İlginç bir konu. Buyrun tartışalım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

Gökhan YILDIZ' Alıntı:
Konuyu olduğu gibi buraya kopyalıyorum. Fakat özellikle bayan veya erkek herhangi bir üyemiz bir başka üyeye kırıcı, aşağılayıcı veya genel anlamda hakaret içeren bir mesaj yazarsa uyarılmaksızın cezalandırılır.

Arkadaşlar Gökhan Abinin ilk mesajdaki uyarısını dikkate alın lütfen; konuda sapmalar, kırıcı tabirler ve hakaretler meydana gelirse; uyarmaksınız ceza yer. Çünkü konu hassas aynı hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum.

Bu konuyu Ali Sami Yen forumuna açmak gerek. Ergenuslar içine etmiş, yazacak birşey bırakmamış.

Böyle bir konu daha vardı 1 yıl önce falan . Sonu ona benzeyecek bence adam akıllı konuşulmuyor bile. " Yapılmış " ne kadar çirkin bir ifadedir yahu

Cevap: İlginç bir konu. Buyrun tartışalım.

Yürü be 19 yasındasın :D Benden bi yas büyüksün ben doğma büyüme buralıyım halada burdaym :D

Ayrıca bulunduğum çevre dedim :D Ümraniye İstanbulun en büyük ikinci ilçesi neresinde bulundun ?:D Ben Dudullu çarşı arası gidip geliyorum. Yahu Ali ata bakarken karıya kıza bakıyo ışık votka bira içiyo :D Ümraniyede değişti işte anla :D

Yaşamak ????

Sen 5-6 yaşındayken,bunları mı gözlemliyordun ? :D

Madem sordun söyleyeyim,Ümraniye son durakta çok bulundum oralarda bir kaç işte çalıştım,Dudullu da da çok bulundum,her gün kursa giderdim,ayrıca İkametkahım ise Ümraniye Çekmeköy'dü - gerçi şimdi Çekmeköy ayrı ilçe oldu -

İş yaşamaksa yaşadım,yaşıyorum da

2-3 kaşar gördün diye genele yayma

Türk genç kızları,bu konuda gayet iyiler.

önceki mesajlarda da yazmıştım gine yazıyım,seviyorsanız nereye kadar sineye çekeceginizi bilemezsiniz.

Yaşamak ????

Sen 5-6 yaşındayken,bunları mı gözlemliyordun ? :D

Madem sordun söyleyeyim,Ümraniye son durakta çok bulundum oralarda bir kaç işte çalıştım,Dudullu da da çok bulundum,her gün kursa giderdim,ayrıca İkametkahım ise Ümraniye Çekmeköy'dü - gerçi şimdi Çekmeköy ayrı ilçe oldu -

İş yaşamaksa yaşadım,yaşıyorum da

2-3 kaşar gördün diye genele yayma

Türk genç kızları,bu gayet iyiler.

Benim takıldığım yerlerdesin işte, ama şöyle bi durum var bak bende hergün giderim çekmeköy tarafına şahinbeye lise ortamı felan diyince Kemerdere * Dudullu son dudaktaki meslek lisesi felan git ortamlara bak suanki bulunduğum ortamlardan kastım zaten bunlardı :)

Benim takıldığım yerlerdesin işte, ama şöyle bi durum var bak bende hergün giderim çekmeköy tarafına şahinbeye lise ortamı felan diyince Kemerdere * Dudullu son dudaktaki meslek lisesi felan git ortamlara bak suanki bulunduğum ortamlardan kastım zaten bunlardı :)

yabancılar kadar geniş değiliz ama bu konularda

Kilit vurun konu amacından saptı.

1-2 sayfa sonra hayali fantazilerini anlatanlar çıkar !

Benim anlamadığım ; Kadın erkek eşitliği kabul görüyorsa , Nasıl erkek yapan , kadın yapılmış oluyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt