Igor Tudor - Sayfa 211 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önemli maçlarda yoktu. İyi hoca olabilir mi bilmiyorum ama kesinlikle Galatasaray'ın hocası olacak kalibrede değildi. Şuan kesinlikle çok daha kötü bir durumda olurduk.

Başımızda bu olsaydı dün 2-0 mağlup olmuştuk. Şampiyonluğa çok yaklaştık lakin olsak da olamasak da bundan kurtulduğumuz güne şükürler olsun.

Galatasaray seviyesinde olmadığını geç anladım.

Tudor olsaydı muhtemelen trabzon'a yenilir başakşehir'e rencide olur beşiktaş'a şampiyonluğu verirdik

Bu olsaydı havluyu çoktan atmıştık, Östersund faciasından sonra yollar ayrılmalıydı çok geç kalındı neyse buna da şükür. Geldiğin güne lanet olsun bir de ABV.

Hala bu haini savunan var mı acaba?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hain mi?

Hainden de öte. Galatasaray’ı Anadolu takımı olarak gören, bizden ayrıldıktan sonra Beşiktaş bizden iyi takım tabii ki de onlara önlem almalıydık diyen bir adam. Eğer Tudor’u savunan varsa benim için Galatasaray taraftarı değildir. Eğer o Galatasaray taraftarıysa ben değilim. Bu kadar da netim bu konuda.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Iyi bir seçiciydi. Belhanda belkide tek net hatasiydi.

Iyi bir kondusyoner belki.

Ama birgun iyi teknik adam olmasina cok var. Hatta hic olamamasi daha guclu ihtimal. Ego yu bi yana birakip iyi bir teknik adamin yaninda bir kac yil yardimcilik yapmali.

Hainden de öte. Galatasaray’ı Anadolu takımı olarak gören, bizden ayrıldıktan sonra Beşiktaş bizden iyi takım tabii ki de onlara önlem almalıydık diyen bir adam. Eğer Tudor’u savunan varsa benim için Galatasaray taraftarı değildir. Eğer o Galatasaray taraftarıysa ben değilim. Bu kadar da netim bu konuda.

Fatih Terim: Türkiye'nin En İyi Kadrosu Beşiktaş'ta

Bilmiyorum da herkes Fatih hocanın geleceğini biliyormuş demek ki

Şahsen ben Dursun yüzünden kalmasını istiyordum.Kesinlikle Fatih hocanın geleceğini tahmin etmiyordum hele o sene başında Terim'i küstürmek için Lucescu ile görüşen bir isimdi sonuçta

Yine de Imparator Vodafone'a bu kadar pasif cikmaz, buyuk ihtimalle beraberligi de alirdi

Tudor'a hain diyenleri senin kadar elestiriyorum, ama Imparator'la karsilastirmiyorsundur umarim

Tudor'un bu sezonki sampiyonlukta payi vardir, ama Imparator olmasaydi da baska biri olsaydi sampiyon olamazdik. Tudor olmasaydi baska biri olsaydi yine de olabilirdik.

Her seye ragmen gercek taraftar Tudor'u elestirirken tesekkur etmeyi de bilmelidir. Beceriksizlikleri olabilir (genc bir hoca icin dogal) ama "hain" kesinlikle degil

Bilmiyorum da herkes Fatih hocanın geleceğini biliyormuş demek ki

Şahsen ben Dursun yüzünden kalmasını istiyordum.Kesinlikle Fatih hocanın geleceğini tahmin etmiyordum hele o sene başında Terim'i küstürmek için Lucescu ile görüşen bir isimdi sonuçta

Bence de istemiyordu, o yuzden Arda'yi da bu kadar kovaladi. Camia ici baskiya yenildi ama. Musta Cengiz de yanilmiyorsam "Dursun Terim'i dusunmuyordu" gibi bir sey soyledi zaten.

Dursun'un kimin masasi oldugu cok belli. O kisiye "Evet" demediginden beri basi beladaydi Terim'in.

