Igor Tudor - Sayfa 223 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yooo kadro ile oyle oynatip 2-2 kalsa lesh felan demezdim. Zaten lesh herifin o kadro ile daha da boka sardigini gorduk. Rezalet herif bir buyuk macta bir halt beceremedi. Ostersund felam hic girmiyorum bile

Daha da boka sarmadi, sezon sonuna dogru ust uste galibiyetler aldi, tek sanssizligi ilk 2 macinda en az 4 puan alabilecekken 2 garip frikik goluyle 1 puan aldi sonra takim yaristan dusunce bir kac hafta bocaladik (o sirada da 3lu falan denedi bir de) sonra duzeldi dedigim gibi. Herifin sansina Dursun yazin takimi yenileyip para sacma karari alip bi suru adam gonderip bi suru adam alinca da kurulan yeni takimi FT gelene kadar iyi idare etti. Ne bu nefret anlamadim. Derbiyse bu seneki ts macini izlemedin heralde, orda tudor yoktu

igor_tudor_turkiye_beni_yaniltti_1489053844_6432.jpg

IGOR GÖREVE

udineseyi kume dusmekten kurtardi
yerine getirdikleri bos herif kralin 4 macta aldigi puani 13 macta anca almis
ama yine de les rezalet cop mal diyelim hehe cop mal rezlaet les

Tudor gayet iyi bir hoca oyuncularla diyalogu kotu sadece, ayrica o Juventus takimindan cok iyi hocalar cikti Lippi sayesinde

Kendisine kariyerinde basarilar diliyorum, ama Terim Tudor'dan fersah fersah otede bir hoca o yuzden bize donmesini simdilik istemem

Zaten bir daha Turkiye'de calisacagini sanmam

herseyi yazabilirsiniz lakin lokal takimi gs olmayan almancilar hangi takimi tutacagimi soylemezse memnuniyet duyarim. thx. gidip biraz su topu maci izleyeyim kesin prandelliden iyi antrenorluk yapacak adam vardir takimlardan birinde

Tudor gayet iyi bir hoca oyuncularla diyalogu kotu sadece, ayrica o Juventus takimindan cok iyi hocalar cikti Lippi sayesinde

Kendisine kariyerinde basarilar diliyorum, ama Terim Tudor'dan fersah fersah otede bir hoca o yuzden bize donmesini simdilik istemem

Zaten bir daha Turkiye'de calisacagini sanmam
Çelişkili olmuş baya sanki. Futbolcu grubu ile ilişkisi iyi tutamayan herhangi bir teknik direktör iyi olması mümkün değil.

Bilgisayar başında hocalık yapsın

Futbolu dogru duzgun takip etmeye basladigimdan beri (Hagi'nin Fener'i beslemesi ve akabinde 2005-06 sezonu) gecici gorevlendirmeleri saymazsak 13 kere hoca degistirmisiz. Sayin Igor Tudor zannimca Gerets ve Kalli'den sonra bu periyotta hocaligimizi yapmis en iyi yabancidir.

Çelişkili olmuş baya sanki. Futbolcu grubu ile ilişkisi iyi tutamayan herhangi bir teknik direktör iyi olması mümkün değil.

yas ve oyuncu grubuynan da ilgisi var haciefendi
39 yas biraz erken herifin kariyerinde buna ragmen iyi idare etti
mesela interde oyuncularin dilledigi morinho manuda herkesi bezdirdi
ft da bu iste uzman olmasina ragmen bilhassa 2011 13 arasi son yillarda milli takimda ve simdi de ekibimizde cesitli sorunlar yasamaktadir

Niye celiskili olsun? Iyi hoca her seyi iyi yapan hoca demek degil ki. Bunun antrenorluk ayagi var, adam yonetimi ayagi var, transfer becerisi ayagi var, oyuncu gelistirme meziyeti ayagi var, taktiksel istidat ayagi var, motivasyon/ruh ayagi var... Bunlarin hepsini iyi yapmasina gerek yok iyi bir antrenorun. Tudor genc bir hoca, bu konuda kendisini gelistirebilir.

Kaldi ki bir hocanin oyunculardan kosulsuz sartsiz disiplin ve baglilik beklemesi cok abes bir sey de degil. Oyuncu kazanmaya yonelik hareketler yapmasi her zaman yegdir hocalarin ama bazilari da o disiplin etrafinda basariya ulastirir takimi. Lippi'den oyle gormus olacak ki Conte de boyle mesela.

Tudordan bir bok olmaz, en yüksek noktaya bizle ulaştı tekrar bu seviyelerde hocalık yapabileceğini sanmıyorum. Hırvat liginde veya denk bir ligde kazınır durur.

Bu adamın sağlıklı bir psikolojiye sahip olduğunu da düşünmüyorum ayrıca.

Üst Alt