İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama

Cevap: İlkan Karaman Konusunda Zorunlu Açıklama

"Bugün bir kulübün resmi sitesinde, basketbolcumuz İlkan Karaman ile 3 yıllık sözleşme yapıldığı açıklanmıştır ." Muhataba gerçekten almıyoruz :D

Ben basketbolcuların bilgili,birikimki,belli bir eğitim düzeyi olduğunu düşünüyordum.Ama bu eleman zır cahilmiş.Yada holiganlık derecesinde fenerli.Ulan fenere gitmek için gerizekalı olmak lazım.O okunmuş,büyücü kulübü sana ne verebilir ki? Bol bol kaos yaşarsın.

Lan bu herifi geri alıcaksın paf takımında çürütüceksın, oynatırsalar acayıp ayar olurum.

Şu adamı bir vermeyelim de zaten ondan sonra ilginç fikirler gelir buradan:D Bu iş olmazsa zaten oyuncunun ilk yapacağı şey menajerine suç atmak olacaktır.

Bu saatten sonra İlkan Galatasarayda oynayamaz, oynamamalı... Ama fenerede yar olmasın...

Açıklamanın şurası dikkat çekici;

Sporcumuzun bonservisi 2011-2012 sezonunda Karşıyaka Spor Kulübü’ ne bir sezonluğuna verilmiş ve Türkiye Basketbol Federasyonu nezdinde yapılan sözleşme uyarınca bonservisi 12 Temmuz 2012 tarihinde tekrar Kulübümüze intikal etmiştir.

O zaman nasıl Federasyon onaylı değilde özel sözleşmesi vardı deniliyor onu anlamak mümkün değil.. Var bu işte bi iş...

Bu açıklamayı yaptıklarına göre elimiz sağlam. Alıp süründürelim şu hırboyu.

federasyona bildirmişler işte 12 temmuzda. bunlar neyin kafasıyla sözleşme yapmışlar:mad:

Üst Alt