Igor Tudor: "Kimin lider olduğunu gösterin!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Kimin lider olduğunu gösterin!"

1676955_940x531.jpg

Tudor, oyuncularına “8 puanlık farkı unutun” talimatı verdi.Ligde yenilgisiz lider olduklarını hatırlatan Hırvat hoca, “Unvanınızı koruyup taçlandırın ve çıkışınızı sürdürün” diyerek Fenerbahçe önünde galibiyet istedi.

Fenerbahçe derbisi için bir günlük iznin ardından dün topbaşı yapan Galatasaray’da Igor Tudor, antrenman öncesi oyuncularıyla bir toplantı gerçekleştirdi.Sezon başından bu yana büyük bir özveriyle oynayarak ezeli rakipleriyle puan farkını 8’e çıkardıklarını hatırlatan Hırvat teknik adam, buna rağmen derbide sahaya arada puan farkı yokmuş gibi çıkmaları yönünde öğrencilerini uyardı.

‘KİMİN LİDER OLDUĞUNU GÖSTERİN’

Olası bir kötü sonuçta 8 haftada verilen emeklerin büyük zarar göreceğine ve işlerin tersine dönebileceğine dikkat çeken Tudor’un, “Ligde yenilmeyen tek takım biziz... Rakibimiz ise sıkıntılı bir dönemin ardından kendine gelmeye başladı. Ancak sahaya çıktığımızda kimin lider olduğunu göstermemiz gerekiyor. Tüm takımlar arasında en iyi futbolu biz oynuyoruz ve bu maçta galibiyeti hak ediyoruz. Asla disiplininizi bozmayın. Derbiyi kazanarak namağlup unvanınızı taçlandırın ve çıkışınızı sürdürün” ifadelerini kullandığı bildirildi.

Erhan Kaan Adıgüzel/Habertürk

GSCimbom Portal

Önce sen lider olduğunu kanıtla
Geçen sezon ve bu sezon(antalya,konya) deplasmanda oynattığın korkak ve silik futbola bir çözüm bul.

Umarım rakip büyük takım diye yine elin ayağın bir birine girmez

Gerçek Kaptan NANDO!

Konumuz özel degil.
Mevzu GALATASARAY.

Tudor'un büyüklere ve deplasmanda oynattığı korkak futbol ile ilgili bir argümanın varsa tartışalım.

Gerçek Kaptan NANDO!
Kardeş belli ki evde işler yolunda gitmiyor bizim de iniş çıkışlarımız oluyor , arada bir çiçek falan al yada ayakkabı.Bol bol gezmeye çıkar hanımını birlikte mutlu olun , hayatın değerini bilin.

Kardeş belli ki evde işler yolunda gitmiyor bizim de iniş çıkışlarımız oluyor , arada bir çiçek falan al yada ayakkabı.Bol bol gezmeye çıkar hanımını birlikte mutlu olun , hayatın değerini bilin.
Kardeş olayı çarpıtma.

Deplasmanda ve büyüklere karşı oynattığı korkak futbol ile ilgili Doğru düzgün bir argümanın varsa konuş ve beni haksız çıkar.

Ha beni haksız çıkarma gibi bir derdin yoksa eğer, okuma geç.

Gerçek Kaptan NANDO!

Kardeş olayı çarpıtma.

Deplasmanda ve büyüklere karşı oynattığı korkak futbol ile ilgili Doğru düzgün bir argümanın varsa konuş ve beni haksız çıkar.

Gerçek Kaptan NANDO!
Hadi Osmanli cok gucsuz takim diye sayilmayabilir ama
Bursa deplasman degil miydi?
Yanlis veya dogru 2 bek cikarip 2 kanat almadi mi bu adam korkakligindan mi yapti onu?
Antalya ve Konya maclarinin milli ara donusu oldugunu neden gormezden geliyorsun?
Keza Antalyada agir nem ve oldukça kotu bir zemin oldugunu da unutmamak lazim.
Konya farkindaysaniz 6 savunmaciyla oynadi. Pozisyon vermeyip dusuk tempoda hic de korkak olmayan bir oyunla yenip donduk.
Tabiki de ic saha ile dis saha maclari arasinda tempo cosku farki olacak ama bu korkaklik mi oluyor?
Harbiden çok bos elestiriler goruyorum bazen.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kardeş olayı çarpıtma.

Gerçek Kaptan NANDO!
yok ya futbol hakkında konuşmuyorum , neden bu kadar negatifsin , yensek de yenilsek de bir oyun.Bu kadar negatifliğin sana ne faydası var.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Sağdaki misin ? Soldaki mi ?
Bunlar GSC Forumun iki ünlü admini değil mi?

Hadi Osmanli cok gucsuz takim diye sayilmayabilir ama
Bursa deplasman degil miydi?
Yanlis veya dogru 2 bek cikarip 2 kanat almadi mi bu adam korkakligindan mi yapti onu?
Antalya ve Konya maclarinin milli ara donusu oldugunu neden gormezden geliyorsun?
Keza Antalyada agir nem ve oldukça kotu bir zemin oldugunu da unutmamak lazim.
Konya farkindaysaniz 6 savunmaciyla oynadi. Pozisyon vermeyip dusuk tempoda hic de korkak olmayan bir oyunla yenip donduk.
Tabiki de ic saha ile dis saha maclari arasinda tempo cosku farki olacak ama bu korkaklik mi oluyor?
Harbiden çok bos elestiriler goruyorum bazen.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben bu herifin manteltisini geçen sezon oldukça net gördüm.
Bu sezonda farklı olacağını düşünmüyorum.

Antalyada nem varsa oyuncularıni 3 gün önceden götürüp alıştırırsın.
Konya 6 kişi ile kapanıyorsa oyuna selçuk yerine kilidi açabilecek oyuncu alırsın.

Bursa maçında ise yaptığı degisklik komple yanlıştı buna rağmen iyi bir baskı kurmuştuk hakkını yememek lazım.

Önümüzdeki 6 hafta neler olacak hepimiz göreceğiz.

Gerçek Kaptan NANDO!

Üst Alt