ilhan palut - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
göztepe'de geçen sene bir ara olmayacak galiba demiştim ama konyaspor'a geldikten sonra tekrar ne kadar iyi hoca olduğunu gösterdi

4 maçta 10 puan almak hele konya gibi bence vasat bir kadrosu olan takımda kolay değil

bence ömer erdoğan ile beraber en çok gelecek vaat eden türk hoca

göztepe'de geçen sene bir ara olmayacak galiba demiştim ama konyaspor'a geldikten sonra tekrar ne kadar iyi hoca olduğunu gösterdi

4 maçta 10 puan almak hele konya gibi bence vasat bir kadrosu olan takımda kolay değil

bence ömer erdoğan ile beraber en çok gelecek vaat eden türk hoca
Konyaspor'un kadrosunu begeniyorum ben. Herseyden önce planlama yaptiklari belli. Oyuncu sayilari ve mevkilere bakarsak her yerde alternatif var. Getirdikleri siyahi oyuncular hic tutmuyor ama son zamanlarda. Daha cok bizim kültürümüze yakin olan ülke vatandaslarini transfer ediyorlar.

Konyaspor'un kadrosunu begeniyorum ben. Herseyden önce planlama yaptiklari belli. Oyuncu sayilari ve mevkilere bakarsak her yerde alternatif var. Getirdikleri siyahi oyuncular hic tutmuyor ama son zamanlarda. Daha cok bizim kültürümüze yakin olan ülke vatandaslarini transfer ediyorlar.
Mpoku'yu bende begenmiyorum, yillardir balkan futbolculari aliyorlar bu sezon da eksik olan yerlerini de doldurular Ahmed Hassan gibi iide forvet aldilar , belki kagit ustunde cok ustun futbolcular degil ama birbirilerini tamamlayan bir kadroyaya sahip oldu Konya, Anadoluyu buram buram gezen kasar hoca degilde gelisime acik genc hocayi getirdiler Ilhan Palut ilede guzel bi frekans yakaladilar , bundan dolayida sıkıcı bir futbol oynamiyorlar eskisi gibi , simdi hucuma cikmayi seven bir oyun sergiliyor.

savunma hattı bence lig ortalamasına göre iyi ama orta saha ve ön tarafı ben çok beğenmiyorum. Başka takımda çok fazla sırıtırlar

cikalleshi 2 sene akhisar ile 2.ligde bile öyle fazla fark yaratamadı. Bu bence teknik adam başarısı

Mpoku'yu bende begenmiyorum, yillardir balkan futbolculari aliyorlar bu sezon da eksik olan yerlerini de doldurular Ahmed Hassan gibi iide forvet aldilar , belki kagit ustunde cok ustun futbolcular degil ama birbirilerini tamamlayan bir kadroyaya sahip oldu Konya, Anadoluyu buram buram gezen kasar hoca degilde gelisime acik genc hocayi getirdiler Ilhan Palut ilede guzel bi frekans yakaladilar , bundan dolayida sıkıcı bir futbol oynamiyorlar eskisi gibi , simdi hucuma cikmayi seven bir oyun sergiliyor.
savunma hattı bence lig ortalamasına göre iyi ama orta saha ve ön tarafı ben çok beğenmiyorum. Başka takımda çok fazla sırıtırlar

cikalleshi 2 sene akhisar ile 2.ligde bile öyle fazla fark yaratamadı. Bu bence teknik adam başarısı
Aykut Kocaman gittikten sonra bile Aykut Kocaman varmis gibi oynuyordu oyuncular. Bülent Korkmaz bir seyler oynatmaya calisti ama Ismail Kartal gelip bir cuval inciri berbat etti sonra. Konyaspor sonuc odakli defansif futboldan ziyade artik pozisyon arayan, rakibi bozan, ön alanda baski yapip savunma arkasina atilacak toplarla etkili olmaya calisan bir ekip olmali.

Palut FB'den bu sene puan alacak mi görecegiz.

Ben de beğeniyordum hatayda yaptığı işleri. Göztepe değilde başka bir süper lig takımına gitse daha iyi bir kadroyla çok daha iyi işler yapabilirdi. Sivas ankaragücü yada antalya. Göztepenin kadrosu aşırı kötü şimdi açtım baktım ilhan hoca cok para harcatmamış. Ayrıca orda sepil varken transferi palut'un yaptığına inanmiyorum
@Serkan Şafak yazık ettiniz gül gibi hocayı elinizden kaçırdınız

Anadolu klupleri öncede düşen takımlarda ki yabacilara saldırılardi. Onlardan da performans alamazlardi. Şimdi bu konuda seçimlerde gayet seçici davranıyorlar. Doğru yoldolar. Darısı diğer Anadolu takımlarına. Süper ligde başarılı olamamış yabancı futbolcular ülkede diğer takımlarda şans bulmamali. Gerçi bu ekonomik kosullarda buda mümkün olmayacak gibi

FFCVHx2XMAQ2yb1

Üst Alt