Igor Tudor Resmen Kovuldu! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor Resmen Kovuldu!

Büyük maclarda sistem degisikligine gitmesi sonunu getirdi

Onun disinda basariliydi,taraftar yillarca hakli olarak tepki gösterdi sabri semih balta selcuk gibi cöpler oynuyor diye ve gelen hocalar birakin göndermeyi yedek kulubesinde bile oturtamadilar bu oyunculari

Kariyerinde basarilar diliyorum,umarim kendini her gecen gün gelistirir

Aldığı topçular kendi sistemi için işe yarayan topçular olduğundan terimle pek cacığa yaramadılar özellikle belhanda, maicon, feguli bu yüzden hiç bir hocayı transfer yaptı diye övmeyin.

Conte de issiz. Bu mal kimden kopya cekecek simdi. Ha dogru ya la bu capsiz denyo da issiz. Hee o zaman sikinti tünne.

Musap tan yine isim hayranligi

Rijkaard mis

3. Oldugu sezonun ardindan bu takim gecen sezon ligi 5. Bitirdi ben kendimi basarili sayiyorum diyen birini sirf barca'yi calistirdi diye üstün tutmak isim hayranligi oluyor

Rijkaard kariyer olarak tabiki üstün ama Galatasaray kariyerine bakacak olursak rijkaard'in bir üstünlügü yok

Balik hafizali olmay gerek yok,rijkaard'in sag bekte Ali Turan orta sahada Mustafa sarp gibi oyunculari oynattigi dönemleri de biliyoruz

Keske gelmeseydide Bruma sözlesmesini uzatsaydi. Brumadan para gelmezse Belhanda ve Feghouli gelmezdi ve ucuz bir 10 numara gelirdi sanirim.

Ucuz 10 numara + Bruma >>>> Arap wonder duo. Ve beraber maaslari zaten toplam belki 4,5 milyon olurdu. Feghouli ve Belhanda 7,2 milyon aliyorlar.

Herif geldigi an agzimiza sicti. Poldi,Bruma ve Sneijder ile birbirine girdi, Muslera yi bile biktirdi. Herif resmen kabus gibiydi

Ortaya iddia uydurdun simdi de. Sneijder'le arasinin bozuk oldugunu biliyoruz ama diger oyuncularla bir sorun yasayip yasamadigina dair bir sey yok ortada.

Bruma'nin kontrati bitiyordu ve yuzde yuz imzalamazdi, bedava mi gitseydi? Podolski - Sneijder varken ne kazandik? Onemli olan kimi kusturdugu degil ne kazandigidir.

Eger dedigin gibi agzimiza sicsaydi sampiyon olamazdik. Gecen seneki maclarimizin yarisina onunla ciktik.

Ortaya iddia uydurdun simdi de. Sneijder'le arasinin bozuk oldugunu biliyoruz ama diger oyuncularla bir sorun yasayip yasamadigina dair bir sey yok ortada.

Bruma'nin kontrati bitiyordu ve yuzde yuz imzalamazdi, bedava mi gitseydi? Podolski - Sneijder varken ne kazandik? Onemli olan kimi kusturdugu degil ne kazandigidir.

Eger dedigin gibi agzimiza sicsaydi sampiyon olamazdik. Gecen seneki maclarimizin yarisina onunla ciktik.
Daha ilk macta Brumayi kadrodan atmadimi? Neyin iddaasini? Sansimiza diger takimlarda sicip duruyordu ilk devrede. Yoksa Tudor ile ikinci devreye ciksaydik, büyük maclari kaybedip 3.4. olurduk. O Maclari aldik diye 1.ci olduk sonda

Bruma konusunu bilmiyorum,yeteneğini de tartışmıyorum ama Hamza tembel dedi,Tudor kadro dışı bıraktı yani sırf hocalarda suç olamaz

Bruma konusunu bilmiyorum,yeteneğini de tartışmıyorum ama Hamza tembel dedi,Tudor kadro dışı bıraktı yani sırf hocalarda suç olamaz

Bu arada sunu eklemek gerek, adam yonetme meziyeti bir hoca icin en az taktik bilgisi kadar onemli. Oyuncu kazanmak icin de dogru yaklasmak lazim futbolculara. Bu yuzden mesela ne Hamza'nin, ne de Tudor'un su anki halleriyle takimlara oyuncu kazandirabilecegini dusunmuyorum.

Fatih Terim bunu yapmazdi, bu cok belli. Bu yuzden daha iyi bir hoca

Ama tabii ki oyuncu da kusmeyecek. Futboluna ve profesyonelligine bakacak.

Hocadir kadroya almamaya hakki vardir hicbir topcu buna trip atamaz. Isterse allame-i cihan olsun.

Bruma gibilere degil Rodrigues gibilere ihtiyacimiz var bizim. Futbolcu isini yapacak.

Uzatmayalim ne soylersem soyleyeyim kafandaki hicbir seyi degistiremeyecegimi biliyorum

Tudorun rodriye neler yaptıkları da ortada öyle bir topçuya bile trip atıyordu hocalık öyle transfer yap kadro dizle olmaz, yeri geldiğinde arkadaş, yeri geldiğinde baba, yeri geldiğinde komutan olucaksın, sırf hava atarak kral benim ulan la olmaz o iş.

Arkadaslar Allaha sükür bu mal heriften gec de olsa kurtulduk, su gereksiz yüzünden birbinizi kirmayin.

Degmez böyle bir hiyar icin.

Üst Alt