İlk Bomba Patladı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Bomba Patladı

Cevap: İlk Bomba Patladı

Bugün twitterda Yaman Akıncı diye biri söyledi. Bülent Tulunla beraber çekilmiş fotoğraflarını da paylaştı. Bir de Elmander için gayri resmi bir teklif geldiğini ve bizim reddettiğimizi söyledi.

Gökhan Töre'yi çok büyütüyorsunuz... Olcan kadar skor'a direkt katkida bulunamaz su asamada... Olcan çuk oturur ve yillarca sol açik'i götürebilecek kalitede bir oyuncu...

Olcan - Melo - Selçuk - Hamit

Orta saha'si silip sübürür lig'i diye düsünüyorum...

Bu 4'lünün baska avantaj'i ise, direk 4 orta saha olarak da karsilayabilir rakip'i.. Yani hem hucumda hem defansta çok sey katar bu orta saha (defans'ta da Melo ve Selçuk'a binen yük azalir yani)

Milli takim maclarinda izledigim Gøkhan Tøre gayet iyi bir oyuncu. Kivrak ve hizli bir sekilde rakibi falan gecebiliyor. Bence Hamit yerine Tøre gelsin oraya. Hem yasi da genc. Hamit bilmiyorum da ben sogudum Hamit'den ki Hamit duragan oynuyor milli takimda falan. Cok kivrak ve hizli degil. Bize kanatlar icin bence gayet kivrak ve hizli rahat futbolcu gecebilen oyunculara ihtiyac var. Zaten cift forvet oynarsak hiziyla ve kivrakligi ile bir futbolcuyu teke tek yakaladiginda hizli gecerse iki forvet de orda agac degil direk hareketlendiklerinde defans dengesiz kalir Tøre Hamit'den daha fazla bozar karsi takimin dengesini ki gelisime de acik bir oyuncu. Ekstra cok da kosarlar bu genc oyuncular Terim kosturur defansa da gayet katki verirler.

O yuzden bence Hamit yerine Tøre gelsin.

Milli takim maclarinda izledigim Gøkhan Tøre gayet iyi bir oyuncu. Kivrak ve hizli bir sekilde rakibi falan gecebiliyor. Bence Hamit yerine Tøre gelsin oraya. Hem yasi da genc. Hamit bilmiyorum da ben sogudum Hamit'den ki Hamit duragan oynuyor milli takimda falan. Cok kivrak ve hizli degil. Bize kanatlar icin bence gayet kivrak ve hizli rahat futbolcu gecebilen oyunculara ihtiyac var. Zaten cift forvet oynarsak hiziyla ve kivrakligi ile bir futbolcuyu teke tek yakaladiginda hizli gecerse iki forvet de orda sus degil direk hareketlendiklerinde defans dengesif falan kalmaz karsi takimda. Ekstra cok da kosarlar bu genc oyuncular Terim kosturur defansa da gayet katki verirler.

aynen .

Milli takim maclarinda izledigim Gøkhan Tøre gayet iyi bir oyuncu. Kivrak ve hizli bir sekilde rakibi falan gecebiliyor. Bence Hamit yerine Tøre gelsin oraya. Hem yasi da genc. Hamit bilmiyorum da ben sogudum Hamit'den ki Hamit duragan oynuyor milli takimda falan. Cok kivrak ve hizli degil. Bize kanatlar icin bence gayet kivrak ve hizli rahat futbolcu gecebilen oyunculara ihtiyac var. Zaten cift forvet oynarsak hiziyla ve kivrakligi ile bir futbolcuyu teke tek yakaladiginda hizli gecerse iki forvet de orda agac degil direk hareketlendiklerinde defans dengesiz kalir Tøre Hamit'den daha fazla bozar karsi takimin dengesini ki gelisime de acik bir oyuncu. Ekstra cok da kosarlar bu genc oyuncular Terim kosturur defansa da gayet katki verirler.

Selen ablamiz dokturmus, masAllah bir cok kisiden daha mantikli ve bilgili bir yorum olmus. Hamit'i de isterim ama, sag kanada degil orta saha'ya. Yedek oturabilir sorun olmaz ...

Üst Alt