İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama


0c9bbgshaber3_L6XOD.jpg
Galatasaray'dan İlkan hakkında açıklama geldi...Haberin Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama"Bugün bir kulübün resmi sitesinde, basketbolcumuz İlkan Karaman ile 3 yıllık sözleşme yapıldığı açıklanmıştır" helal yönetime :D
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama1 sene boyunca oynatmayalım dursun kenarda.Yaptığı mallığın hesabını ödetelim bi şekilde.
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklamaİlkan'ın dönüşü bu saatten sonra kapalı zaten de Fener'e yedirmezsek çok güzel olacak.
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu AçıklamaSporcumuzun bonservisi 2011-2012 sezonunda Karşıyaka Spor Kulübü’ ne bir sezonluğuna verilmiş ve Türkiye Basketbol Federasyonu nezdinde yapılan sözleşme uyarınca bonservisi 12 Temmuz 2012 tarihinde tekrar Kulübümüze intikal etmiştir.Böyle bir şey varsa İlkan nasıl Fenerbahçe'ye serbestim diyebiliyor?
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklamailkan şerefsizi üzerinden fenere cok sağlam kapak taksak ne mutlu bize. valla teşekkür mesajı yollarım şerefsiz ilkana :)
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu AçıklamaHarbiden alıp kadroya bile almıcaksın aklı başına gelir o zaman ondan sonra da NBA gider tabi çağırılırsa
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu AçıklamaBu adam eğer karşıyakaya gidemezse basketbol hayatını bitirsinler bizimkiler bu kadar net.
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu AçıklamaResmen komik ya :D .Sözleşmeli oyuncumuzla kontrat yapıldığı açıklanıyo işe bak ne kadar saçma
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu AçıklamaBaktı fener uzun yerli arıyo hemen oraya yamamaya çalıştı kendini.İnsallah yaptığı şerefsizlik yanına kar kalmaz.Kâr kalmayacak tabi. Nah gider Fener'e. Kulüp açık açık ''İlkan'ın kapı gibi sözleşmesi var, bir yere gidemez'' demiş. Bundan sonra muhtemelen suçu menajerine atar ve tekrar bizde kalmaya çalışır İlkan.
 
Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklamaİlkanı tekrar geri alırsak 5 sene oynatmayalım takıma, kalsın öyle mal gibi.Galatasaray'a şerefsizlik yapmak neymiş görsün.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt