İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu

Cevap: İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu

Pino'dan bu yıl çok şey bekliyordum kadroda göremeyince şaşırdım. Lakin Fatih Hoca'nın kararına saygı duymak lazım İnşallah aramayız.

Baros, elmander, stancu varken pino gitmeliydi. yeni bir forvet alınıncada stancu gider (tabi alınabilirse)

volkan-sercan gelir aydın-stancu gider muslera gelir aykut gider bir defans alınır ve biri defansif biri ofansif olmak üzere 2 tanede orta saha gelir cillop gibi takım olur.

Pino yok , demekki Volkan alinacak. Bu kadrodan 1 veya 2 kisi garanti gider. Aydin ve belki biri daha.

Serkan yok demekki bir sag bek alinacak.

1 Forvet daha aliriz bence oda Bobo olur.

en az 1 veya 2 orta saha daha aliriz. birisi kallstrom ve biriside xxx

Şuan için çık alternatifsiz bir kadro. En az 4 tane direk 11 oynayacak futbolcuyla en kısa zamanda anlaşılmalı yoksa nal toplarız bu sene de

Ben Terim'in seçimlerini olumlu buldum. Gördüğüm kadarıyla yavaştan her bölgeye Milli Takımın da iskeletini oluşturacak ve düzenli

beraberliği olan bir kadro yaratmaya çalışıyor. Zaten açıklamasında var, temizlik daha bitmedi.

Ayhan : Kalmasına şaşırmadım, son senesinde kendisinden beklenen abilik yapması ve son 10-15 dakika girip oyunu soğutmak.

Pino : Gönderilmesi %99 Volkanın geleceğine işaret. Kazım ve Volkan varken yabancı kontenjanını harcamak abes olur. Gol+assist rakamları yetersiz.

Stancu : O bölgeye adam alınırsa zaten o da yolcu ama orta saha ve bek transferlerinden sıra gelmezse mecburen yedek olarak kalmak zorunda.

Serkan : Beklenen seçim. Sağ bek transferi de böylece kesinlik kazanmış oluyor.

Aydın : Volkanla takasta kullanılabilir. Bence Terim "Aydın formda ve kampımda" mesajıyla Bursaya göz kırpıyor. Şu an kadro dışı kalması anlamsız.

Bu sene sol bek transferi olacağını sanmıyorum. Sezon içindeki performanslarına göre Hakan veya Çağlar gider, transfer seneye yapılır.

Görünen odur ki, sağ bek, sağ kanat, orta saha alıp transferi kapatıcaz. Sürpriz santrafor olursa Stancu yolcu. 3 transfer bizi baya bir

düzlüğe çıkarır. Daha fazlasını bu sene beklemiyorum açıkçası, hele ki ligde kim var kim yok belli olmadığı bir ortamda.

Galatasaray benim sehire 1 km uzaklikta kamp yapiyor ama ben türkiyedeyim bende sans yok renktaslar :(

Üst Alt