İlkan Karaman Resmen FB Ülker'de


SON DAKİKA - NTV Spor'un haberine göre; Galatasaray Medical Parklı İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.Ismail Senol ‏@ismailsenol

Semih Özsoy: "İlkan, menajerleri vasıtasıyla serbest olduğunu ve bize gelmek istediğini söyledi. Biz de sözleşmeyi imzaladık."Ismail Senol
‏@ismailsenol


Eğer Türkiye Basketbol Federasyonu sözleşmeyi onaylarsa İlkan'ın transferi resmiyet kazanacak.Ismail Senol ‏@ismailsenol

Nedim Karakaş şu anda TBF binasında Fenerbahçe Ülker'in İlkan'la imzaladığı sözleşmeyi sunup resmi başvuruda bulunuyor.

 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladıBizim 5 yıllık sözleşmemiz vardı nasıl gitti? Bence kötü oldu baya potansiyelli bir oyuncuydu.
 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladıEn iyi yerli ve genç oyuncularımızdan biri nasıl olur da en büyük rakibimize gider.saçmalık bu!!!!
 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladıZaten İlkan'ın açıklamalarından belliydi bizi istemediği defolsun gitsin belasını bulsun Fenerde ama TBF bu sözleşmeyi onaylayamaz İlkan bizim sözleşmeli oyuncumuz.
 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladıIsmail Senol ‏@ismailsenol

Semih Özsoy: "İlkan, menajerleri vasıtasıyla serbest olduğunu ve bize gelmek istediğini söyledi. Biz de sözleşmeyi imzaladık."Bu gelişmeden sonra bize dönse bile en azından karakterini belli etmiş oldu. Gitmesinde bir sakınca yok bence. Bu zihniyetteki bir oyuncudan nasıl yararlanabilirdik ki?
 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladıIsmail Senol ‏@ismailsenol

Semih Özsoy: "İlkan, menajerleri vasıtasıyla serbest olduğunu ve bize gelmek istediğini söyledi. Biz de sözleşmeyi imzaladık."Bu gelişmeden sonra bize dönse bile en azından karakterini belli etmiş oldu. Gitmesinde bir sakınca yok bence. Bu zihniyetteki bir oyuncudan nasıl yararlanabilirdik ki?Orası öyle ama Fenere gitmesi kötü oldu çünkü iyi oyuncu.
 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladıDefolsun gitsin.

Şerefsizlik böyle bir şey işte. Yuh olsun lan sana ..
 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladıadam fenerliymil zaten defolsun gittsin. fenerli oyuncudan bize fayda gelmez.
 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladış..siz nontvspor manşetten verdi haberi,sanki çok büyük oyuncuymuş gibi.
 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladıKaraktersiz. Detaylari ögrenince üzülmedim. Insan bi Ergin Ataman´la konusur.Ersin´i aldik zaten sorun olmaz.
 
Cevap: İlkan Karaman, Fenerbahçe Ülker ile 3 yıllık sözleşme imzaladıbizle 5 senelik kontrati var. eger tutma imkani varsa tutulmali. zaten güclü olan rakibi daha da güclendirmenin anlami yok. adamlarin zayif karni o bölgeydi zaten.
 
Üst Alt