İlk Zirveden Sonuç Çıkmadı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Zirveden Sonuç Çıkmadı!

290a59877dfd4a289145baa4e377ac58.jpg

[FONT=roboto_condensed]
Galatasaray'daki geleceği merak konusu olan Wesley Sneijder zirvesi gerçekleşti.
[/FONT]

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek'in sahibi olduğu otelde gerçekleşen toplantıya Sneijder, menajeri Guido Albers ve Hollandalı futbolcunun avukatı katıldı. Galatasaray kulübü adına da başkan Dursun Özbek'in yanı sıra futbol direktörü Cenk Ergün ve avukat Levent Polat toplantıda hazır bulundu. Sabah saatlerinde yapılan ilk toplantıda fikir alışverişinde bulunan taraflar, gün içinde yeniden bir araya gelecek. Yapılacak ikinci toplantıdan sonra Sneijder'in takımdaki geleceği netlik kazanacak.

Ntvspor

Şıno, Cimbom'u gerçekten seviyorsa ücretinde indirime gider.

O ücreti hak edecek hiçbir şey yapmıyor ve hiçbir kulüp de bu saatten sonra o parayı vermez.

Sneijder giderse tepki alacakları belli onu geçtim.Hadi sneijder gitti birde muslera tehlikesi yaklaşıyor.Yanlış bilmiyorsam adamın 5-6 ay falan sözleşme süresi kaldı.Ocakta istediği takıma gider o zaman işte kötü sneijderin yeri dolsa bile musleranın yeri çok zor dolar.Hatta uzun bir süre dolmaz.

Aynı fiyattan sözleşme uzatmak saçma olur.Ya indirime gidip sözleşmesi 1 yıl daha uzatılsın ya da bu yıl göstereceği performansa göre sezon sonu 1 yıl daha uzatılsın.

Sneijder giderse tepki alacakları belli onu geçtim.Hadi sneijder gitti birde muslera tehlikesi yaklaşıyor.Yanlış bilmiyorsam adamın 5-6 ay falan sözleşme süresi kaldı.Ocakta istediği takıma gider o zaman işte kötü sneijderin yeri dolsa bile musleranın yeri çok zor dolar.Hatta uzun bir süre dolmaz.
5-6 ay sozlesmesi kalamaz, kontratlar 30 haziran'a kadar imzalaniyor renktas.

Aynen sanki G8 zirvesi düzenliyorlar. Kararları net bir şekilde açıklamak bu kadar zor mu

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunun iki sebebi var bana göre

1) Sneijder sözler verdi Tudor ile konuşacaklar.

2) Sneijder'in yerini dolduracak futbolcu arayışındalar henüz netleşmedi yönetim zaman kazanıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şıno, Cimbom'u gerçekten seviyorsa ücretinde indirime gider.

O ücreti hak edecek hiçbir şey yapmıyor ve hiçbir kulüp de bu saatten sonra o parayı vermez.

Boyle bir bakis acisi yok isin ozu.
Sneijder yillik 3.2 milyon euro maasa oynuyor ve 3yila bolunmus 1.3milyin euro imza parasi var.
Yillik 3.2 alan bir oyuncu icin o les takimdaki performansi gayet normal ne bekliyorduk messi mi ciksin.
Algi operasyonuna geliyorsunuz yapmayin yillik 1.3 milyon euro veren aptala gidip kininizi kusun bu parayi 2 sene once pesin vermis olarak dusunmek gerekir. Ha gerek var miydi imza parasina onemli olan bu 1 milyon versen hayir mi diyecekti.

Sneijderin maasi 3.2 milyon euro ve o paraya yakinini her turlu bulur.

Olay ne biliyor musunuz sneijder gitse de kalsa da 1.3 milyon euroyo hesabina yatirmak zorundayiz.

Üst Alt