Igor Tudor - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendisi yerine JOR'a sezon sonuna kadar sure verip sezon sonu icin onceden Bielsa'yla anlasmaliydik

Bielsa bostaydi piyasasi ciddi dusmustu hocalik yapmaya devam etmek istiyordu paramiz olacakti bir suredir harcamiyorduk Bielsa ligi ve takimi inceleyip yazin yeniden yapilanmanin basinda olabilirdi

Muhtemelen makine gibi takim kurardi. Tudor yeniden yapilanma icin dogru adam degildi

kendisinden daha kotu yabanci tdler kulubu daha kotu yerlerde birakip gitmis olmasina ragmen bu denli nefrete maruz kalmamalari kafalarda soru isaretleri olusturmaktadir

tudor gibi nitelikli bir hoca ile darpçı arasındaki klas farkını görebilmek için dönemin karabüksporunu izlemek yeterli olacaktır..

kendisinden daha kotu yabanci tdler kulubu daha kotu yerlerde birakip gitmis olmasina ragmen bu denli nefrete maruz kalmamalari kafalarda soru isaretleri olusturmaktadir
Postunuza iştirak etmekteyim, öfkeye sebep kuvvetle muhtemel histerik tudor güzellemelerine kontra atak Da bulunmak.

Ne sövülecek ne de baş tacı yapılacak bir durum yok aslında ortada tipik Gsc manyaklığı başka bir şey değil kadim dostum.

basak,fb,bjk facialari.
Malatya maci

Hele 9-10 puan mi ne fark yaparken bir anda 3. lüge düsmemiz zaten farkli bir faciaydi

Östersund olayi zaten hic acmiyorum
terim de trabzondan yedi 4 tane
fb ye 2-0dan maç verdi içerde
beşiktaşa kaybetti
deplasmanda gençlere kaybetti geçen sene
bu sene malatyaya kaybetti aynı skorla
nefretinizin kaynağı bunlarsa ft de yaptı aynılarını
ft nin takımında sabotajcı 1 kaleci de yoktu bu arada

Postunuza iştirak etmekteyim, öfkeye sebep kuvvetle muhtemel histerik tudor güzellemelerine kontra atak Da bulunmak.

Ne sövülecek ne de baş tacı yapılacak bir durum yok aslında ortada tipik Gsc manyaklığı başka bir şey değil kadim dostum.

yumurtaynan tavuk gibi
tudor sevdasi <-> tudor nefreti <-> tudor sevdasi <-> tudor nefreti
gibi bir dongu konuyu rehin almis vaziyette

terim de trabzondan yedi 4 tane
fb ye 2-0dan maç verdi içerde
beşiktaşa kaybetti
deplasmanda gençlere kaybetti geçen sene
bu sene malatyaya kaybetti aynı skorla
nefretinizin kaynağı bunlarsa ft de yaptı aynılarını
ft nin takımında sabotajcı 1 kaleci de yoktu bu arada
Peki Terimin bu sene Forveti var mi, cok istemesine ragmen? Tudor gibi full kadro ile cikma imkani varmiydi, yoksa paso kirmizi + cezalilar ile mi bogustu?

Cop İT gibi tek kulvar mi oynadi, yoksa Avrupada varmiydik?

Peki Terimin bu sene Forveti var mi, cok istemesine ragmen? Tudor gibi full kadro ile cikma imkani varmiydi, yoksa paso kirmizi + cezalilar ile mi bogustu?

Cop İT gibi tek kulvar mi oynadi, yoksa Avrupada varmiydik?
göndermeseymiş abi elindeki tek forveti bunun arkasına sığınacaksa
fener maçını dakka 75e kadar izlemeseydi kenardan o dediklerinden hiçbiri de olmayacaktı
ne akhisardan yenilen 3 golün ne trabzondan yenilen 4 golün bahenesi de forvet değil
getirdiği kondisyoner yüzünden takım kaldıramadı o tempoyu yıllık 3,5 milyon euro alan adamlar bi zahmet haftada 2 maç oynasın

siz tudordan ölümüne nefret ediyonuz malatyaya yenildi diye aynı rezaletleri terim de yaptı ya farkında değilsiniz ya bilerek sesinizi çıkarmıyosunuz

Üst Alt