Igor Tudor, Ryan Donk’u Kampta İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, Ryan Donk’u Kampta İstiyor!

donk.jpg

Hırvat çalıştırıcı, Hollandalı oyuncuya son bir şans vermek istiyor.

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, sarı-kırmızılı idarecilerle yaptığı toplantıda sürpriz bir talepte bulundu. Hırvat çalıştırıcı sezon başında Real Betis‘e kiralanan Ryan Donk‘a kampta son birşans vermek istediğini ifade etti. Habertürk’te yer alan habere göre hem stoper hem de defansif orta saha olarak görev alabilen hollandalı oyuncu için Tudor, “Acele etmeyelim. Mutlaka kampa katılsın. Performansını görmek istiyorum” dedi.

Gamaspor

Dany vurdum duymaz bir adam değil fazla risk alması ve gereksiz müdahaleleri nedeniyle sıkıntı yaratan bir stoper

Donk dediğin orta hakem gibi izliyor maçı nerdeyse rakıbin yanında avantaj devam et işareti yapacak sanıyorum bazen

Dediğim gibi Donk o fiziğe göre atletik bir isim , tekniği de fena sayılmaz biz de asla olmaz ama Tudor mutlaka faydalanmayı deneyecektir.

Fiziksel olarak iyi, hızıda fena sayılmaz, yetenekli bir oyuncu ama oyun zekası problemi var. Bu yaştan sonra gelişim gösterebilir mi Tudor ile şüpheli. Stopere en az 1 isim alıp, Donk'u da yeni transfer olarak gösterebilirler.

Üst Alt