İlahi Adalet : Şampiyon Galatasaray | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlahi Adalet : Şampiyon Galatasaray

Ben geçen seneki şampiyonluğa mucize diyordum bugünkü onu da geçti
Oyun olarak genelde istenilen seviyeye çıkamasak da saha içi ve dışı faktörlerden dolayı hakettiğimiz bir şampiyonluk oldu

Hepsi karşımıza çıktı, 11 puana çıktı fark, hocasız kaldık, forvetsiz kaldık döndük dolaştık 1 hafta kala aldık kupayı.

Çok değerli bir şampiyonluktu, sonuna kadar hakettik.

Hikayeli şampiyonlukların doğuş noktası Florya zaten,her şampiyonluğumuzun kendince bir öyküsü var.Fb-Bjk'de mesela bu yok biz zaten bu yüzden en büyüğüz.

Şu anki coşkuda çok ters bir mesaj gibi gelebilir de,ben 12 GS şampiyonluğu gördüm ve çok net bir şekilde hatırlıyorum. (1997, 1998, 1999, 2000, 2002, 2006, 2008, 2012, 2013, 2015, 2018, 2019) çok net söylüyorum GS ruhuna kimyasına en ters,en kötü takım bu takımdı.Terim'in Albayrak'ın taraftarın ittirmesiyle iteklemesiyle anca buraya kadar.Bu kadro iskeletinin 3. bir senesi yok.Yazın çok büyük revizyon olmalı.

Yine de basak'i guzel marizlediler.Orada Basak 1 puan bile alsa bu kadar dagilmazlardi ve tabii ki Samil Cinaz'in kutsal götune de tesekkuru es gecmeyelim.

Kesinlikle.Fikstür de çok önayak oldu buna.5 puanken bile 6'da 6 yaparsak Başakşehir'in bir puan kaybına şampiyonuz düşüncesi şampiyonluğu getirdi zaten,33. haftadaki bu maçtan dolayı işte.Başakşehir'in biz puan kaybetmediğimiz müddetçe puan kaybı hakkının olmaması onları bu konuma sürükledi.Bjk maçından 1 puan alsalar ya 2 maç puan kaybetmeleri ya da mutlak kaybetmeleri gerekecekti.1 beraberlik kurtarmayacaktı yani o zaman.Zaten fark bir kez tek maç bandına düştükten sonra gerisi çorap söküğü gibi geldi.

Kesinlikle katılıyorum bu düşüncene o yüzden.Fark 6 olsa zor şampiyon olurduk bence.

Üst Alt