Illuminati - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Illuminati

Cevap: İlluminati

Ben abartıldığını düşünüyorum.

Amerika zaten gücü kontrol eden bir yapı; küresel ekonomiyi ve Dünya ticaret örgütünü işleve sokan onlar; neden Dünya medyasında İlluminati falan diye modası geçmiş konular sürekli güncel tutulur anlamam. Böyle bir güç olsa medya bu gücün arkasında mı olur, karşısında mı bunu sormak lazım öncelikle. :)

Neyse, demek istediğim İlluminati yapısını kaybedeli çok oldu, gizli ve saklı bir oluşum da değil. Siyonizme, paganizme ya da buna benzer Musevi temalı şeylere hiçbir zaman da hizmet etmemiştir.

Tek amaçları Dünya sermayesini yönetmek ve zenginliğine zenginlik katmak olan, üç beş yahudi ve avrupalı iş adamının pek bilinen oluşumu ki dediğim gibi böyle bir oluşum falan da kalmadı daha...

Battle Los Angeles Filmindeki Subliminal Mesaj

Bakın sübliminal mesaj bir obje içine başka bir obje koyularak, o an algılayamasanız da bilinçaltınıza işlensin diye uygulanan bir metoddur.

Bir alıntı yapacam sübliminal mesajla ilgili: "Son zamanlarda en fazla reklam sektöründe kullanıldığı bilinmekle beraber bir çok özel ve devlet kurumlarının reklam ve karşı propaganda yöntemi olarak da kullanıldığı söylenmektedir. Amerika da bir sinemada yapılan subliminal mesaj deneyinde, film sırasında anlık yani saliselik flaş patlamalarla birlikte ‘’ Patlamış mısır ye ’’ ‘’ Cola İç ‘’ gibi mesajlar gönderilip bilinçaltına hitap ederek bu mesajlar sayesinde Cola satışları yüzde 18.1, patlamış mısır satışları ise yüzde 57.7 artmış."

Şimdi belki bu rakamlar doğrudur belki değildir bilemiyorum fakat sübliminal mesajların hangi amaçlar doğrultusunda kullanıldığını anlayın diye gösterdim sadece.

Şimdi yakında gösterime girecek olan, insan ve dünya dışı varlıklar (UFOlar) savaşı konulu battle los angeles filminin fragmanındaki sübliminal mesaja bakın.

Fragman: [video=youtube;PKC_ORM0vpo]https://www.youtube.com/watch?v=PKC_ORM0vpo&feature=fvwrel[/video]

Fragmanı seyredin önce (ilk 30 saniyeyi seyretmeniz kâfi), ilk 30 saniyede ağır bir "UFOlar vardır" propagandası var zaten. şimdi 25. saniyeye iyice odaklanın, bakın bir flaş girecek orada. Saliselik bir görüntü çıkacak.

25. saniyedeki sübliminal mesaj

1zmmtco.jpg

Dikkat edin altta "recording" yazıyor. yani bu muhtemelen, bir uzay aracının veya bir uçağın kamerasına yakalanan tanımlanamayan gök cismi görüntüsü. Bilinçaltına o şekilde hitap etmesi için koyulmuş o saliselik görüntü oraya. Milyon dolarlık filmin fragmanına sizce anlamsız, öylesine bir görüntü koyarlar mı?

Özet: Beyler UFO falan yok. İnanın diye yapılıyor tüm bu propagandalar. Medyada, yazılı ve görsel basında, internette her gün verilen "x şehrinde UFO görüldü", "nasa`da çalışan emekli astronot rıza armstrong`un UFO var itirafı!!!!111" şeklindeki haberler yalaaaaaaaaan. Valla da yalan billa da yalan.

İnanmayın.

İnanın diye yapıyorlar.

Yiyecekleri boklara hazırlıyorlar sizi.

Allah aşkına kanmayın.

Hollywood Dayatması : Kötü Araplar

Biraz televizyon, medya ve Hollywood dayatmalarından bahsedecem.

Şu ana kadarki hemen hemen tüm Hollywood yapımlarında Araplar kötü insanlar, gereksiz-piyon vazifesi gören insanlar ve teröristler olarak gösterilir. Çok farklı bir konu işleyen bir filmde dahi banka soygunu sahnesinde soyguncu arap oluyor. Lan geçmişe dönelim, şu ufak boylu Sam`in Bugs Bunny`i top ateşine tuttuğu bir bölüm vardı hani, sam orada arap`tı, olay çölde geçiyordu.

