İlginç bir konu. Buyrun tartışalım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İlginç bir konu. Buyrun tartışalım.

Amerika'da yaşamıyorsun Berk :) Türkiye'de öpüşmemiş kız kalmamıştır demek sallamaya girer! - 20 yaş altı için diyorum -

Öpüşmek dediğin olay,yatağın yarısıdır.

Kalbin hızlı çarpar,beynine kan gitmez,eline hakim olamazsın :D ve gerisi .....

Bu arada çocuksu buse kondurma olayından bahsetmiyorum.

Neyse konuyu saptırmayalım,kısacası D'den sonrası,karşı cinsi ne kadar sevdiğine bakar.

Bir bakmışsın neleri kabul etmişsin... :eek:

Amerika'da yaşamıyorsun Berk :) Türkiye'de öpüşmemiş kız kalmamıştır demek sallamaya girer! - 20 yaş altı için diyorum -

Öpüşmek dediğin olay,yatağın yarısıdır.

Kalbin hızlı çarpar,beynine kan gitmez,eline hakim olamazsın :D ve gerisi .....

Bu arada çocuksu buse kondurma olayından bahsetmiyorum.

Neyse konuyu saptırmayalım,kısacası D'den sonrası,karşı cinsi ne kadar sevdiğine bakar.

Bir bakmışsın neleri kabul etmişsin... :eek:

Rizede öylemi bilmiyorum ama bulundğum çevrede öpüşmeyen kızın olduğunu sanmıyorum :D

Sevdiyseniz; h şıkkına bile katlanırsınız... İnsan yapmam dediği hatta aklından bile geçirmediği neleri yapabiliyor...

Cevap: İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

Bu arada D şıkkındaki öpüşme açılırsa daha iyi olur,yanaktan mı dudaktan masumane mi,yoksa french kiss mi :D Bana göre en fazla masumane yapabilir,gerisini sindiremem.

İstanbul / Ümraniye'de senden çok yaşadım merak etme :)

Halbuki mesajda önemli yeri de boldlamıştım.

Yürü be 19 yasındasın :D Benden bi yas büyüksün ben doğma büyüme buralıyım halada burdaym :D

Ayrıca bulunduğum çevre dedim :D Ümraniye İstanbulun en büyük ikinci ilçesi neresinde bulundun ?:D Ben Dudullu çarşı arası gidip geliyorum. Yahu Ali ata bakarken karıya kıza bakıyo ışık votka bira içiyo :D Ümraniyede değişti işte anla :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt