? hala daha ısrar edilmeli mi eline kusursuz bir kadro versek dahi devam edilmelimi

bence karabükteki tudorla alakası yok ve de jor den bile cogu konuda eksik

konudan bagımsız isvecteki rezillikten sonra tudorla ilgili düsüncelerin nedir ? hala daha ısrar edilmeli mi eline kusursuz bir kadro versek dahi devam edilmelimi

bence karabükteki tudorla alakası yok ve de jor den bile cogu konuda eksik

Jordan daha basarisiz oldugu gecen sezonda bir gercek idi. Ve elenirsek zaten takimin basinda kalamaz. Lucescu ikna edilirse, bana göre gönderilmesi iyi bir hamle olur. Onun disinda gönderilse bile cok birsey degisir mi, onu bilemem. Piyasada "olur" diyebilecegim adam yok maalesef.

Söz konusu Kramaric transferi olsa neyse... Ki kendisini aslinda daha önce de Türkiye maci ile ilgili övmüstüm forumda, solda aylardir Kramaric´in oynadigi aklimda o macta. Benim macta göze batan, özellik ile sol kanadinin fizik olarak cok kuvetli olmasi. Arkali önlü, cok iyi ataga cikiyorlardi.

YouTube

YouTube

Aklimda kalan strinic bu. Hizli, atletik ve fizik olarak kuvvetli. Yasindan dolayi soru isareti ile baktigimi da yazdim, ama bir kac yas genc olsa kesinlikle isterdim.

1 hafta önce Sneijder'in sezon içinde yenilen asistlerini içeren birkaç saniyelik videolardan oluşan konuya aşağıdaki yorumu yapmıştın.Şimdi bana bu 2 tane anlık videoları attın.Bu yaptığın tutarlı değil.

Attığın videolardan 2.si EURO 2016'daki Portekiz maçı.O maçta Portekiz'in golünde topu kaptıran herifin Strinic olduğunu biliyor musun peki?

0.29

YouTube

Bunlar sadece maclarin saniyelik anlarini iceriyor. Mac 90 dakika, ama kimse cikip Sneijder´in saha icinde yapamadiklari, takima yetisemedigi, pas alamadigi, topu sektirdigi, ileriye gidecegine, kontrol edebilmek icin geriye gittigi, hafif temasda düstügü, atak öldürdügü tonla pozisyonlar ile ilgili video yapmaz.

Sneijder´in pas yetenekleri ile ilgili kimse birsey demiyor, ama onun disinda sut kaliyor, diger yönleri cok zayif.

1 hafta önce Sneijder'in sezon içinde yenilen asistlerini içeren birkaç saniyelik videolardan oluşan konuya aşağıdaki yorumu yapmıştın.Şimdi bana bu 2 tane anlık videoları attın.Bu yaptığın tutarlı değil.

Attığın videolardan 2.si EURO 2016'daki Portekiz maçı.O maçta Portekiz'in golünde topu kaptıran herifin Strinic olduğunu biliyor musun peki?

0.29

YouTube

Aga dakika 120, Hirvatistan iki defa gayet dinc bir sekilde bindiriyor sol kanattan. Ücüncüde, artik futbolcularin pestili cikmis. Kimse pas almaya yanasamiyor, iki futbolcu ani pres yapip topu almis. Portekizin hak etmedigi bir galibiyetti zaten, ama o noktadan taksi cagirsan, sana 20 tl yazar kaleye kadar.

Youtube´a baktim, adamin baska videosu yok. Aklima kaldigim sekilde gösteren bir video attim. Hizli ve fizik olarak kuvvetli. Bastira bastira giden bir topcu. Bu video mesela teknik zaafiyetini göstermiyor zaten. Ben bekte istedigim ilk özellikler de bunlar. Bir bek icinde önemli.

Sneijder ile ilgili de aynisi. Ben desem ki Sneijder pas mas atamiyor, bana o videoyu gösterebilirsin. Hatta o konuya bile yazdim, Sneijder´in cok iyi pas atabilen bir futbolcu oldugunu. Sorunlar oyunun diger yönleri oldugunu.

Üst Alt