Igor Tudor - Sayfa 239 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih terimden çok daha baskılı ve çok daha modern bir futbol oynatıyordu bunu kabul edelim artık.

Fatih hocayı biz neden istedik alışa geldiğimiz baskılı çok koşan mücadele eden takım görmek için.

Takımın kazanma refleksi arttı ama Mücadele gücümüz zayıf.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hele sezonun ilk ic saha macilarinda acayip futbol oynamistik, gegenpressing falan. sonra ama tudor'a ne oldu, o taktiki bozdu, 3lü defans cabasina girdi falan

2 bek oyuncusunu cikarip 2 hücumcu kenar aldı oyuna kazanmak için, çıldırmış olmalıydı!!!

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

İyi insan, bok gibi teknik direktördü. Ostersunds felaketini geçtim, Trabzon deplasmanındaki felaket oyun, çift santraforlu Başakşehir deplasmanı, Beşiktaş maçında 46'da gol yedikten sonra gürül gürül gelen rakibe karşı oyuncu değişikliği yapmak için 75'e kadar beklemesi ne kadar vasat antrenör olduğunun göstergesiydi. Ondan sonra Maicon Malatya deplasmanında satınca ipi çekildi. Arkasında dursak ne olurdu bilmiyorum ama daha gözden çıkarılmadan önce bu deplasman performansı zaten bu seviyenin hocası olmadığının göstergesiydi. Yine de aynı haltıp Terim'le anlaşamayınca Trabzon'da da takımı rezil rüsva eden Maicon'a karşın Terim'in arkasında duran yönetim ve taraftar o gün Tudor'un da arkasında dursaydı en azından deplasman karnemiz bundan çok daha kötüye mi giderdi emin değilim.

Donumuza kadar milana basalım o halde.

Milan'a guvenen

DxGfrwFWoAA5MRw.jpg

Olur.

Laga luga yapmaya gerek yok
Cok iyi hocaydi ve iyi top oynatti
Izledigim ilk 7-8 haftayi daha once sadece 96 sezonu basinda izlemistim
Muthis pres, akilli oyun, rakibe nefes aldirmiyorduk

Sadece solbeki eksikti ve bunu takinti yapti
Zor deplasmanlarda derbilerde falan oraya onlem almaya calisirken oynattigi oyunu bozdu, deplasmanlarda defansif ama uretken de olamayan bir oyun cikti ortaya
Bu da onun icin sonun baslangici oldu

Halbuki deplasmanlarda da ayni oyunu oynatmaya devam etseydi belki o maclarda yine yenilirdik ama taraftar gurur duyardi ve arka cikardi

Üst Alt