İkinci Hamza Fetret Sezonu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkinci Hamza Fetret Sezonu

3 kupalı hamzanın meşhur denge denge diye diye yönetime uyup transfer yaptırmadığı sezonun bir benzerini yaşıyoruz.

Fatih Hoca da aynı şekilde alttan almaya devam ediyor.

istediği oyuncuların başında gelen Kaan Ayhan ki tam bir joker oyuncu idi , resmen çok komik bir fiyata italya'ya gitti.

Hocanın da aklında olan 343 sistemini uygulama şansımız kalmadı.

Ayrıca polonyalı oyuncuların da alınmayacağı ortada , bu kadar çok isimler medyaya düştükten sonra bu oyuncuların alınma ihtimalini ben zayıf görüyorum.

Oyuncu transfer etmeyi beceremediği gibi satmayı da beceremeyen son iki senedir son dakika transferleri ile kampa kadro yetiştiremeyen ama kamera karşısına geçince fenerbahçe başkanına laf yetiştiren basiretsiz bir yönetimimiz var.

Sezonun ilk yarısında şampiyonluk potasından düşme ihtimalimizi yüksek görüyorum.Daha ortada kondisyoner yok ki getirilmesi planlanan scott piri 6 senedir aktif futbol takımı çalıştırmıyor.

Bakalım bir sonraki yönetim gelecek seneye nasıl bir enkaz devir alacak , Fatih Hoca dayanamayıo istifa edecek mi göreceğiz..

🔥🔥🔥

Üst Alt