İki yıldıza 6 milyon Euro - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İki yıldıza 6 milyon Euro

Cevap: İki yıldıza 6 milyon Euro

Habere göre Ünal Aysal'ın planıymış. Pirlo'yu getirecek olan da o, bu 2 vasat altı adama 6 milyon € verecek olan da.

ben bu oyuncuları çok beğendim.

karabük-----cernat

kasımpaşa---şahin

eskişehir----sezer

yıllardır sağ bekimiz yok yerlilerin içinde en iyisi orhan şamdır sabri ile beraber sağ bek sorununu yabancısız çözeriz bu şekilde.

İkisine 6 tl bile vermem, Orhan Şam zaten Emre güngörün farklı bir versiyonu hatta Emreyi tercih ederim.Birde sağbek diyorlar bildiğin teknik 0 adamda.

o kadar da değil de, ikisi paket halinde 3'e bıraksınlar ikna olurum. en fazla 3.5, üstü olmaz.

orhan şam'ın hacettepeden ıtıbaren bır cok macını canlı ızledım.90 dakıka boyunca sureklı gıdıp gelıyo.cok tempolu ve lıder bır karaktere sahıp.sag bek e alınırsa 10 sene orda kalıcı olur.tek sorun dopıng suphesı.trıbunde herkes bu kadar tempolu ve sureklı bındırmeler yapan bı oyuncu gorunce acaba! olabılır mı dıyor?

orhan şam'ın hacettepeden ıtıbaren bır cok macını canlı ızledım.90 dakıka boyunca sureklı gıdıp gelıyo.cok tempolu ve lıder bır karaktere sahıp.sag bek e alınırsa 10 sene orda kalıcı olur.tek sorun dopıng suphesı.trıbunde herkes bu kadar tempolu ve sureklı bındırmeler yapan bı oyuncu gorunce acaba! olabılır mı dıyor?

Bizi samiyende yendikleri maçta ben harbiden şüphelenmiştim maicon gibi bindirip duruyordu dopingli kesin bu demiştim :asd:

Üst Alt