İlk Haftalarda Olası Form Düşüklüğü ve Puan Kayıpları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
muslera komik ile ilgili görsel sonucu

luyindama ile ilgili görsel sonucu

seri ile ilgili görsel sonucu

İlgili resim

feghouli ile ilgili görsel sonucu

diagne ile ilgili görsel sonucu

Bazısı Afrika Kupasında bazısı Copa America'da mücadele etti.Dolayısıyla tatil süreçleri yüzünden diğer futbolcular belki ilk kampı bitirirken onlar ikinci kampa anca yetişebilecek

Bu arkadaşların hem fiziki hem mental yorgunluklarının özellikle ilk haftalarda başımızı ağrıtacağını düşünüyorum

Diğer isimleri bilmiyorum lakin özellikle Diagne zaten fiziki olarak baya düşmüş vaziyette kendisi de kabul ediyor bu durumu.O yüzden diğerlerinden ayrı olarak onun tatili kısa tutulmalı.Geçmiş senelerde Trezeguet örneği mevcut ama diğerleri 2 hafta yaparken o 1 hafta yaparsa ses eder gibi malum sıkıntılı bir tip

Bazı isimleri diri tutmak adına yavaş yavaş ısındırmalıyız özellikle Feghoulinin bu kadar maç temposunu kaldırabileceğini sanmıyorum

Hal böyle olunca sanki fikstürümüz kolay gözükse de beklenmedik puan kayıpları olabilir gibi gözüküyor

Hocayı yine zorlu bir sınav bekliyor

İlk 10 haftada kötü başlamamız muhtemel.

Denizli (D)
Konya
Kayseri (D)
Kasımpaşa
CL İlk maç
Malatya(D)
Fener
CL 2. maç
Gençler(D)
Sivas
CL 3. maç
Bjk (D)
Rize

İlk 10 haftada fikstür böyle.Bir kere içerde 5'te 5 şart.Hele 4 sezondur yenemediğimiz Fener'i kesin yenmeliyiz.Sezonun gidişatını etkiliyor o derbi.Konya da 2 sezondur içerde sıkıntı çıkarıyor.İçerdeki bu 2 maç zor olacak.Diğerlerini alırız herhalde.

Deplasmanda Malatya'da 2 sezondur olduğu gibi mağlubiyet ufukta.Gençler deplasmanı hep zor geçiyor.Bjk'yi de yeneceğimizi sanmıyorum.İlk maç motivasyonuyla Denizli'yi ve en rahat deplasmanımız olan Kayseri'yi yenemezsek işimiz zor.İlk 5 deplasmanda galibiyetsiz olabiliriz bu 2 maçı alamazsak.

Denizli (D) 3
Konya 3
Kayseri (D) 3
Kasımpaşa 3
Malatya(D) 0
Fener 3
Gençler(D) 1
Sivas 3
Bjk (D) 1
Rize 3

23 puan iyi olur.

Enseyi karartmaya gerek yok. Muhtemelen kondisyon yüklemesi falan ilk CL maçına en iyi şekilde çıkacak şekilde ayarlanmıştır, program ona göre yapılmıştır yani. Aşırı yorgunluk da kötü sonuçlara neden olabilir hazırlık maçlarında.

Hazırlık maçları sonuçları, bazı oyuncuların geç katılacak olması falan sizi korkutmasın her zaman olan şeyler. Keşke olmasa tabi de temmuz ayında transferleri bitirsek falan tam takım çalışıp hazırlansak.

Enseyi karartmaya gerek yok. Muhtemelen kondisyon yüklemesi falan ilk CL maçına en iyi şekilde çıkacak şekilde ayarlanmıştır, program ona göre yapılmıştır yani. Aşırı yorgunluk da kötü sonuçlara neden olabilir hazırlık maçlarında.

Hazırlık maçları sonuçları, bazı oyuncuların geç katılacak olması falan sizi korkutmasın her zaman olan şeyler. Keşke olmasa tabi de temmuz ayında transferleri bitirsek falan tam takım çalışıp hazırlansak.

