İlk Transfer Uğur Çiftçi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Transfer Uğur Çiftçi!

[h=2]Gelecek sezon kadro revizyonuna gitmeyi planlayan Galatasaray transfere Gençlerbirliği’nin sol bekiyle başladı[/h][FONT=open_sansregular]Yeni sezonda sil baştan takım kurmaya hazırlanan Galatasaray aradığı sol beki Ankara'da buldu. Gençlerbirliği forması giyen [/FONT]Uğur Çiftçi[FONT=open_sansregular] ile sarı-kırmızılıların prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. Kulübü ile bir sene sonra bitecek sözleşmesini uzatmayan Uğur, Aslan'a ''Evet'' dedi.[/FONT]2 milyon Euro bonservis karşılığında bu transferin biteceği tahmin [FONT=open_sansbold]ediliyor.

Sabah[/FONT]
[FONT=open_sansbold][/FONT]

Ulan sizin yapacağınız işin yok ama ya küfür etmeyeceğim kararlıyım

Ne de olsa Galatasaraylılığımı dondurdum ben bunlar gidine kadar

Gelsin.

Zaten nasil bizi Genclerbirliginin stoperi kurtardiysa, ayni sekilde bizi Genclerbirliginin sol beki de kurtaracak.

anadoluda oynayan bir topcunun bize gelmesi icin süper ligde sezona damga vuran oyunculardan biri olması gerekir die düsünüyorum.

ugur'un ne gibi artısı var ki bize transfer oluyor? 2m euro deyip gecmemek lazımi 5-6 tane böyle capsız transferler yaptırsan 14-15 m euro, 3 tane A kalite topcu bulunur bu paraya.

Ulan valla billa sabrımızı deniyorlar yemin ediyorum

Bursa Kasımpaşa'yı doyurduğumuz yetti sırada Gençlerbirliği var sanırım ...

Merak edenler için FUT Profil:
Allrounder bir Oyuncu.

cea669c9e99b7b2c2c931e277d53cb9f.jpg

Üst Alt