İlk Yarının Sonunda Oluşacak Puan Tablosu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Yarının Sonunda Oluşacak Puan Tablosu!

Yarın fb kayseri deplasmanında....Kayseri'nin son dönemdeki karmaşık durumundan dolayı fb'ye buradan 3 puan yazalım ve 10.hafta itibariyle karşımıza çıkan tablo şu oluyor:

fb:20
başakşehir 16
gs 16
trabzon 16
beşiktaş 15

İlk yarının bitimine kadar bizim maçlarımız

gazişehir d 3
başakşehir e 3
trabzon d 0
alanya e 3
ankaragücü e 3
göztepe d 1
antalya e 3

Fenerbahçe maçları

Kasımpaşa e 3
malatya d 0
göztepe d 1
gençlerbirliği e 3
sivas d 1
beşiktaş e 1
rize d 3

Beşiktaş maçları

Denizli e 3
konya d 1
kayseri e 3
kasımpaşa d 1
malatya e 1
f.bahçe d 1
g.birliği e 3

Trabzonspor maçları

alanya e 1
ankaragücü d 3
galatasaray e 3
antalya d 3
denizli e 3
konya d 1
kayseri e 3

başakşehir maçları

ankaragücü e 3
galatasaray d 0
antalya e 3
denizli d 1
konya e 3
kayseri d 3
kasımpaşa e 3

Bu durumda 17 hafta sonunda

ts 33
fb 32
gs 32
başak 32
beşiktaş 28 şeklinde bir tablo oluşuyor..

Eğer ilk yarı en kötü bu şekilde bitirebilirsek ligin 2.yarısı şansımız baya yüksek olur...

ben Fb lider bitirir diyorum. Oyunu oturmuş gibi. Avrupa sorunu da yok. 35 yapan lider bitirir, o kesin.

Bizim 4 puandan fazla fark yemememiz gerekiyor. İkinci yarı muhtemelen Avrupa olmaz. Geçen seneki gibi 17 maçta 42-43 puan almamız lazım.

Fenerbahçe UEFA’ya gitme hakkı elde etseydi keşke.

Başakşehir, Trabzon, Biz ve Beşiktaş UEFA turnuvalarıyla uğraşırken adamlar tek kulvar gidiyor rahatça.

29 yaparsak başarı olur. Alanya ankaragücü antalya maçlarını kazanmamız lazım.Diğer kalan maçlarda beraberlik almalıyız ve hiç yenilmemeliyiz. 29 puan çok başarılı olur ben şuan kabul ederim.

Fenerden 6 puan fark yemezsek iyidir ilk yarıda.. Kafa kafaya bitme ihtimali yok 2.devreye umutla girelim yeter devre arası ben sağlam bir yenileme bekliyorum geçen yılki gibi

Fener birinci bitirir bence.

Bizim adımıza puan tahmini yapmak zor çünkü hiç birşeyi kestiremiyoruz.

sent via GSC

Üst Alt