İkinci Başkan Adayı Adnan Öztürk! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkinci Başkan Adayı Adnan Öztürk!

Bu arada futbolla ilgili 1-2 hatalı görüşü olabilir ama buna çok aldırmamak gerekir

Kendisi futbol yönetimini kendini kanıtlamış bir profesyonele teslim ederim dedi zaten 1 ay önce falan bir yayında

Öyle dursun malı gibi nepotizm yapacak birisi değil yani.

Zaten daha öncede bu tip projeleri vardı. Peter Kenyon,Esteve Calzada,Thomas Kurth gibi isimlerle gelecekti.

Bence bu seferde çekilmez ve seçilirse iyi başkan olma ihtimali yüksek.

bir moderatör kardeş, en son seçim konusundan kim hangi adayı oylamış çıkartıp koysada ne kadar ön görülü bir forum olduğumuz çıksa ortaya.

a88032e74f815fa0b3460e7603d31cdb.png

Secim olsa 1 hafta kala kacar.

Oho oho hastayim gastridim ulserim vs vs.

Turgay kiran sinifinda bir herif.

Cacik olmaz.

Bizi bu batakliktan ya Faruk Suren veya katarli bi seyh cikarir. Digerleri husran olur.

seçimden önce neredeyse hepsi mantıklı konusuyor. önemli olan baskanın adından ve söylediklerinden çok oluşturacağı yönetim listesi.

Yav millet kahin mi geleceği görsün o seçimde kağıt üstünde en düzgün seçenek Dursundu (yönetim kadrosu ve diğer adayların açıklamaları vs) burada "forum da destekliyordu ben desteklemedim şimdi döndünüz de kongreden farkınız yok da hebele hübele" edebiyatı yapmanın anlamı yok..

Başkan liseli olmasın, hemen hemen hepsi liseliydi devrem,abim,küçüğüm diye diye bu hale geldik, Süren albayrak terim gelsin dertler bitsin. Tabi daha 1 senelik işkencemiz daha var

Galatasaray'ı bu perişan halden kurtarabilecek tek adam o kadar,bu adama inat Dursun kekosunu desteklemişti bi de millet püh

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt