Igor Tudor'un Aklı Fikri Başakşehir Maçında! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2EOjQd.jpg

böyle bişey bekliyorum.

Levent Hocam bu mantıkla daha çok zarar görürüz. Sonra "bu Tudor niye saçmalıyor!" diyoruz.

Başarı gelirse takım getirdi; başarısızlık olursa ceza Tudor'un. Çok acımasızca değil mi! İşte Tudor'a karşı olan bu güvensizlik ve beğenmeme adamı saçmalamaya itiyor. Her defasında her konuda söylüyorum. Bu adamı camia bitiriyor. Ona yüklenen aşırı kaygı bitiriyor.
Fener maci öncesi böyle bir durumun söz konusu olduguna katilmiyorum.
Herkes gayet ümitli idi, tamamen kendisinin yapmis oldugu teknik hatalar yüzünden son üc hafta sonrasi tedirginlik icindeyiz.

Fener maci öncesi böyle bir durumun söz konusu olduguna katilmiyorum.
Herkes gayet ümitli idi, tamamen kendisinin yapmis oldugu teknik hatalar yüzünden son üc hafta sonrasi tedirginlik icindeyiz.

Herkes ümitli miydi? Forumda savunan bir kaç üye dışında Tudor devamlı topun ağzında hocam. Her hafta güzel oyunla gelen galibiyetlerden sonra "büyük maçlarda ne yapacak?" sözünü söylendi mi ortada ümit falan kalmaz. Bu konuda netim ve eminim.

Tudor iyi hoca ya da değil ona bir şey diyemem. Ama şunda eminim kendini ispat edemeyen, ensesinde Fatih Terim'in nefesini hisseden, kaygılı ve bu kaygısından dolayı saçma sapan tercihler yapan bir hoca.

Herkes ümitli miydi? Forumda savunan bir kaç üye dışında Tudor devamlı topun ağzında hocam. Her hafta güzel oyunla gelen galibiyetlerden sonra "büyük maçlarda ne yapacak?" sözünü söylendi mi ortada ümit falan kalmaz. Bu konuda netim ve eminim.

Tudor iyi hoca ya da değil ona bir şey diyemem. Ama şunda eminim kendini ispat edemeyen, ensesinde Fatih Terim'in nefesini hisseden, kaygılı ve bu kaygısından dolayı saçma sapan tercihler yapan bir hoca.
Bir yerde hak veriyorum, destek yüzde yüz degildi.
Ancak, genel hava iyi idi.
Su an gelinen nokta bana göre bambaska.
Galatasarayi calistiran bir hoca icin anormal degil bence, üstelik böyle bir kadro ile.

Muslera
Mariano Maicon Denayer Linnes
Ndiaye Fernando Tolga
Rodrigues Belhanda
Gomis

Aga çık şu kadroyla be yapma bir cinslik

Üst Alt