İki Aydır Kulüp Personeline Maaş Ödemesi Yapılmıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İki Aydır Kulüp Personeline Maaş Ödemesi Yapılmıyor!

580

Maddi anlamda ciddi sıkıntılar yaşayan Galatasaray'ın iki aydır kulüp personeline maaş ödemesi yapmadığı öğrenildi.

Süper Lig'de şampiyonluk şansı bir hayli azalan, geçtiğimiz hafta yapılan Mali Genel Kurul'da ise yaşanan ihraç krizi nedeniyle de zor günler geçiren Galatasaray'da ödeme krizi hâlâ duruyor.

Yaz transfer döneminde de kulüp çalışanlarının maaşlarını ödemekte zorlanan Sarı-Kırmızılı yönetim, kazanılan Süper Kupa sonrasında maddi anlamda bir nebze rahatlayıp ödemeleri yapmıştı.

2017 yılına girdikten sonra sadece yılbaşında maaşlarını alabilen çalışanlar, Şubat ve Mart ayında ise herhangi bir ödeme alamadıklarını bildirdi.

Buna karşın Mağazacılık A.Ş.'nin ise ödemelerinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadığı öğrenildi.

Esat Soydabircan/fanatik.com.tr

Para yok, baskan yok, yonetici yok, iyi futbolcular yok, bu kulup nasil donuyor anlamadim gitti. Nasil yuruyecek bundan sonra? Bir de seneye muazzam kadro kuracagiz diyor hangi parayla olacakmis bir de onu anlatsin bari.

28 yaşındayım, artık bu durumdan sıkıldım.
Bi arap mı alır yoksa rus mu alir yada hayırsever bi türk mı alır kim alıyorsa alsın şu klübü.
Bu sistemle çooook borç batağına gider klüpler yeterince denetleme yok ortada bi hırsızlık olsa bile okul yada iş arkadaşı oldukları için görmezden geliniyor. Zaten bu parada halktan geliyor yani milletin parası deniz yemeyen keriz

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iki aydir maas alamayan personel neden geciniyor? ozaman saglam para aliyorlarki iki ayi bile sorun olmadan yasiyabilyorlar. birde ibra olduktan sonra mi cikar böyle haber? sözde baskan bilmem kac milyon kendi cepinden ödemis veya kefil olmus ama personelin parasini kendi cepbinden ödemeyi ne yaman bir celiski

Iki aydir maas alamayan personel neden geciniyor? ozaman saglam para aliyorlarki iki ayi bile sorun olmadan yasiyabilyorlar. birde ibra olduktan sonra mi cikar böyle haber? sözde baskan bilmem kac milyon kendi cepinden ödemis veya kefil olmus ama personelin parasini kendi cepbinden ödemeyi ne yaman bir celiski

Çalışanın kendi çıksa bile tazminat aldığı bir sistem vardı galiba. Böyle haberler çıkmıştı tam hatırlamıyorum. Orda da sağlam dolaplar dönüyordur şaşırmam.

12 ay da odemeseler kimse istifa etmez ,maaslar cok dolgun GS AS de

Ama dernegin x tesisindeki cayci otoparkci ne yapar bilemem

GSC yönetimi de bu ay maaşları 15 gün geç yatırmış , performans ödemeleri de 3 aydır yapılmıyor.

Admirler istifa !

Üst Alt