Ustat ideal 11'deki Muslera,Luyindama,Seri,Feghouli,Belhanda,6 numara ve forvete yukleme yapamadik henuz yalniz.

Arkadas ne guzel seneryolar yaziyorsunuz masallah sizde bir yerlerde calisiyorsunuz herkes tatil yaparken patron sizi calistirsa sonrada deseki tatili birak hemen gel tekrar calis mutsuz olurmusunuz?

Futbolcu makina degil butun sezonun uzerine kiran kirana turnuva oynayan oyuncularin adele ve kafa.dinlenmeden oyuncuyu calismaya zorlarsan sakatlik cikar

He sen muthis klup olursun tikir tikir maas odersin ozaman adama rica edersin
15 gun degilde 10 gun tatil yap su sartlarda bu oyunculara lyu muslera feghouli belhanda ya kizmak yerine tsk etmek lazim alacaklari icin fifaya gitmeden adam gibi cikip sampiyon oluyorlar

Bu takim Malatya ve Bjk deplasmanlarindan puansiz ayrilir.Gencler maci da zor olur.Denizli'yi yenemezsek sezona kotu bir giris yapacagiz hazirlikli olun.Hele bir de Cl'de kazik bir grup cikarsa bayagi calkantili bir donem bizi bekliyor.Denizli maci cok kritik bu yuzden.

Neyse ki Bjk'de de hem sakat cok hem de takimlari cok iyi degil.Fb'nin de baslangic fiksturu keza zor.Basak Trabzon ne yapar tam kestiremiyorum.

Bu takim Malatya ve Bjk deplasmanlarindan puansiz ayrilir.Gencler maci da zor olur.Denizli'yi yenemezsek sezona kotu bir giris yapacagiz hazirlikli olun.Hele bir de Cl'de kazik bir grup cikarsa bayagi calkantili bir donem bizi bekliyor.Denizli maci cok kritik bu yuzden.

Neyse ki Bjk'de de hem sakat cok hem de takimlari cok iyi degil.Fb'nin de baslangic fiksturu keza zor.Basak Trabzon ne yapar tam kestiremiyorum.

Denizli maçını kazanırsak ondan sonra Kayseri deplasmanı var Kayseriye genelde şansımız tutuyor.Seriye bağlayabiliriz iyi düşünelim iyi olsun

yine başlamış millet şöyle de olurda böylede olurda şu olursa bu olursa....bu ligin açık ara en büyük favorisiyiz vede yine şampiyon olacağız...tek eksik iyi bir Defansif ortasaha ve gelene kadar bir forvet oda olursa kaçıncı haftada acağımızı hesaplarız...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Arkadas ne guzel seneryolar yaziyorsunuz masallah sizde bir yerlerde calisiyorsunuz herkes tatil yaparken patron sizi calistirsa sonrada deseki tatili birak hemen gel tekrar calis mutsuz olurmusunuz?

Futbolcu makina degil butun sezonun uzerine kiran kirana turnuva oynayan oyuncularin adele ve kafa.dinlenmeden oyuncuyu calismaya zorlarsan sakatlik cikar

He sen muthis klup olursun tikir tikir maas odersin ozaman adama rica edersin
15 gun degilde 10 gun tatil yap su sartlarda bu oyunculara lyu muslera feghouli belhanda ya kizmak yerine tsk etmek lazim alacaklari icin fifaya gitmeden adam gibi cikip sampiyon oluyorlar

Konuyu okuduğuna emin misin :crushed:

Tatilleri kısa tutulsun diyen kim.Bir tek Diagne için dedim oda haketmediğinden dolayı

yine başlamış millet şöyle de olurda böylede olurda şu olursa bu olursa....bu ligin açık ara en büyük favorisiyiz vede yine şampiyon olacağız...tek eksik iyi bir Defansif ortasaha ve gelene kadar bir forvet oda olursa kaçıncı haftada acağımızı hesaplarız...

