ilhan palut | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hatayspor teknik direktörü. Kendisi aslen de hataylı ve tam bir "alt" hocası. 2017 şubat ayında Hatayspor'un başına geçti ve o takımı toparladı. Ertesi sene ligde (34 maç) 15 gol yedi. Daha da ilginci evinde 17 maçta sadece 3 gol yedi. Bu başarısı sayesinde uzun yıllar üst lige çıkamayan Hatay'ı lige çıkardı.

Bu sene de takımın başında ve takımı şu anda 7.sırada ve PlayOff'un 1 basamak gerisinde. 12 maçta 11 gol atıp 9 gol yediler. Bu sene Süper Lige çıkarması zor gözüküyor ama Hatay'ın yapılacak yeni stadıyla beraber ertesi yıl Süper Lig için en büyük adaylardan olabilirler.

Ancak ben bu performansı sürerse SüperLig'den de teklifler geleceğini düşünüyorum. Savunmanın yanına iyi hücumu da eklerse ülkenin iyi hocalarından biri olabilir.

Takip etmeye değer bence. Ulusal basında fazla konuşulmadan ben şimdiden açıyorum başlığını. Umarım gelişimini sürdürür.

hatayspor hocası hakkında geçen ay konu açmıştım. Kimse beklemezken bir anda playoff potasına girdiler. Stadı yetişirse ve devrede iyi hamleler gelirse bir anda Erzurum gibi kendini Süper Lig'e atabilir.

Arkadaşın tespitleri yerinde ama gol atma sorunu da var. Maçları genellikle izliyorum. Şu an oynanan Giresun maçı dışında maçlar çok sıkıcı geçiyor. Gol sorunu da çözülürse gerçekten flaş bir takım oluruz.

Arkadaşın tespitleri yerinde ama gol atma sorunu da var. Maçları genellikle izliyorum. Şu an oynanan Giresun maçı dışında maçlar çok sıkıcı geçiyor. Gol sorunu da çözülürse gerçekten flaş bir takım oluruz.

abi kadro çok yetersiz be. Adam şu kadroyla iyi işler yapıyor bence. Daha ilk senesi takımın. Stad bile yok. Bence Hatay'ın kendisine sahip çıkması lazım. Kendisi zaten Hataylı.

Bizim Gökhan Zan'da sportif direktördü ama 1-2 ay önce bıraktı sanırım.

abi kadro çok yetersiz be. Adam şu kadroyla iyi işler yapıyor bence. Daha ilk senesi takımın. Stad bile yok. Bence Hatay'ın kendisine sahip çıkması lazım. Kendisi zaten Hataylı.

Bizim Gökhan Zan'da sportif direktördü ama 1-2 ay önce bıraktı sanırım.

Evet stat yılan hikayesine döndü. Bu Eylül’de açılacaktı gelecek seneye kaldı.

Kadro konusunda da haklısın. Kadro yetersiz. Gol yollarında sıkıntı yaşıyor.

hazır başakşehir maçı gündem olmuşken tekrar hatırlatalım. Henüz 42 yaşında. Seneye Hatay Süper Lig'e çıkamasa bile mutlaka bir takım kendisini isteyecektir.

bugün Osmanlı'yı deplasmanda darmadağın etti. Kupaya bu kadar odaklanmasalar şimdi ilk 2'deydi rahat. Kadrosu da öyle acayip iyi değil.

Şampiyonluk gelmese bile futbolu bilen yönetici olan bir takım mutlaka takımın başına getirmeli ve sabretmeli.

Ümraniye hocasıyla bu ikili sanırım önceden beraber çalışmış, bu ikilinin hocaları kim onu merak ediyorum.

Dogru

Ahmet Tasyurek'in yardimcisiydi kendisi

Ahmet Tasyurek'in antrenmanlari meshurdur Umraniye'de, ama keramet bu herifteymis. Acayip pas ve alan antrenmanlari yaptiriyordu. Hic unutmuyorum bir kere antrenman izlemeye gitmistim, sahayi cizgilerle alanlara bolmus oyuncularin pozisyon almalarini santim santim takip ediyordu. Genel olarak Umraniye presten pasla iyi cikar bu o donemin antrenmanlarinin kalintisidir hep.

Degisik bir herif kendini de gelistirmeye cok merakli ozellikle iyi futbolun da iyi antrenmandan gectigini dusunuyor ki bu konuda da cok hakli. Ahmet Tasyurek'i kim yetistirdi bilmiyorum ama Ahmet Tasyurek'in otesinde bir hoca kendisi kesinlikle. Elbette Ahmet hocanin emekleri olmustur ustunde ama bence standardi kolayca asamiyor Ahmet hoca.

Hatay ile 67 puan topladı. Geçen sene 2.olarak lige çıkan Ankaragücü 63 almıştı. Genelde ortalama da zaten 1.ligde 62-66 arasıdır.

Bu sene Denizli ve Gençler çok güçlüydü. 70 puanın üstüne çıktılar. Bu yüzden 3.olup Playoff ile yetindiler.

Ben her ne kadar ADS moralli olsa bile Hatay'ın özellikle kupadaki ikili maçlar oynama tecrübesini de hesaba katarak finale çıkacağını düşünüyorum..

Finalde artık ne olur bilemem. Ama çıkamasa bile Süper Ligde seneye çalışacak gibi. Pek çok takım kendisini istiyormuş.

Hatay ile 67 puan topladı. Geçen sene 2.olarak lige çıkan Ankaragücü 63 almıştı. Genelde ortalama da zaten 1.ligde 62-66 arasıdır.

Bu sene Denizli ve Gençler çok güçlüydü. 70 puanın üstüne çıktılar. Bu yüzden 3.olup Playoff ile yetindiler.

Ben her ne kadar ADS moralli olsa bile Hatay'ın özellikle kupadaki ikili maçlar oynama tecrübesini de hesaba katarak finale çıkacağını düşünüyorum..

Finalde artık ne olur bilemem. Ama çıkamasa bile Süper Ligde seneye çalışacak gibi. Pek çok takım kendisini istiyormuş.

Hatay ile Süper Lig tecrübesini yaşamadan Hatay'ı bırakacağına ihtimal vermiyorum.

hatayspor'dan ayrıldığı söyleniyor. Hatayspor tarihinin en büyük yanlışı olur. 2-3 yöneticinin egosu yüzünden böyle bir değeri kaybedecekler. Bana göre hala Süper Lig için en büyük adaydı üstelik. Bundan sonra kim gelirse gelsin işi zor. Kadrosu da o kadar iyi değil. Hoca oynatıyordu bu kadroyu.

Kendisi bence artık 1.ligde çalışmaz. Mutlaka Süper Lig'den bir takım bulacaktır.

hatayspor'dan ayrıldığı söyleniyor. Hatayspor tarihinin en büyük yanlışı olur. 2-3 yöneticinin egosu yüzünden böyle bir değeri kaybedecekler. Bana göre hala Süper Lig için en büyük adaydı üstelik. Bundan sonra kim gelirse gelsin işi zor. Kadrosu da o kadar iyi değil. Hoca oynatıyordu bu kadroyu.

Kendisi bence artık 1.ligde çalışmaz. Mutlaka Süper Lig'den bir takım bulacaktır.
Ismail eagle kovulur rizeye gelir

Üst Alt