İlk Bilgisayar ile Yapılan Mallıklar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Bilgisayar ile Yapılan Mallıklar

146 dan İnternete bağlanmak ve günlerce saatlerce internette gezinmek Web 1.0 tabii sadece e broşür diyebileceğimiz içerikler var live cam sitelerinden abd ya da Avrupa şehirlerini canlı izlemek çok hoşuma giderdi zaten şimdiki gibi tam zamanlı canlı yayın da değil 10 saniyede bir yenileniyordu görüntü :D ay sonunda inanılmaz bir fatura gelmişti ama eve 163 borç sorgulama servisi vardı o zamanlar Türk telekomun abim aramıştı ben onu tırsarak izliyorum tabii sanki ölüm haberi almış gibi telefon elinden düşmüştü borcu duyunca :D 145 ve 146 nın bağlanma sesleri de efsaneydi be :)
Tabii trgamer.com sitesi de efsaneler arasındadır girer girmez Explorer ın çubuğuna yazdığım ilk site o oluyordu

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sene 97-98 olmasi lazim. Windows 95 yüklü. 16MB RAM vardi sanirsam. Neyse, ben habire oyun yüklüyorum. Bir gün yine oyun yüklerken yeterli yer olmadigi mesaji geldi. Bende mal gibi gidip C klasorunde rastgele birsey silmistim. Oyunu yukledim, oynadim, bilgisayari kapattim. Ertesi günü açılmadı anasını satayım.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

1991 yapımı nuke dukem diye bir oyun vardı. o oyunu oynarken arkadan annem görüp, açık saçık oyunlar oynuyorum diye babamla azar kaymışlardı.

gördüğü karı da buydu;
1465148023318.jpg

GTA V'deki striptiz kulübünü görseler ne yaparlardı acaba :)

Bi oyun indirmiştim birkaç ay sonra eve mahkeme kağıdı geldi indirirken yakalanmışım 2800euro civarında ceza gelmişti.
Babamdan ilk ve son yediğim dayaktı ama kabuk etmeliyim ki baya güzel dövdü.

İşin kötü yanıda bilgisayarım oyunu eski olduğundan çalıştıramadıydı.

Bi oyun indirmiştim birkaç ay sonra eve mahkeme kağıdı geldi indirirken yakalanmışım 2800euro civarında ceza gelmişti.
Babamdan ilk ve sen yediğim dayaktı ama kabuk etmeliyim ki baya güzel dövdü.

İşin kötü yanıda bilgisayarım oyunu eski olduğundan çalıştıramadıydı.
ohaa lan cezaya bak.

ben ayda 4-5 oyun indiridim. lise ve üniversite boyunca da bu böyle sürdü. senin hesabına göre düşünmek bile istemiyorum

Üst Alt