Konuda favori degiliz veya sampiyon olamayiz diyen olmamis zaten.Kotu baslama ihtimalimiz yuksek.Onu soyluyoruz.

ligde rakip yok

bu yüzden çok önemsemiyorum

hocanın arada geldiği sene 4 takım yarıştaydı

geçen sene ve bu sene tek başımızayız

kötü oyun, taraftar desteği, hocanın safları sıklaştırma hamleleri, iki üç kaliteli oyuncunun fark yaratması ile alırız

deplasmanlar değişmez iç saha da değişmez

muslera feghouli falcao ve emre zaman zaman taşır bizi

avrupada gruba göre tekrar bakarız ama kura mucizesi olmazsa 5+ puan mucize olur

Bu takım yine iyi oynar. Merak etmeyin yeter ki transferler gelsin ve bekler ya kendine gelsin, ya değişsin ya da alacağımız ön libero beklere de yardım etsin. Ayrıca maçtan sonra biraz düşününce savunma hataları hariç bütün sorunun kondisyon olduğu kanısındayım. Resmen fizik olarak iyi değiliz ve bu çok iyi zannımca. Çünkü belli ki Bartali bunların ırzına geçmiş kampta ve milletin yürüyecek gücü yok neredeyse. Ve bir iki hafta sonra canavar bir takım olacaktır bu takım kamp yorgunluğunu atınca. Ben şimdi fiziksel form tutsaydı bir şüpheye düşebilirdim ama şimdi oturup düşününce aklıma bu yazdıklarım daha mantıklı geldi.

Konuda favori degiliz veya sampiyon olamayiz diyen olmamis zaten.Kotu baslama ihtimalimiz yuksek.Onu soyluyoruz.
bende onu söylüyorumya...her sezon aynısı...bırakalım artık şu önemsiz hazırlık maçlarındaki yenilgilerden sonra oyuncularımızı kötülemeyi...ben artık bıktım bunlardan...iki transferde gelirse ve Mitroglouda giderse ikinci forvetle birlikte zaten yine her zamanki gibi sezonun ikinci yarısından itibaren zor yeniliriz bu sezon...

bende onu söylüyorumya...her sezon aynısı...bırakalım artık şu önemsiz hazırlık maçlarındaki yenilgilerden sonra oyuncularımızı kötülemeyi...ben artık bıktım bunlardan...iki transferde gelirse ve Mitroglouda giderse ikinci forvetle birlikte zaten yine her zamanki gibi sezonun ikinci yarısından itibaren zor yeniliriz bu sezon...

Kotulemenin tek sebebi hazirlik maclari degil ama.

Deplasman fiksturumuz zor.CL maclari ile yogun trafik olacak.

Ayrica dedigin "se sa"lar olacak gibi durmuyor.Mitroglu gitmez mesela.

Sezonun 2.haftasindan itibaren zor yeniliriz demissin ama konumuz ilk haftalar.Yine baska bir seyden bahsediyorsun."Size katilmiyorum
ilk haftalara iyi baslayacagiz.Sebepleri de şu şu şu" desen anlarim.Biz 2.yaridan veya sampiyon olamayacagimizdan bahsetmiyoruz

Kotulemenin tek sebebi hazirlik maclari degil ama.

Deplasman fiksturumuz zor.CL maclari ile yogun trafik olacak.

Ayrica dedigin "se sa"lar olacak gibi durmuyor.Mitroglu gitmez mesela.

Sezonun 2.haftasindan itibaren zor yeniliriz demissin ama konumuz ilk haftalar.Yine baska bir seyden bahsediyorsun."Size katilmiyorum
ilk haftalara iyi baslayacagiz.Sebepleri de şu şu şu" desen anlarim.Biz 2.yaridan veya sampiyon olamayacagimizdan bahsetmiyoruz
Keyifler kacik galiba hae?

Üst Alt