İlhan Cavcav: "Kimse düşürülmesin dedik"


Radyopsor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif Programına katılan Cavcav, sözlerine Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın açıklamalarını eleştirerek başladı."BÜYÜKSE BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERSİN"

İlhan Cavcav, "Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın açıklamasını gördüğümde kahroldum. TFF Yönetimi ile yaptığımız toplantıda Galatasaray adına katılan Ali Dürüst bizim TFF'ye sunduğumuz görüşlerimize destek verdi. Eğer Ali Dürüst, kulüp başkanına söylemediyse onların sorunudur. Ali Dürüst soyadı gibi dürüst bir arkadaşımız. Galatasaray başkanına görüşmede olanları anlatmalıydı. Büyük kulüpler olmasa biz olmayız ama büyük takımlar da büyüklüğünü göstermeli. Ünal Aysal'ı şiddetle kınıyorum. Yapılan toplantıda Ali Dürüst bu konu hakkında hiç konuşmadı" dedi."Kulüpler olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na ne öneri götürdünüz?" sorusuna ise Cavcav, "Biz kulüpler olarak TFF'ye dedik ki; kurumlar ayrı, kulüpler ayrı. Şahsi işler kulüpleri bağlamaz, soruşturmada adı geçen kulüplerin düşürülmesine şiddetle karşı durduk. Eğer küme düşürme olursa Türk futbolu uçuruma gider" şeklinde yanıt verdi.Kaynak:Ajansspor
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni Açıklamalarinsanların ağzından çıkan kulakları duymuyormu gerçekten bi insan nasıl olurda kişilerin yaptıkları kulüpleri bağlamaz diyebilir. kim yaparsa kulüpleri bağlar ilhan cavcav a sorsunlar. bi gazeteci desinki şu adama kulüpten hangi yetkili şike yaparsa kulübü bağlar kimse soramıyormu bunu? yaww 3. dünya ülkesi bile değiliz.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni Açıklamalar"Biz kulüpler olarak TFF'ye dedik ki; kurumlar ayrı, kulüpler ayrı. Şahsi işler kulüpleri bağlamaz, soruşturmada adı geçen kulüplerin düşürülmesine şiddetle karşı durduk. Eğer küme düşürme olursa Türk futbolu uçuruma gider"Allah belanizi versin dediyseniz.sike yapip sampiyon olan takimi desteklediginiz icin bir daha yukarida yazdigim cümleyi gönderiyorum size.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni Açıklamalaritalya uçurumuma mı gitti? juve milan lazio fio bizim ligdeki her takımdan daha büyük kulüpler!!!şaşkınlıkla izliyorum olayları.herşeyi yüzümüze gözümüze bulaştırmakta üstümüze yok!!!ülke yönetiminin her hattı aynı!!futbolu bırakın yaşamaktan soğuttu bizi bu şeref yoksunları...lanaet olsun yaaa
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarSalakoğlu salak .... Şike varsa organize yapmışlar işte nasıl düşmesin.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarGünlük hayatta,başkanın yüzüne bakmayacağı adamlara bak be,kalkıp başkanı eleştiriyor.:eek:

Şiddetle kınıyormuş.:eek: Alıştınız susmaya,susturmaya fener'in avukatlığını yapmaya,gerçekleri dile getirenleri görünce,vurun ölsün hesabı.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarLa sen kimsinde karar veriyosun şakşakçı!!
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarBen anlamıyorum ki; bu Hacı Cavcav ve muritleri kulüpleri transformers falan mı zannediyor,birden bire canlıya dönüşüp hareket edip kulüp kendi eliyle para verirse düşürülsün yoksa yok :DBöyle laf eden bir zihniyet şu düşünceyi ortaya salıyor haberi yok,suç niteliğinde aslında bu."Şikeyi gözönünde bile yapabilirsiniz,düşme yok ,yaptırım yok,muhim olan cebe girecek paralar."Bu zihniyetteki bir kulüpler birliğinde 1 dakika bile durmamamız lazım.insanların ağzından çıkan kulakları duymuyormu gerçekten bi insan nasıl olurda kişilerin yaptıkları kulüpleri bağlamaz diyebilir. kim yaparsa kulüpleri bağlar ilhan cavcav a sorsunlar. bi gazeteci desinki şu adama kulüpten hangi yetkili şike yaparsa kulübü bağlar kimse soramıyormu bunu? yaww 3. dünya ülkesi bile değiliz.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarBöyle kedi köpek yavruları konuşa dursun. Şikenin cezası KÜME DÜŞMEDİR.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarŞikeyle ilgili yasa maddeleri var. Boşuna gevezelik yapma. Carcar konuşma.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarBeyler Twitterda ne kadar tepki TT si varsa biri tarafından kullanıcı ismi olarak alınıyor..bu sebepten listede olan tepki TTleri yok oldu..şimdi #bizhepinizeyeteriz başladı lütfen yardımcı olun TT ye sokalım..Tepkilerimizi yok etmelerine izin vermeyelim.. #bizhepinizeyeteriz
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarSebebin tamamen duygusal(!) olduğunu söyleyecek kadar adam olsaydın keşke.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarŞimdi düşmesinler, sezon ortasında düşsünler, 2 sezonları boşa gitsin. Bu yalakalar da görsünler günlerini.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarSuratına tükürsen yarabbi şükür diyen heriflerden bu beklenir zaten.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarDüşürülmezse, UEFA da der ki; "O zaman siz kendi kendinize oynayın, hadi iyi günler" der.
 
Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni AçıklamalarBiz kulüpler olarak TFF'ye dedik ki; kurumlar ayrı, kulüpler ayrı. Şahsi işler kulüpleri bağlamaz, soruşturmada adı geçen kulüplerin düşürülmesine şiddetle karşı durduk.Öyle ya, sampiyonluk kupasini da Aziz'e verdiler, bütün primler de onun kisisel hesabini yatti. Seneye de CL'de Aziz cikip oynayacak, ne de olsa herseyi kendi cikari icin yapti. Kulüple uzaktan yakindan bir alakasi da yok olaylarin.

Uzun lafin kisasi, adam bunak beyler...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt