İlk 11′imiz Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11′imiz Belli Oldu

Cevap: Selçuk İnan Yine 11'de YOK!!!

ilk 11 kesinmiş

Selçuk şu performansı ile fenerde oynasaydı yine aynı tepkiyi verirdim açıkçası

Selçuğun olmadığı taktik abdullah avcının taktiksizliğidir.

Abdullah avcı kukladır ve talimatla milli takımı yöneten bir ZATTIR

Bir tane adam gibi gazeteci basın toplantısında bu zata şu soruyu sorsa

Sayın abdullah avcı,selçuk inan malum geçen yıl transfer döneminde 2 büyük kulüp arasında gitti geldi.Selçuğu oynatmamanızın sebebi acaba trasnfer yarışını kaybeden kulübün başındaki ZATMIDIR

diye

Ayrıca bence Selçuk' un milli takımda oynamamasına da bari biz bu kadar takılıp, olayı büyütüp, Selçuğu etkilemeyelim.

Bu çocuk bizde takır takır oynuyor mu, oynuyor. Öyleyse mesele yok. Gerisini Avcı düşünsün.

Ben de hatalı buluyorum tabi ki Selçuk tercihini, Fakat bu maç Selçuk ile başlasaydı kendi adına daha büyük bir hata yapacaktı bence. Herkes diyecekti ki medya istedi diye Selçuk'u koydu. Böylece bence Selçuk üzerindeki baskı da hafiflemiş oldu.

Estonya bi sürpriz yaparsa görür avcı denen herif. Bildiğin kukla lan bu adam, lan zamanında senin bizim başımızda İmparatorun sportif direktörlüğünün altında hoca olarak istemiştim ama ne kadar boş bir adam olduğunu şimdi anladım. Yazık lan birilerinden korkundan yaptığın saçma kadrolara bakarmısın. Sercan kim lan 10 gol-20 asist yapsa nolcak bir sonra ki maç hollanda maçı gibi kesik başlı tavuk style takılacak herif.

Kısır döngü devam edecek gibi son 3 maç kala 2. olma şansımız doğar. 2 hafta öyle yapacağız, böyle yapacağız, şöyle hazırlanıyoruz deyip yine aynı beyin ile devam ederiz. Umudu son maça taşır ülkecek totemler yaparız sonmaç bize koyr giderler. Heyecan olur işte. Değişmez bu düzen.

Sonra dünya kupasına gitsek ne olacak ki. Vizyon mu var hollanda gibi puan alamadan döneriz sonra al sana bir döngü daha "yenileniyoruz, hiç bir şey eskisi gibi olmayacak, bazı oyuncular milli takımda olmayacak diye demeçler, demeçler." sonuç mu 2 maç sonra 30 yaş üstü kazmalar tekrar takımda cirit atar.

Hepinizden özür dileyerekten "bizden bi bok olmaz" hacı.

Taktiğine soktuğum herif ya. Bu adam bu taktiği uygulayan -şampiyon- takımda en skorer ve en çok asist yapan adam oldu yine mi taktiğine uymuyor

yaziklar olsun.insallah selcukta olumsuz etkilenmez.bizim takima yansimaz insallah

Taktiğine soktuğum herif ya. Bu adam bu taktiği uygulayan -şampiyon- takımda en skorer ve en çok asist yapan adam oldu yine mi taktiğine uymuyor

taktik falan bahane renkdas.aynisini ersun yanal hakan sükür icin yapmisti.taktik geregi uzun santrafor istemiyorum diyip ersan martini almisti.

Bu maç için" tatktik anlayışımıza uymuyordu "derse bir nebze anlayabilirim ama Hollanda maçında oynatmaması skandaldı.

429795_447140235325267_420560883_n.jpg

kimse kusura bakmasin ama tunay torunun nesini begenmiste ilk 11 de.bu adam almanyada bile ordan oraya gönderiliyor.avci almanyadaki her türk oyuncuyu mesut özil saniyor galiba.birde gelecegin takimi diyip 2014 de 32 yasindaki emreyle gidicez

selçuk oynasada oynamasada farketmez estonya bizden her türlü puan alır 1 veya 3 taş gibi takım adamlar

bizde yaratıcılık sistem felsefe mantalite anlamında hiç bişi yok tesadüfe bakıyor oyunumuz biri çıkıpta tavşan çıkarmadığı sürece gol bile atamayız bu maçtada

Zaten yakın zamanda Man. Utd. maçı var. Bizim için bir problem yok. Ama bu maçta bir kaza yaşarsak, bunun bedeli ağır olur.

dün bir spor programinda yorumcunun biri,hollanda takiminin en iyi bölgesi defansi dedi.bunlar ne iciyor yaw :D

oha emre-mehmet topal nedir hiç mi anlamaz bu takttikden hadi selçuğu oynatmıyonda bari ofansif birini koy be hoca topal yerine.

Olayı bu duruma getirenler bizleriz. Selçuk Emre ile beraber oynamalı, Topal olmamalı kadroda bu doğru. Ama Milli takım antrenörünün de kendi kadrosunu yapma hakkı var arkadaşlar bu kadar abartmayın. Adam niye bindiği dalı kessin. Evet doğru söylüyoruz adam saçmalıyor ama yapacak birşey yok, herkesin istediği kadro olmaz sonuçta. Oyuncumuz etkilenir bu ortamda ancak.

Üst Alt