İlk Haftalarda Olası Form Düşüklüğü ve Puan Kayıpları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haksizlik ediyorsun ahbap.Ben olmasi gerekeni yazmistim.Tahminlerimi degil.Konya macinin zor olacagini da yazmisim o postta

İlk 10 haftada kötü başlamamız muhtemel.

Denizli (D)
Konya
Kayseri (D)
Kasımpaşa
CL İlk maç
Malatya(D)
Fener
CL 2. maç
Gençler(D)
Sivas
CL 3. maç
Bjk (D)
Rize

İlk 10 haftada fikstür böyle.Bir kere içerde 5'te 5 şart.Hele 4 sezondur yenemediğimiz Fener'i kesin yenmeliyiz.Sezonun gidişatını etkiliyor o derbi.Konya da 2 sezondur içerde sıkıntı çıkarıyor.İçerdeki bu 2 maç zor olacak.Diğerlerini alırız herhalde.

Deplasmanda Malatya'da 2 sezondur olduğu gibi mağlubiyet ufukta.Gençler deplasmanı hep zor geçiyor.Bjk'yi de yeneceğimizi sanmıyorum.İlk maç motivasyonuyla Denizli'yi ve en rahat deplasmanımız olan Kayseri'yi yenemezsek işimiz zor.İlk 5 deplasmanda galibiyetsiz olabiliriz bu 2 maçı alamazsak.

Denizli (D) 3
Konya 3
Kayseri (D) 3
Kasımpaşa 3
Malatya(D) 0
Fener 3
Gençler(D) 1
Sivas 3
Bjk (D) 1
Rize 3

23 puan iyi olur.

Konya mac basliginda da sunu yazdim.

13-14: 2-1 Geriden gelip cevirdik.
14-15: 1-0 Son dakikalarda Selcuk atmisti.
15-16: 0-0 Dandik bir sezondu.Onemi de yoktu herhalde hatirlamiyorum cok.
16-17: 2-1 Son hafta maciydi.Sinan 2 tane atmisti
17-18: 2-1 Geriden gelip zar zor cevirdik.
18-19: 1-1 Konya mac boyunca bizden ustun oynadi.Tesadufen one gectik ama hakem 3 puanimizi gasp etti.

Konya'yi icerde vurup gecmisligimiz yok.Hep tek farkli almisiz.Cogunda defansif Aykut'a karsi oynamamiz da bunda buyuk bir sebep.Yine zorlanacagiz.

Bu da Denizli maci oncesi yazdigim post

Kadromuz an itibariyle gecen sezondan geride.Kulubeyi guclendirdik ama ilk 11 geriye gitti.Deplasmandaki les performansimizi da dusunursek bu maci kazanamayacagimizi dusunuyorum.

Dikkat edersen bu konuda polyannacilarla carpismisim kotu baslayacagimizi soyleyerek.

Su anki gidisata gore o maca en az 5-6 puan onumuzde cikacaklar.1 puana oynayan bir feneri yenecegimizi zannetmiyorum.Ilk yari kazara bir gol atarlarsa mac boyu onu cikarmaya calisip cikaramayiz.

en son sneijder'ın 2 tane salladığı maçta yendik herifleri

arada bir türkiye kupası var ama ligde o maçtan bu yana galibiyetimiz yok. şampiyonluklardan ötürü göze batmıyor.

tabi 2 sezondur da yenilmiyoruz bu da ayrı bir nokta.

Sıkıntı ilk haftalardan öte şampiyonlar ligi dönüşlerinde olası puan kayıpları için şu an 2/2 yapmalıydık böyle giderse şampiyonlar ligine odaklanmak yerine tamamen lige odaklanmak gerekecek yoksa seneye şampiyonlar ligi gelirleri ve onun sayesinde daha fazla kombine ve store gibi faktörler olmayacak. Bu saatten sonra nasıl toplanır bilmiyorum CL dönüşleri ekstra işler yapmamız gerekecek başka türlü bu işin içinden çıkılmaz.

en son sneijder'ın 2 tane salladığı maçta yendik herifleri

arada bir türkiye kupası var ama ligde o maçtan bu yana galibiyetimiz yok. şampiyonluklardan ötürü göze batmıyor.

tabi 2 sezondur da yenilmiyoruz bu da ayrı bir nokta.

Yenilmezlik genelde son galibiyeti alanla birlikte anılır.Yani biz yenersek seri lehimize işleyecek bu sefer ama önce yenmek lazım işte.Şu an hiç de iyi durmuyor uzun süredir yenemediğimiz için.

Büyük ihtimal Malatya'da 0 olacak

O maç hariç Bjk maçına kadar bütün maçları kazanmalıyız.Rakiplerinde puan kaybetmesini bekleyeceğiz yapacak bir şey yok

2 beraberlik 1 mağlubiyet var. Denizli mağlubiyetini bir kenara bırakalım. Konya ve Malatya maçlarını bildiğin kendi eliyle verdi teknik ekip. Takım formunu bulmadı tamam ama bu halde bile rahatlıkla o 2 beraberliği 2 galibiyete çevirebilirdik adam akıllı kenar yönetim sergilense.

Üst Alt