İlk Haftalarda Olası Form Düşüklüğü ve Puan Kayıpları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
zG09R6.jpg

Daha CL maçlarının yoğun trafiği başlamamışken kadrosu oturmayan Denizli'yi ayağına 3 kere gelen maçta yeneme.Fener de Başak'ı dışarda son dakikada çevirerek yensin.Şimdiden 6 puanlık avantajı Fener'e verdik bu 2 maçla.Artık Kayseri'yi yenmemiz de yetmez.Malatya'yı da yenmemiz lazım dışarda.Nasıl yapacağız bilmiyorum.

5-6 haftalardan sonra oynan oyun her şeyi belli eder oyun olarak Deplasmanlarda fark yaratmamız gerekiyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daha CL maçlarının yoğun trafiği başlamamışken kadrosu oturmayan Denizli'yi ayağına 3 kere gelen maçta yeneme.Fener de Başak'ı dışarda son dakikada çevirerek yensin.Şimdiden 6 puanlık avantajı Fener'e verdik bu 2 maçla.Artık Kayseri'yi yenmemiz de yetmez.Malatya'yı da yenmemiz lazım dışarda.Nasıl yapacağız bilmiyorum.

Puan farkı asla geçen yılki seviyelere çıkmamalı.Çıkarsa bu sefer dönmez.

Bu arada 6. Haftada Fb'yi kesinlikle ama kesinlikle yenmek zorundayız,o da belli oluyor gibi yavaştan.

Ah ah son dakikalar fenerin 4 puan önümüze geçmesine yol açtı. Ligin henüz başı olsayda ciddi şekilde işimizi çok zora soktuk. Halbuki bu sene rahat bir şampiyonluk bekliyordum

4-3-3 sistemi hizli, tempolu ve dinamik oyuncularla oynaniyor. Bizde bu sistemine uygun kanat ve bek yok (Belki linnes ve Emre Mor)

Puan farkı asla geçen yılki seviyelere çıkmamalı.Çıkarsa bu sefer dönmez.

Bu arada 6. Haftada Fb'yi kesinlikle ama kesinlikle yenmek zorundayız,o da belli oluyor gibi yavaştan.

büyük takımlar 7-8 puandan vermez.

başakcity gibi şişirme takımların durumu başka.

o yüzden ligin ilk yarısı bittiğinde lider değilsek en fazla 4-5 puan geride olmamız kabul edilebilir.

2 maç ya da daha fazla fark varsa sezon biter, geçmiş olsun.

Üst Alt