Igor Tudor - Sayfa 218 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Diger dediklerine bir sey diyemem ama zorluk cikarmak cikarmamak nasil oluyor

Zorluk cikarmadan gitmek alacagini birakmaktir

Zaten alacagini alacaksa zorluk nasil cikaracak , tek tarafli fesih edildi
taraftara oynayabilirdi yapmadı demeçlerinde kafa karıştırabilir sonraki teknik direktörlere olumsuz tesir edebilirdi. zaten tazminatı bizim için önemsizdi.

Şampiyonluk kutlamasina davet edilmesi güzel olur buyuklugumuze de bu yakışır ...Beğendik beğenmedik çok elestirdik ama sezonun yarısında hocamız Tudor'du...

Hocanın bugün evinde kritik Bologna maçı var. Maçı olmasaydı şampiyonluk kutlamasına gelsin derdim.

Jupp Heynkes ve oyuncuların 6 hafta çalışıp Dortmund'un 3-4 puan gerisinde bırakan Ancelotti'ye bile şampiyonluk için teşekkür ettiği yerde bizim taraftarlar hala "ne payı var, defolup gittiği için teşekkürler" yazıyor.

İnsanların saygı diye bir şeyden haberleri yok işte.

Fenerbahçe sportif direktörü Damien Comolli, teknik direktörlük için Aykut Kocaman'ın yerine Udinese'den ayrılan Igor Tudor'u önerdi. (Corriera Della Sport)

Ben hala ostersunds rezaleti yüzünden kızgınım bu adama.

Koca Galatasaray'ı ne hale düşürdü. İkinci lige düşen Osmanlıspor bile üç tane ön eleme geçti iki sene önce UEFA'da.

Gece gece aklıma gelince sinirlendim. Bu adamın lige 7/8 yaparak başlamasının tek sebebi bizim sezonu erken açmamiz sayesinde Anadolu takımlarına göre fizik gücümüzün yüksek olmasıydı, sezon ilerledikçe o bile düştü zaten.

Üst Alt