Igor Tudor'dan Galatasaray Ayrılığı İçin Şok Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor'dan Galatasaray Ayrılığı İçin Şok Açıklamalar!

3d49b357-905a-4cbe-a04e-68d97658170fo.png

e596476b-31ce-4993-b777-4128df49663ao.png

kaynak
19e7a10b-82e3-4f13-aef2-c554b4e92650o.png

ZOOM yapıp okuyunuz.

besiktas hakkındaki sözleri icin kufur edınız

beşiktaş cl ye konstanstre olmasaymış GALATASARAYIN şampiyonlk sansı zayıfmıs kendisine göre

Hangi camiada hocalık yaptıgının farkında mıydın diye sormak lazım.

yıllar en iyi kadrolar bjkde demis tipine tükürdügüm 2sene öncesine kadar nerdeydi senin en iyi takımın mal herif 2 sene önce tozlu raflardaydı

onlar sampiyonlar ligine konsantre oldugu icin sansliydik
ve bu yuzden
sampiyonluk sansimiz zayifti

bir anlam ifade etmiyor b ihtimal yanlis yazilmis yahut tercume edilmis

Ama guzel konusmus hala salak biri olmadigini dusunuyorum.
Dursun FT'yi secim icin getirdi onuda anlamis bizim akilli fakat iste siyaset'de boyle oldugunu soylemis ya, gercekten oyle, guzel bir analiz yapmis.
Bir gun gidip iki takim calistir serie a'da sonra geri isteriz kendinisini. TD ve medya konusmalarini duzeltirse aslinda iyi birisi.

beşiktaş cl ye konstanstre olmasaymış GALATASARAYIN şampiyonlk sansı zayıfmıs kendisine göre

Hangi camiada hocalık yaptıgının farkında mıydın diye sormak lazım.

Birde bu andavalı savunanlar vardı. Adamın zaten 40 m € harcatıp şampiyonluk umudu yokmuş. Alınan 10 oyuncudan 3 tanesi üst düzey 3 tanesi iyi 4 tanesi de beklenti olanmış. Acaba kimleri kastetmiş andaval... herif hajduk ta oynadım diyor eee şimdi diktir git orada hocalık yap... kan istiyordum doğru ama sen gereğinden fazla zaman kanınla gezdin. Bana kalsa UEFA maçı akşamı kovardım. Gerizekalı herif... gitti orjinali ortaya çıktı. Korkak beceriksiz ve egolu dingil... aynı bizim koca kafa gibi... oda ben Barcelona’da oynuyorum diyor ya bu andaval da Juventusta oynadım diyor duruyor. Oynadın tamam iyi oyuncuydun onada tamam ama 5 kuruş etmez bir hocasın (ki iyimser söyledim hoca diyerek) şimdi git Hırvatistan’da koyun yetiştir. Senden Ancak koyunlara çoban olur. Onlara hocalık yap

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kafadan Bjk'yi ya da Başakşehir'i bizden güçlü ilan etmiş bir adamı Galatasaray'a teknik direktör yaptık.
Ve Başakşehir yahut Bursaspor zihniyetiyle aradan sıvışarak acaba şampiyon olur muyuz hayali kuruyor bu adam Galatasaray'ın başındayken.

"Haddimizi bilerek oynadık" diyen İsmail Kartal bile bu kadar ezik durmamıştı gözümde.

Galatasaray'da hocalık yapmış ve Galatasaray hakkında en az bilgisi olan hoca olarak tarihe geçtin Tudor.

Alnitak Alnilam Mintaka

Geçte olsa ne kadar doğru bir karar verildiğini ispatlar nitelikte açıklamalar olmuş. Tudor'un hangi takımın hocası olduğunu idrak edemiyor olması belki de en büyük problemiydi lakin kovuldu yine aynı :red: Saplantılı hatta hastalıklı bir zihin yapısı olmasa iyi bir hoca olabilirdi. Artık geçmiş ola.

Üst Alt