İlkan Karaman: "Fenerbahçe hayalimdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkan Karaman: "Fenerbahçe hayalimdi"

[h=1]"Fenerbahçe'ye imza attığım için mutluyum"[/h][h=2]Transferi gündeme bomba gibi düşen milli basketbolcu İlkan Karaman, NTVSpor.net'e konuştu. Milli takım kampında bulunan başarılı oyuncu, "En başından beri Fenerbahçe'de oynamak istiyordum, imza attığım için çok mutluyum" dedi.[/h]

Oğuz YENİHAYAT - Fenerbahçe Ülker'in Galatasaray Medical Park'tan kadrosuna kattığı İlkan Karaman, NTVSpor.net'e özel açıklamalarda bulundu.

Sarı-Lacivertli takımın milli basketbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını duyurmasının ardından basketbol gündemi sarsılmış ve gözler İlkan Karaman'a çevrilmişti.

Gündemdeki isim İlkan Karaman, transferi hakkında net konuşurken, "Fenerbahçe'de oynamak istiyordum, Sarı-Lacivertli kulübe imza attığım için mutluyum" ifadelerini kullandı.

En başından beri Fenerbahçe'de oynamak istediğini dile getiren İlkan, "Uzun süredir Fenerbahçe'den Semih Özsoy ile görüşüyordum, benimle devamlı ilgilendi. Sürekli kendisiyle konuşuyorduk, bir derdim olduğunda da benimle ilgilendi, oturduk, dertlerimi paylaştı, yardımcı oldu. Başkan Aziz Yıldırım da benimle ilgileniyordu, ben zaten orada olmak ve oynamak istiyordum. Fenerbahçe'ye imza attığım için çok mutluyum. En başından beri Fenerbahçe'de oynamak istiyordum, gerçekten çok istiyordum" diye konuştu.

Uzun süredir milli takım kampında olan İlkan Karaman, "Bu sürecin önemli maçlar öncesinde kendisinde konsantrasyon eksikliğine yol açtı mı?" sorusuna ise, "Milli takım açısından ve benim açımdan bir sıkıntı yok. Uzun süredir milli takım kampındayım ve buraya konsantre olmuş durumdayım, kafam burada ve karışık değil. Medyada çıkan haberlere bakmıyorum, takip etmiyorum. Milli takıma ve önümüzdeki maçlara bakıyorum" yanıtını verdi.

Galatasaray ile bugüne dek kimseyle konuşmadığını söyleyen milli oyuncu, Sarı-Kırmızılı kulüpten aldığı ücretin geri verilmesiyle ilgili olarak da "O konulara ben karışmıyorum, ilgilenmiyorum. Menajerim bakıyor" dedi.

Ntvspor.net

Cevap: İlkan Karaman: Fenerbahçe Hayalimdi

Rüyası fener olanların sonları hazin oluyor. Seninki en beteri olur inşallah.

Ne işin vardı lan o zaman Galatasaray'da yavşak ??

Cevap: İlkan Karaman:"Fenerbahçe hayalimdi"

Meriç Tunca sahtekarın tekidir

Milli takım şuan kampta

Oyuncuyla izin alınmadan,izin alınsada milli takım harici konuşmak yasaktır

Haa zaten şu transfer haberiyle ilkanın ne yapmak istediği belli

Yapılacak çok basit

Dalını kopartanın ağacını kökünden sökeceksin

İlkanın basketbol hayatını bitirceksin

Cevap: İlkan Karaman: "Fenerbahçe hayalimdi"

Hayallerin sona erecek İlkan'cım. Soytarımız olacaksın bizim, yandın sen olm. Basketbol hayatın bitti senin. Git kendine ek iş ara şimdiden.

İki gün önce Ergin Ataman ile çalışmak için sabırsızlanıyorum diyen 'adam' bugun neler diyor, İlginç...

hay%C4%B1rl%C4%B1s%C4%B1-be-g%C3%BCl%C3%BCm_299454.jpg

Yaklaş,yaklaş,babayı oynarsın.

Meric Tunca denen itin haberini nasil bu siteye tasiyabiliyorsunuz ??? ( Simdi ben bu mesajimdan dolayi da ceza alirim :) . )

Fenerbahçe Ülker'in Galatasaray Medical Park'tan kadrosuna kattığı İlkan Karaman, NTVSpor.net'e özel açıklamalarda bulundu.

Sarı-Lacivertli takımın milli basketbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını duyurmasının ardından basketbol gündemi sarsılmış ve gözler İlkan Karaman'a çevrilmişti.

Gündemdeki isim İlkan Karaman, transferi hakkında net konuşurken, "Fenerbahçe'de oynamak istiyordum, Sarı-Lacivertli kulübe imza attığım için mutluyum" ifadelerini kullandı.

En başından beri Fenerbahçe'de oynamak istediğini dile getiren İlkan, "Uzun süredir Fenerbahçe'den Semih Özsoy ile görüşüyordum, benimle devamlı ilgilendi. Sürekli kendisiyle konuşuyorduk, bir derdim olduğunda da benimle ilgilendi, oturduk, dertlerimi paylaştı, yardımcı oldu. Başkan Aziz Yıldırım da benimle ilgileniyordu, ben zaten orada olmak ve oynamak istiyordum. Fenerbahçe'ye imza attığım için çok mutluyum. En başından beri Fenerbahçe'de oynamak istiyordum, gerçekten çok istiyordum" diye konuştu.

reklam

Uzun süredir milli takım kampında olan İlkan Karaman, bu sürecin önemli maçlar öncesinde kendisinde konsantrasyon eksikliğine yol açtı mı sorusuna ise, "Milli takım açısından ve benim açımdan bir sıkıntı yok. Uzun süredir milli takım kampındayım ve buraya konsantre olmuş durumdayım, kafam burada ve karışık değil. Medyada çıkan haberlere bakmıyorum, takip etmiyorum. Milli takıma ve önümüzdeki maçlara bakıyorum" dedi.

Galatasaray ile bugüne dek kimseyle konuşmadığını söyleyen milli oyuncu, Sarı-Kırmızılı kulüpten aldığı ücretin geri verilmesiyle ilgili olarak da "O konulara ben karışmıyorum, ilgilenmiyorum. Menajerim bakıyor" dedi.​

Be akılsız zaten olaylar karışık bi sus demi 2 gün sonra bizde kalacak olsan tükürdüğünü yalayacaksın ama nafile.

Adam gibi ben gitmek istiyorum deseydin gider hayaline kavuşurdun..

Üst Alt