İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)


Asılsız evrak İhbarını yapan Luber Ayar antu.com üyesi ve yöneticilerinden biri. Söz konusu ihbar operasyonu antu.com'da planlandı. Amaç Galatasaray'ı da işin içine çekip kendilerine gelecek muhtemel cezadan kurtulmak. TFF bak herkes işin içinde beni affet demek. Bunun için uygun bir zaman seçildi ve siteye ait avukatlar aracılığı ile dilekçe verildi. Dün yapılan aramayı siteden 5. dalga olarak haber yapan antu.com ihbar asılsız çıkınca bugun 'bizim neyimiz eksik' başlıklı bir kapak yayınladı.

İşte antu.com komedileri04.08.2011 11:08 Flaş..Metin Oktay tesisleri aranıyor

04.08.2011 13:30 Flaş..Bülent Tulun'un evi aranıyor

04.08.2011 16:32 Flaş Flaş Flaş Adnan Polat'ın evi aranıyor.

04.08.2011 17:42 Adnan Polat'ın evi arandı

04.08.2011 22:15 Son Dakika Flaş Gelişme Bülent Tulun Emniyet Müdürlüğünde

05.08.2011 00:23 Bülent Tulun Emniyet Müdürlüğünden ayrıldı.

ve

05.08.2011 12:20 Bizim neyimiz eksikkendi kendine kapak takmanın dayanılmaz hafifliği..
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)Ezikliğin böylesi....Seni küçüm küçüm küçümsüyorum şerefli(!) fenerbahçe taraftarı !
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)yazık bunlara halen gerçeğin farkında değiller, juventustan beter olur bunlar.
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)antu.com ne bişey planlayabilir nede bu işin içine GalataSarayı bulaştırabilir. bence antu ile ilgili haberler komedi bölümlerinde paylaşılmalı.
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)kücük insanlarin ugrastiklari islere bakin. Yazik ya. Bunlarin her birinin yanina bir GALATASARAY'li versen yine adam olmazlar.
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)Sizin mantığınız ve her şeyden önce şerefiniz eksik , kuş beyinliler.
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)Lubu Afrikaya Yardim Kampanaysini paylasmis twitterindebende aslinda ordan birisini sana bulmak lazim

yazdimbunun derdi baska yokmu istanbulda bir babayigit ;) bu qariyi susturacak

Zenci transferide yapmadi yonetim tuh allah kahr etsin
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)Antu kurucusu, Ali Şen'in oğlu Metin Şen'in ciddi ciddi antu'yu kapatması konuşuluyor. Geçen İbrahim Seten de twitterde yazmış, sadece o değil birçok kişi bu forumun sonunu iyi görmüyor.
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)Digitürk ağlıyor‚yalvarıyor|Bunları bitirme vaktimiz geldi onurlu Fenerbahçe taraftarı!!!Beyler belki de operasyonun ekmeğine yağ sürüyoruz. Mehmet emin karamehmet ve aziz yıldırım in ergenekonun maddi ayağı olduğu konuşuluyor. Bu durumda kaybeden hem aziz yıldırım hem mehmet emin...

Kafam karışıkantudan alıntı.
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)adamlar susacagina daha konusuyor. 20 yil geriye gitmeye hakki var fenerasyonun hele bir gitsinler fener bölgesel amatör liginde oynar veya kulüp kapanir. bizde 4.yildizimizi takariz , ts 2.yildizini alir, bjk 1 yildiz olur fener kapatilir.
 
Cevap: İhbarı yapan antu.com'a dikkat (Komedi şov)Köpüklü ağızlarıyla nereye saldıracaklarını bilmiyorlar kuduz köpekler :sopa:
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt