Igor Tudor: "Kimin lider olduğunu gösterin!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Kimin lider olduğunu gösterin!"

Olası bir kötü sonuçta 8 haftada verilen emeklerin büyük zarar göreceğine ve işlerin tersine dönebileceğine dikkat çeken Tudor’un, “Ligde yenilmeyen tek takım biziz... Rakibimiz ise sıkıntılı bir dönemin ardından kendine gelmeye başladı. ]​

Adam Türkiye'yi tanımaya başlamış. 8 Haftalık harika istatistikler görmezden gelinip performansın tek maçlık başarıya indirgenebileceğini biliyor. Acı ama gerçek.​

Ben bu herifin manteltisini geçen sezon oldukça net gördüm.
Bu sezonda farklı olacağını düşünmüyorum.

Antalyada nem varsa oyuncularıni 3 gün önceden götürüp alıştırırsın.
Konya 6 kişi ile kapanıyorsa oyuna selçuk yerine kilidi açabilecek oyuncu alırsın.

Bursa maçında ise yaptığı degisklik komple yanlıştı buna rağmen iyi bir baskı kurmuştuk hakkını yememek lazım.

Önümüzdeki 6 hafta neler olacak hepimiz göreceğiz.

Gerçek Kaptan NANDO!
Selçuk maçı çözdü yalnız. Girene kadar kaleye bile gidememistik ve oyun kontrolü Konya' da idi. Ezberden bir yorum olmuş. Onyargilarin o kadar büyük ki kesin yargı gibi hareket ediyorsun. Tanıyanlar bana pesimist diyor eleştiriyor bundan dolayı. Siz bu seviyenin de uzerindesiniz
Kötü olan bir şey sürekli öyle devam etmek zorunda değil. Keza iyi olan şey de.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kardeş olayı çarpıtma.

Deplasmanda ve büyüklere karşı oynattığı korkak futbol ile ilgili Doğru düzgün bir argümanın varsa konuş ve beni haksız çıkar.

Ha beni haksız çıkarma gibi bir derdin yoksa eğer, okuma geç.

Gerçek Kaptan NANDO!

Ahmet hocam muhalif tutumun hoşuma gidiyor. Ben şikayetçi değilim. Ama senin Tudor eleştirin şuna benziyor:

"Nasreddin Hoca oğlunun eline bir testi tutuşturup çeşmeden su getirmesini istemiş. Çocuk dışarı çıkarken de ensesine bir tokat atıp :
- Testiyi kırma ha ! diye öğüt vermiş .
Bunu gören komşulardan biri :
- Yahu Hocam demiş, henüz testiyi kırmadan niye dövüyorsun yavrucağızı ?
Hoca cevap vermiş :
- Testiyi kırdıktan sonra neye yarar be birader !"

Durum aynen bu. Geçen seneki derbi performansını boşver. Bu seneye bak. Geçen sene takım yoktu! Tudor da yap boz yapıyordu. Deniyordu.

Selçuk maçı çözdü yalnız. Girene kadar kaleye bile gidememistik ve oyun kontrolü Konya' da idi. Ezberden bir yorum olmuş. Onyargilarin o kadar büyük ki kesin yargı gibi hareket ediyorsun. Tanıyanlar bana pesimist diyor eleştiriyor bundan dolayı. Siz bu seviyenin de uzerindesiniz
Kötü olan bir şey sürekli öyle devam etmek zorunda değil. Keza iyi olan şey de.

Sen dünyanın en optimist insanı kalırsın canım,kıyas kabul etmez. :D

Sürekli aynı şeylere değinmek istemiyorum. Ancak Aysal'in ilk 2 senesi ile son 1.5 senesi arasında ki çizgi farkı ve ilk iki sene ki Dursun ile bu sene arasında ki fark bile yek suçlunun kişiler değil sistem ve sartlar olduğunu gösteriyor. O zaman o kadar büyük ivme yakalamisken onu kaybedip dibe doğru gittiysek son 1.5 sene ki idari ve sportif yanlış kararların da büyük payı var. Kişiler ve kurumlar mevcut sartlarindan bağımsız değerlendirice sıkıntı oluyor. Tudor'u geçen sezon değil bu sezon üzerinden yargılamak doğrudur.

