Igor Tudor Tarih Yazabilir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor Tarih Yazabilir!

Igor Tudor Tarihe Yazabilir! Fatih Terim'i...

tudorun-cok-konusula-5d221a9cf0e53cdd0cec.jpeg

Süper Toto Süper Lig'e fırtına gibi başlayan Galatasaray'da gözler Bursaspor deplasmanına çevrildi. Sarı kırmızılı takım maçtan 3 puan ile ayrılırsa puanını 16'ya yükseltecek ve Tudor bu durumda Fatih Terim'i geçmiş olacak.

Sarı kırmızılılar, sezonun en zorlu maçlarından*birinde Bursaspor deplasmanına çıkacak. Geride kalan periyotta 4 galibiyet ve 1 beraberlikle 13 puan toplayan Galatasaray, uzun yıllar sonra bir ilki başarmanın peşinde koşacak.

Cimbom, bugün kazanırsa puanını 16'ya yükseltecek ve 6'da 6 ile 18 puan topladığı Frank Rijkaard yönetimindeki 2009-10 sezonundan bu yana en iyi lig başlangıcı rekoruna ulaşacak.

Sezon başında takım henüz oturmamış,*transferler bitmemişken Östersunds'a*elendiklerinde adeta tefe konan ve*takımdan gönderilmesi gündeme gelen İgor Tudor ise 16 puana ulaşılması halinde son şampiyonları da geride bırakacak.

G.Saray'da, bu sürede şampiyon olan Fatih Terim ve Hamza Hamzaoğlu dahi ilk 6 haftayı en fazla 13* puanda geçebilmişti.

MUHTEMEL 11’LER;

BURSASPOR: Harun, Aziz, Titi, Ekong, Barış, Agu, Badu, Batalla, Delarge, Ekoko, Stancu

GALATASARAY: Muslera, Mariano, Maicon, Serdar, Latovlevici, Fernando, Ndiaye, Belhanda, Rodrigues, Tolga, Gomis

STAT: Bursa Büyükşehir

SAAT: 19.30

HAKEM: Fırat Aydınus

YAYIN: beİN Sports 1

( GS Gazete )

2009-2010 sezonu sonu gibi olmasın. İlk 7 hafta da 6 G 1 B ile geçipsezon sonu 64 puan alabilmiştik. Yani 27 maçta sadece 45 puan toplamıştı takım.

Gene başladın sıvacılığa.

O sezonu da lobi eksiğimiz ve güçlü yönetim olmadığı için kaybetmiştik. Futbol olarak bizden daha fazla hak eden takım yoktu aslında genele baktığında. O yüzden sıvacılık değil tedbir olarak kötümser olmakta fayda var. Ne zaman umutlansam hayal kırıklığına uğradım 20 yıldır. Umutsuz olunca genelde şampiyon olduk.

O sezonu da lobi eksiğimiz ve güçlü yönetim olmadığı için kaybetmiştik. Futbol olarak bizden daha fazla hak eden takım yoktu aslında genele baktığında. O yüzden sıvacılık değil tedbir olarak kötümser olmakta fayda var. Ne zaman umutlansam hayal kırıklığına uğradım 20 yıldır. Umutsuz olunca genelde şampiyon olduk.
Ne alaka olm bok gibi defans ve orta saha vardı. 5 puan öne geçip gittik mal mal Trabzonla Eskişehire yenildik. O sezonu 5 puan öndeyken Trabzon - Eses - Fener - Sivas maçında 1 puan almamız yüzünden kaybettik ne hakemi.

5 puan öndesin kritik 4 maçta 1 puan alıyorsun sonra hakem, lobi vs.

Ne alaka olm bok gibi defans ve orta saha vardı. 5 puan öne geçip gittik mal mal Trabzonla Eskişehire yenildik. O sezonu 5 puan öndeyken Trabzon - Eses - Fener - Sivas maçında 1 puan almamız yüzünden kaybettik ne hakemi.

5 puan öndesin kritik 4 maçta 1 puan alıyorsun sonra hakem, lobi vs.
Benim için kaybettigimiz her sezon hakem katletmistir bizi. Bu konuda at gozlukluyum de o sene cidden bizi değil belki ama Fener ve Bursa'yı feci iteklediler. Son 10 hafta fener yine 9 G gibi bir seri yapmıştı. Hemen hepsinde hakem hatası var lehlerine olmayan frikikten gol,ofsayt diye kesilen rakip atakları vs...

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim için kaybettigimiz her sezon hakem katletmistir bizi. Bu konuda at gozlukluyum de o sene cidden bizi değil belki ama Fener ve Bursa'yı feci iteklediler. Son 10 hafta fener yine 9 G gibi bir seri yapmıştı. Hemen hepsinde hakem hatası var lehlerine olmayan frikikten gol,ofsayt diye kesilen rakip atakları vs...

Bu yorum tarzı eleştirdiğimiz taraftarların tarzı. Fener 1-0 kazandı çoğu maçı Daum sonuca götürdü iyi oynamadılar ama kazandılar öyle aleni hakem hatası da hatırlamıyorum. Bizden daha dengelilerdi. Onu geçtim kendi evinde mal mal gol yeyip yenildikten sonra bok atmak da ayrı saçma.

Gittik içerde Bursayla berabere kaldık Fener'i şampiyon yapan biz olacaktık son maç olmasa.

Talihsiz bir yorum olmuş maalesef.

Alpay cimbom oldboys çıktı.

Üst Alt