İlk Bomba Patladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Bomba Patladı

f1f23olcan.jpg

Ligde liderliğe iyiye yerleşen Galatasaray, transferde de hızlı çıktı. Genç futbolcu için takas yoluna gitti!

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: İlk Bomba Patladı

"3 milyon euro artı Serkan Kurtuluş veya Aydın Yılmaz"

Veya yı kaldırsak yanında mümkünse Ayhanıda kaptırsak, parayıda 2ye düşürsek çokmu şey istemiş olurum acep :D :D :D

olcan sol kanat icin, yabanci sinirlamasini göz önünde bulundurursak, orta sekerli bir yerli yedek olur.

olcan yerine, gerekirse 2. ligden veya altyapidan bir oyuncu cikarsak, bence cok daha faydali olur bizim icin.

olcan'a verilen paraya yazik olur.

Galatasaray Besteleri

Galatasaray Kongre Üyesi Olan Bir Abimize Bahçelievler'de Yaptıgımız Ziyaret Sırasında Sağolsun Bize Verdigi Bir Bilgiyi Sizinle Paylaşıyoruz | OLCAN ADIN GALATASARAY'DA|

demişler

olcan iyidir gelsin. aydın yıllardır bizde bir gelişme sağlayamadı bu saatten sonrada sağlayamaz

Bu takımdan Uğur Uçar ı gönderdik

bir tek Aydın ı gönderemedik

yok işte geleceği görülüyor

ne diye tutarlar anlayamadım

:(

Olcan'dan sadece iyi bir yedek olur demek yanlış,Süper Lig için sol kanatı rahatlıkla emanet edebileceğin bir isim.

aydın gitmez bence serkan gider abiside o takımda bilgidim kadariyla ama bence aydınıda verelim sıkıntılardan kurtulalım aydın serkan aykut gökhan

adam antepin her pozisyonu icinde var. bir topuda direkten döndü. beşiktaş tümeri anca 27 sinde aldı samsundan. olcan istikrarlı bir futbolcu. şutları bence cok iyi. sol acıkta rahatlıkla oynar.

Koy sola Olcanı,sagada yabancı bir topcuyu,önümüze geleni 3 lük,5 lik yapmazsak birşey bilmiyorum:)

olcan iyidir fakat olcana 3 milyon veecegimize 3 milyon daha verelim gökhan töreyi alalim,hem daha genc ;)

Üst Alt