Igor Tudor - Sayfa 270 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih hoca’yi nasil destekliyorsam o dönem Tudor’u da destekledim ve suan Fatih hocaya yapilan agir elestirilerin aynilarini Tudor’a karsi da okuyordum

Bu yuzden genc ve yabanci hoca hayali kuranlar bu hayalleri gerceklestikten sonra tukurduklerini yaliyorlar

Burda neler konusuldu neler Fernando’yu stoperlerin arasinda oynatiyor da Bilmem ne yapiyor falan onu bile takinti haline getiren insanlar vardi

Degismesi gereken bana göre taraftarlarin futbol anlayisi Cunku bu sekilde takimi calistiracak hoca bulmamiz imkansiz,buluruz bulmasina da takinti haline gelecek seyler de buluruz hemen mesela Fernando neden stoperlerin arasinda oynuyor gibi
Tudor eleştirildiği için genç ve yabancı hoca istemesinmi kimse anlamadım

tudor eleştirildi diye genç td getirmek yanlıştırmı demeliyiz

şimdide yaşlı yabancı getirmeyin furyası var,rijkaard,bosque,aragones gibi top seviye hocalar iş yapmadı diye derwalleri kallileri silip atıcazmı

uyruk olarak şimdi derwallde,kallide,flickte alman,skib bırakan skibbede alman,hikmet karamanda güvenç kurtarda türk,terim şenol falanda türk ,bu doğru bi kıstas yada kıyaslama değil

Tudor yüksek maliyetli kadro kurdu(evet aldıkları satıldıda çıkardı maliyetlerini),fizik olarak takım iyiydi diriydi atletikti,iyide başladık süpürdük ligi ama büyük maçlarda tıkandı çözemedi ve hem taraftar hemde yönetim bunu anladı ve ligin tehlikeye girebileceğini öngördü ve derbileride kazanabilrcek terimi getirdi(ki tudor iyi takım kursada şampiyon olamazdık onla diye düşünenlerdenim)

bilic gibi derbi kazanamama sendromu vardı onda da ve bu eksik yönünüde tamamlayacak gibi durmuyodu çünkü her derbi maçında dizilişle oynadı hatasından ders almadı

gelse nolur bilmiyorum ama graham potter genç iyi td gibi duruyo şimdi potterı değerlendirince ama bakın tudora gitsin demiştiniz buda genç bunada gitsin diyeceksiniz demek doğru bi bakış açısı değil

gelsin yanlış yapar,zirveden kopar,iyi oynatamaz,ilerisi için umut veremezse tabikide gitsin diyicez

sergen ilk haftalar gönderiliyodu direkten döndü bak herkes sergenci oldu,sezon başı herkes erolcuydu bak ilk erolcular gitsin dedi futbolun kanunu bu başarılı olamıyosan,olamayacak gibiysen gidersün,gitmende istenir doğal olarak

ben italyan ekolüne karşıyım mancini vr prandelliden beri ama gasperini gelsin isterim,ee memleketleri aynı,ee jenerasyonlarıda aynı ama bambaşka oyun tercihleri var

Ben tudoru futbolcularin sattığını düşünüyorum .Bjk maçı başakşehir maçı falan çok rezil iki maçtı bence futbolcular çok antrenman ve baskıdan kaçmak istediler Selçuk ve tayfası da bu olaya çanak tutmuş olabilir .Tabi bunlar varsayım.

La Gazzetta dello Sports (via ilBianconero) claims that the former Udinese coach is only acting as Pirlo’s assistant in name.

In reality, Tudor has been put aside due to the lack of harmony between him and the maestro.

Pirlo’s most trusted collaborators have actually been Baronio and Gagliardi, whilst the Croatian has very different ideas which oppose the “modern” team notion adopted by the technical staff.

Gs düşmanı itlo

La Gazzetta dello Sports (via ilBianconero) claims that the former Udinese coach is only acting as Pirlo’s assistant in name.

In reality, Tudor has been put aside due to the lack of harmony between him and the maestro.

Pirlo’s most trusted collaborators have actually been Baronio and Gagliardi, whilst the Croatian has very different ideas which oppose the “modern” team notion adopted by the technical staff.

Gs düşmanı itlo

imparatudor darbe yapmalı

Üst Alt