İkinci Yarı Kombineleri Satışa Çıktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
0365b876768942b4b938321a3f9f53d5.jpeg

Türkiye'nin ilk ve tek 4 yıldızlı takımı Galatasaray, 21. şampiyonluk yolunda İmparator Fatih Terim önderliğinde yeni zaferler için sahneye çıkıyor.

Armayı her şeyden önce tutan, kalbi Galatasaray ile atan taraftarlarımız için 2017-2018 sezonunun ikinci yarısının kombineleri 500 TL'den başlayan cazip fiyatlarla satışa çıktı

2017-2018 futbol sezonu ikinci yarısının kombineleri, GS Bonus kredi kartlarına vade farksız 3, 6 ve 9 taksit avantajıyla; passo.com.tr, Beyoğlu GSStore ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu kombine satış gişelerimizden alınabilecek.

Kombine alan taraftarlarımız ayrıca 2018-2019 sezonu için kombine yenileme indiriminden de yararlanabilecek.

http://galatasaray.org/haber/futbol/ikinci-yari-kombineleri-satisa-cikiyor/37450

GSCimbom Portal

ded2ad54a88346a0832730e1455afe36.jpeg

8 maç için bu fiyatlar fazla bence. İçinde trabzon, başakşehir, beşiktaş maçları olsa bile kombine dediğin gişe fiyatından avantajlı olmalı.

Aldım 2 tane hemen tabi alabilirsek

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Buca ve ceyrek final de var turkiye kupasinda , belki bir de yari final

3 buyuk mac var , bir de tum sezonluk alanlara gore biraz yarisindan fazla olmasi normaldir

Sezon başı salt lig maçlarından hesapla maç başı 60 TL'ye geliyordu benim kombine, şu an yine aynı hesabı yaptığımda 100 TL'ye geliyor. Bana fazla geldi. Ha sırf trabzon, başakşehir, beşiktaş maçları için alanlar olacaktır şüphesiz. Kombine harici bilet bulmak zor bu maçlara.

Sezon başı salt lig maçlarından hesapla maç başı 60 TL'ye geliyordu benim kombine, şu an yine aynı hesabı yaptığımda 100 TL'ye geliyor. Bana fazla geldi. Ha sırf trabzon, başakşehir, beşiktaş maçları için alanlar olacaktır şüphesiz. Kombine harici bilet bulmak zor bu maçlara.

bir cok kriter olsa gerek , dedigim gibi 3 potansiyel kupa maci var , ki derbi olabilir yari final

saydigin 3 mac var , fb maci da olsa tam uygun derdim

eger 60 a karsi 100 ise belki biraz fazla denebilir , 60 a 85 gibi bir oran da olabilirdi ama ligin ikinci yarisi ozellikle de son haftalardaki maclar elbet daha degerlidir

Şampiyonluk maçına elini kolunu sallaya sallaya gitme imkanın olacak.
Sen o gün 500 tl versen o bileti zor bulursun.
Bence kaçırma hemen al.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kombinenin birini kendi kartına yani pasoligine
Diğerini x takım pasosuna tanimlayabiliyormuyuz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şöyle sürekli kombine satışa çıkartıyorlar dangalak dangalak tipler gelip maç boyu instagram fotosu çekmekle vakit geçiriyorlar.

Sonra taraftar kötü.

Kale arkası üst 500 lira peh kombineymiş ulan sezon başında komple 500 dü zaten ligin 2.yarısına aynı fiyatı istiyorsunuz utanmazlar çıkarmayın daha iyi

Üst Alt