Igor Tudor - Sayfa 229 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yiğidini öldürün ama hakkını verin. Fernando ilk geldiğinde taş gibi oynuyordu. Ne olduysa o sakatlık sonrası düşüşe geçti. N'Diaye'nin de ilk 4 aylık performansı da çok iyiydi. Premier Lig'e iyi fiyata sattık. Mariano hala takımın en iyilerinden biri. Feghouli, Maicon, Belhanda gibi topçuları acaba kendisi mi istedi yoksa yönetim mi iteledi onu merak ediyorum.

Fernando yu kilitleyen bunu cokertiyordu. Tam anlamiyla patlatti

Rıza Çalımbay Antalyaspor deplasmanında Fernando'nun yanına sürekli birini Fernando'yu tutması için koymuştu. Bizimkiler Fernando'ya ezbere pas atıyor, haliyle hepsini kaptırıyorduk. Tüm maç orta sahayı geçememiştik. Bunu Rıza hoca iki sefer yaptı birinde beraberlik aldı ötekinde de Trabzonsor'un başında bizi yendi.

Belhanda, Ndiaye, Fernando gibi hiçbir şekilde birbirini tamamlamayan oyunculardan orta saha kurulmaz. Böyle bir orta saha kuracak dünyada başka td var mıdır bilmiyorum. Sadece Fernando'yu alıp veya sadece Ndiaye'yi alıp yanlarına teknik kapasitesi yüksek yaratıcı oyuncular koyarsan az çok anlarım. Belhanda'yı almanın hiçbir koşulda mantığı yok zaten.

Kriz anlarında saçmaladı ama geçen sezonun ilk 9 haftası oynanan futbol son 7-8 yılın belki de en dominant en planlı oyunuydu...
Aslında kriz anlarını yönetebilse gerçekten çalışkan ve bir planı olan antrenör.. ileride iyi bir yere gelebilir yaşı çok genç daha bir antrenör için..

Udinese hatasını anlamış. 4 maçta 7 puan alıp takımı kümede tutmuştu ama yolladılar. Bu kez daha erken geldi. Takım 16.sırada ve düşme potasının 1 puan üstünde sadece.

Bu kez de eğer başarıyı sağlarsa Udinese'de devam eder. Etmese bile daha iyi bir takım mutlaka alacak kendisini. Umarım başaracak.

Geçen sezon iç sahadaki ezici futbol son dönemin en iyisiydi ama kurduğu kadrodaki pas özürlülük ve winner eksikliği sebebiyle deplasmanlarda çok uzak bir oyun oynuyorduk. Tabii Mariano ve Fernando'nun hatta Badou'nun ilk dönemki fizik seviyeleri şahaneydi.

Igor Tudor, Cesare Prandelli'yi mağlup etti.

Udinese 2 - 0 Genoa

D27QouPXcAImBii.jpg

Üst Alt