İlk Gittiğiniz Maçımız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Gittiğiniz Maçımız?

Takımımızın ilk hangi maçına gitmiştiniz?

Merak ettim. hadi bakalım. dökülün

benim ki

2003-2004 sezonunda olimpiyat stadındaki Malatyaspor maçı. 2-2 bitmişti. prates ne frikik golü atmıştı be :D

edit:

[TD="width: 472, colspan: 3, align: left"][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Cimbom’un nefesi yetmedi: 2-2[/FONT][/TD]

[TD="colspan: 3, align: left"] [/TD]

[TD="width: 132, align: left"][FONT=Arial, Trebuchet MS, Helvetica]Geçtiğimiz hafta Denizlispor’a mağlup olan Galatasaray, 2-0 öne geçtiği Malatyaspor maçından da 2-2’lik skorla ayrıldı ve sahasında 1 puana razı oldu.[/FONT][/TD]

[TD="width: 10, align: left"] [/TD]

[TD="width: 330, align: left"]
141265.jpg
[/TD]

[TD="width: 132, align: left"]

clear.gif
[/TD]

[TD="width: 10, align: left"] [/TD]

[TD="width: 472, colspan: 3"]

[/TD]

[TD="width: 472, colspan: 3, align: right"][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]İstanbul

[FONT=Arial, Trebuchet MS, Helvetica]NTV-MSNBC VE AJANSLAR[/FONT]
[/FONT][/TD]

[TD="colspan: 3"]

[/TD]

[TD="width: 472, colspan: 3"][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]28 Kasım 2003— [/FONT] [FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]İlk yarıda kurduğu üstünlüğünü 31. dakikada Prates’in frikik golüyle süsleyen Galatasaray, 65. dakikada Petre ile farkı ikiye çıkardı. Bu dakikadan sonra Malatyaspor’un gol arayışları, 73’te Mahmut Hanifi ve 80’de Celaleddin ile sonuç verince takımlar sahadan 1’er puanla ayrıldı.[/FONT][/TD]

Cevap: İlk Gittiğiniz Maçımız?

Sezonu hatırlamıyorum fenerle olimpiyatta 2-2 berabere kaldığımız maç.. voleybol oynatılıp penaltımız verilmemişti sanırım son dakikada, birde giderken yolda inekler vardı onu hatırlıyorum.

Nantes 0 - 1 Galatasaray 11 sene once bu zamanlardi Sergen atmisti :tiphat:

Turkiyede sadece Antep macina gitmistim Elanonun Riijkard in geldigi sezon 3-2 almistik antepte

2002 yılında oynanan Galatasaray-Malatyaspor maçı. Murat Sözkesen'in golüyle 1-0 kazanmıştık.

1994 yılında İzmir Atatürk stadında Avenir Beggen Galatasaray maçına gitmiştim babamla.Cezamız nedeniyle İzmirde oynamıstı maç.4 0 yenmiştik.Saffet mükemmel bir gol atmıştı.Hakanda bir gol atmıstı.

Galatasaray - Monaco (Köln-15.03.1989)

henüz 2 yasimi doldurmadan, bizim peder beni alip maca götürmüs.

Nesilden Nesile Galatasarayliyiz ;)

1989 yada 90 da altay macina götürmüstü babam beni, inönüde oynamisdik o maci. tam hatirlamiyorum ama ya berabere kalmistik yada yenilmistik o macta.

[TABLE="width: 100%"]

[TD="class: GriBorder beyazBG, align: center"][TABLE="width: 100%"]

[TD="class: TakimAdi altGriCizgi, align: center"]

BURSASPOR[/TD]

[TD="align: center"] 2 [/TD]

[/TABLE]

[/TD]

[TD="class: MacDetayAltBG, align: center"]
NoImgThumb.gif

Turkcell Süper Lig (Profesyonel Takım)

Maç Kodu: 1302

iconBayrak.gif
BURSA ATATÜRK

24.05.1997 - 19:00

iconGozlemci.gif
BEDRİ DÖLKELEŞ(Gözlemci)

[/TD]

[TD="class: GriBorder beyazBG, align: center"] [TABLE="width: 100%"]

[TD="class: TakimAdi altGriCizgi, align: center"]

GALATASARAY A.Ş.[/TD]

[TD="align: center"] 3 [/TD]

[/TABLE]

[/TD]

[/TABLE]

4 yıllık şampiyonluk serisinin ilk kupasını aldığımız maç.

cok ilginc ama boyle bir soru gorunce hatirlamadigimi farkettim :)

o aralar bayagi maca gidiyordum, hangisi ilkti emin degilim.. buyuk ihtimal bi fenerbahce maciydi ama.. yili da hatirlamiyorum 20 sene kadar once..

12 mart 1997, Ankara.

Cumhurbaskanligi Kupasi.

Galatasaray: 3 - Fenerbahce: 0

Goller: Hakan Sukur (3)

Tezahurat:

Armut dalda asilsin, I.ne fener nasilsin,

O kiraz dudaklara, Hakan Sukur asilsin.

Melodisi su sekildeydi:

Hababam sinifinda, yilsonu musameresinde Kemal Sunal'la Adile Nasit'in soyledigi bir sarki vardi;

Ask bahcemi susleyen inci cicegim misin,

Kovaladikca kacan ates bocegim misin.

28 Nisan 2001'de oynanan, Galatasaray'ın Adanaspor karşısında 4-1 lik skorla galip geldiği, Hagi'nin 2 güzel gol attığı ve Arda Turan'ın da top toplayıcı olduğu maçtı ilk gittiğim maç.

Üst Alt