İlk Yarının Sonunda Oluşacak Puan Tablosu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Yarının Sonunda Oluşacak Puan Tablosu!

Yorumların buyuk bir kısmını okudum, bizimle ilgili hsva olumsuz.

Ve Fenerin farkla ilk yarı lideri olacagı yonunde yorumlar da var..

Gecen sene düşmemeye oynayan bir takım bu sene nasıl sampiyonluga oynar, bunu sorgulayan yok.

Ve gecen senenin sampiyonu, extra transferlerle 130m€ luk tarihinin en pahalı kadrosuyla neden bu halde, bunu da sorgulayan yok..

Siz hala FT imparator deyin.. Kral çıplak.. Haberiniz yok..

Abi ırkçılık gibi olmasın ama en iyisi bile normal değil ya.Tabi savunma hattı için konuşuyorum.Luyindama her maç saçma sapan bir hareket banko yapıyor mesela.Topu alıp ronaldo gibi taç cizgisine falan suruyor.Niye yav niye :D

Benim takım yapımda kaleci ve stoperler siyahi olmaz. Buraları siyahi yapma da nereleri yaparsan yap

ben Fb lider bitirir diyorum. Oyunu oturmuş gibi. Avrupa sorunu da yok. 35 yapan lider bitirir, o kesin.

Bizim 4 puandan fazla fark yemememiz gerekiyor. İkinci yarı muhtemelen Avrupa olmaz. Geçen seneki gibi 17 maçta 42-43 puan almamız lazım.

Dediğin gibi ilk yarı sonunda 4-5 puandan fazla fark yemezsek devre arası Terim Abdurrahim boost devreye girer 40 puan yaparız ikinci yarı.Onda bir problem yok

Fb 35

Kayseri d 3
Pasa 3
Malatya d 0
Goztepe d 3
Gencler 3
Sivas d 0
Bjk 3
Rize d 3

Ekibimiz 30

Gazisehir d 1
Basak 3
Trabzon d 0
Alanya 3
Ankara 3
Goztepe d 1
Antalya 3

Basak Alanya ikilisinden tirsiyom yine de.

Fener bu saatten sonra içeride dışarıda kolay kolay maç kaybetmez.
2.yarida ise 17'de 15 gibi bir seri yakalar.

Biz ise gazisehir,Başak,Alanya ve Trabzon maçlarından en fazla 2 puan çıkarırız.
Sonra da dağılma sürecini tamamlamış oluruz.

Velhasıl ilk yarıyı fener en az 8 puan önümüzde tamamlar.
2.yarida Kadıköy deki maçı da kazanacağını kabul edersek şuan puan farkıni 11 olarak düşünün.

Geçmiş olsun.

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!

Fener bu saatten sonra içeride dışarıda kolay kolay maç kaybetmez.
2.yarida ise 17'de 15 gibi bir seri yakalar.

Biz ise gazisehir,Başak,Alanya ve Trabzon maçlarından en fazla 2 puan çıkarırız.
Sonra da dağılma sürecini tamamlamış oluruz.

Velhasıl ilk yarıyı fener en az 8 puan önümüzde tamamlar.
2.yarida Kadıköy deki maçı da kazanacağını kabul edersek şuan puan farkıni 11 olarak düşünün.

Geçmiş olsun.

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!

Geçen yılda da Bjk 10'da 10 11'de 11 yapacak şampiyon olacak diyordun

Üst Alt