Bunu yaparsak

1. Kadro mühendisliği - OK
2. Taktik disiplin -OK
3. Kondisyon planlamasi-OK
4. Taktik esneklik - OK gibi (Bursa ve Konya maçında başka bir oyuna geçtik maç içinde )
5. Oyunu okuma- olumsuz
6. Saygınlık -İspat istiyor
7. Medya ilişkileri -OK
8. Akıl Oyunları - Yetersiz
9. Hırs ve uyum - OK

Sürekli aynı şeylere değinmek istemiyorum. Ancak Aysal'in ilk 2 senesi ile son 1.5 senesi arasında ki çizgi farkı ve ilk iki sene ki Dursun ile bu sene arasında ki fark bile yek suçlunun kişiler değil sistem ve sartlar olduğunu gösteriyor. O zaman o kadar büyük ivme yakalamisken onu kaybedip dibe doğru gittiysek son 1.5 sene ki idari ve sportif yanlış kararların da büyük payı var. Kişiler ve kurumlar mevcut sartlarindan bağımsız değerlendirice sıkıntı oluyor. Tudor'u geçen sezon değil bu sezon üzerinden yargılamak doğrudur.

Bunu yaparsak

2. Taktik disiplin -OK
4. Taktik esneklik - OK gibi (Bursa ve Konya maçında başka bir oyuna geçtik maç içinde )
5. Oyunu okuma- olumsuz
7. Medya ilişkileri -OK
9. Hırs ve uyum - OK

Dursun ile ilgili ve Aysal'ın döneminin ikinci bölümü dışında katılıyorum. İkiside işi doğru adamlara bıraktıkların da başarılı oluyorlar gibi duruyor. Dursun için henüz bunu söylemek erken ama şu anda görünen o.

Tudor konusunda katılıyor ve ekliyorum boy poz - OK Adem Çakar

Bana da en son o hafta gibi geliyor , 3 puanlar ve biletler hakikaten ciddi gelir sagliyor

kis aylarinda dusecektir ama en azindan arzulanan performans primi 90 civari bir puanla harika duzeye gelecektir

5 super lig galibiyeti 2 CL galibiyetine denk geliyor , eskiden bu makas cok daha acikti

bu sene en onemsiz macta bile alinacak galibiyet cok onemli olacak her takim icin

Bunu yaparsak

2. Taktik disiplin -OK
5. Oyunu okuma- olumsuz
7. Medya ilişkileri -OK
9. Hırs ve uyum - OK

Sence saydığın eksiklerine rağmen ipi göğüsleyebilir mi?

Rakiplere, hakem şansına (!) bağlı bu birazda. Gogusleyebilir ama 10 puan önde dahi olsak bu şartlar güven vermez. Herkes ağzının suyu aka aka kaybımizi bekliyor. Olursa karakter koyacak iyi giderken de sürekliliği sağlayacak bir güç varsa içinde oluruz.

Tudor'u Lucescu gibi şampiyon hoca yapacak adamlar Dürüst-Albayrak ikilisi desem katılır mısın?Hamza'da bunu çok net bir şekilde gördük dediğini.

Tudor'u Lucescu gibi şampiyon hoca yapacak adamlar Dürüst-Albayrak ikilisi desem katılır mısın?Hamza'da bunu çok net bir şekilde gördük dediğini.
Hayır katılmam. Lucescu gibi bu iki isimde mevcut şartlarda etkisini kaybetti. Biri TFF ye girip diğeri de Terim( Terim'i seven biri olarak ) ve Hamza gibi mevcut sistemin dışına ittigi iki kişiyi savunacak yapıda olduğu ve liderlik gibi kendisine ters bir göreve soyunacagi için.

Hayır katılmam. Lucescu gibi bu iki isimde mevcut şartlarda etkisini kaybetti. Biri TFF ye girip diğeri de Terim( Terim'i seven biri olarak ) ve Hamza gibi mevcut sistemin dışına ittigi iki kişiyi savunacak yapıda olduğu ve liderlik gibi kendisine ters bir göreve soyunacagi için.

Terim'i savunuyorlar mı artık bilemiyorum.Albayrak Arda'yı kim istemez vb. dedi geçen gün eğer haber doğruysa.

DMZmk8wW0AAfhhy.jpg

DMZlzF8WsAg6pQ0.jpg

DMZmJpZX4AA9joU.jpg

DMZlocqX0AEj7oQ.jpg

Puan durumu o kadar da önemli değil Igor Hocam.

İyi çalış bu maça, tertemiz kazan. O zaman kredin bugüne kadar kazandığından daha fazla artar. Kaybedersen 8 maçta kazandığın kredi de tehlikeye girer.

Çok basit. İyi çalış.

Üst Alt