Fatih Terim: Türkiye'nin En İyi Kadrosu Beşiktaş'ta

İyi kadro demek iyi takım demek olsaydı şu anda Roma CL yarı finali oynamıyor olurdu.

Yine de Imparator Vodafone'a bu kadar pasif cikmaz, buyuk ihtimalle beraberligi de alirdi

Tudor'a hain diyenleri senin kadar elestiriyorum, ama Imparator'la karsilastirmiyorsundur umarim

Tudor'un bu sezonki sampiyonlukta payi vardir, ama Imparator olmasaydi da baska biri olsaydi sampiyon olamazdik. Tudor olmasaydi baska biri olsaydi yine de olabilirdik.

Her seye ragmen gercek taraftar Tudor'u elestirirken tesekkur etmeyi de bilmelidir. Beceriksizlikleri olabilir (genc bir hoca icin dogal) ama "hain" kesinlikle degil

Kesinlikle Terim ile kıyaslamam. Bunu Tudor gitmeden, Terim gelmeden önce de söylüyordum. Hatta Terim dışında Tudor sonrasında herhangi bir isim düşünülmemeli bile diyordum. Mehmet Arslaner abi filan konuşuyorduk o zaman. Benim Tudor'a desteğimin iki sebebi var. Birincisi artık yeni yüzler görmek istemem ve Tudor'un kurduğu kadro ve genel olarak bu sene oynattığı oyunla potansiyelli olması. İkincisi de kendisine medya ve örgütlü taraftar tarafından uygulanan muamele. Yani sadece yeterince sahip çıkanı olmadığı için basın toplantılarında ezilmeye çalışıldı, liderken ıslıklandı filan.

Tudor derbilerde korkuyor cümlesini de bu sene değil daha geçen sene ilk kez söyleyen benim muhtemelen. İçerdeki BJK maçında söylemiştim bunu. Eleştiriyi de çokça yaparım kendisine. Ama ligin ikinci yarısındaki içerdkei derbilerde kendisinin de başarılı olacağını düşünüyorum. Ama muhtemeşlen Fenerbahçe'den puan alamadan dönerdi bunu da biliyorum.

Bazı arkadaşlar yanlış anlıyorlar ama Terim'i zamanında Aysal'ı destekleyen arkadaşlar yerin dibine sokarken bile en büyük efsanemizdir diye savunmuş biriyim. Hocaya tek eleştirim Tudor daha takımın başındayken kendisine yöneltilen bir soruya malesef kendisine yakışmayan bir cevap vermesi ve Bosna ile görüşme olayı. Yakışmadı malesef.

Hiçbir zaman da kötü hoca, Tudor daha iyi filan demedim demem de. Mesela çift santrafora geçip gol atacağını düşünmesini eleştiririm ama adama taktik bilmiyor diyenelre de karşı çıkmışımdır. Bu gelişinde zaman zaman Tudor ile kıyaslamam da çifte standardı göstermek için. Bazen bilerek sivri şekilde gösteriyorum bazıları anlamasa da ama haksızlık yapıldığını düşündüğüm için tutamıyorum kendimi.

Hiçbir zaman da kötü hoca, Tudor daha iyi filan demedim demem de. Mesela çift santrafora geçip gol atacağını düşünmesini eleştiririm ama adama taktik bilmiyor diyenelre de karşı çıkmışımdır. Bu gelişinde zaman zaman Tudor ile kıyaslamam da çifte standardı göstermek için. Bazen bilerek sivri şekilde gösteriyorum bazıları anlamasa da ama haksızlık yapıldığını düşündüğüm için tutamıyorum kendimi.

Kesinlikle sabir gosterilse, desteklense, bu kadar haksizlik yapilmasa cok degerli bir hoca kazanabilirdik bence de. Illa ki buyuk maclari oynamayi, Turk futbol ortamini, derbilerde oynamayi vs. ogrenecekti.

Yepyeni bir kadro kurup lider tutmasi vs. basit isler degil. Ne yazik ki ulkemiz bu tarz sabrin ulkesi degil. Acikcasi Imparator da bizi kotu alistirdi.

Kendisi umarim basarili olur.

Üst Alt