Bu "kötü izlenim bırakma çabası" bizim için de uygulanır. Geceyarısı Ekspresi, İndiana Jones The Last Crusade, ve şu Jackie Chan`in filmi Altın Yumruk İstanbul`da, aklıma gelenler bunlar. Türkler hala dış medyada Arap kültürüyle özdeşleşmiş bir biçimde tanıtılır. Türkler`in hala fes taktığını düşünüyorlar, bizi Arap zannediyorlar! Ve Arap ise onlar için terörist demek. Bu korku politikası özellikle 11 Eylül`de tavan yaptırıldı zaten. Yedikleri boku Arapların üstlerine attılar ve şu an Amerika`da bir Arap yada bir Kürt terörist olarak algılanır. bu korku politikası zaten filmlerle yıllardır dayatılıyordu, zemin hazırdı.

Peki neden Araplar? Müslümanlar diye mi? Bilemiyorum, olabilir.

Fakat en geçerli nedeni söyliycem size.

Vadedilmiş Topraklar Nil Nehri`nden Fırat Nehri`ne kadar uzanır. Vadedilmiş topraklar şu an Arapların ikamet ettiği yerlerdir. Vadedilmiş Topraklar Orta Doğu`dur.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mı diyorsun? Peki. E be gerizekalı fırat nehri nereden kaynamaya başlıyor? Başlangıcı neresi? Sen de yaşıyorsun ulan onların vadedilmiş topraklar olarak gördükleri yerde.

Bazı şeyler çok net olum, bilmiyorum bak belki bu bilinçli olma bilinci de onların istedikleri bir şeydir bilemiyorum. Fakat bazı şeylerin çok net olduğu ortada. bilgisiz olmak da, farkında olmak da hataysa eğer, farkında olarak hatalı olayım daha iyidir derim ben şahsen. Bir yay burcu olarak felsefem "yapmadığın bir şeyden pişman olacağına, yapıp da pişman ol" dur. Ama katılırsınız ama katılmazsınız, mantıklı bulursunuz bulmazsınız, saygı duyarım.

Ben yazıları koyuyorum ama bazı inanmadığım şeyler de oldu.Ama baya ilginç şeyler var bilemiyorum.Sizin de görmeniz için foruma koyuyorum michael sikkofield'ın yazılarını.

Size Dünyayı Satanistlerin Yönettiğini Söyleseler

Bones and Skulls Yale Üniversitesi`nde kurulmuş sadece seçkin öğrencilerin üye olabildiği bir öğrenci topluluğudur.

Amerikalı cevval bir gazeteci bunların arasına sızmayı başarıyor ve ritüellerine ait görüntüleri ortaya çıkarıyor.

[video=youtube;GHFoUZEjuNM]https://www.youtube.com/watch?v=GHFoUZEjuNM[/video]

Bu video`da David Gergen (Siyasi danışman ve Harvard`da hoca. Nixon, Ronald Reagen ve Clinton gibi birçok ünlü ABD başkanının siyasi danışmanlığını yapmıştır) ve malum görüntüleri kayda alan gazeteci arasında ufak çaplı bir atışma oluyor. Ritüeller hakkında soru sorulduğunda David abimiz oldukça geriliyor ve en sonunda gazeteciye "that`s not your damn business" diyerek olay mahallini tekrediyor.

Bones and Skulls toplantısından bir fotoğraf

skull_bones05_02.jpg

Bush'un daha çok pozu var böyle.

satanist-george_bush.jpg

İslam'da Deccal, Hristiyanlık'ta Antichrist. Onların getirmeye çalıştıkları bu. İnandıkları, tapındıkları, tanrıları kabul ettikleri ise Şeytan (Lucifer). Amaçları ne biliyor musunuz? dinleri dünyadan kaldırmak.

Üniversite öğrencisiyim ve birisi bir ortamda "namaz kılmaya gitcem" dese yüzüne olmasa da içten içe küçük görürüz o kişiyi. Artık Ateizm elitlik göstergesi oldu. İnsanlar hızla dinden soğutuluyor. Bakın din, bilhassa islam, medyanın, politikacıların, o irtica getirecek amanın diye korktuğunuz AKP`nin size dayatmak istediği şey değil. AKP konusuna girmek istemiyorum, fakat onlar da alkol yaşını 24`e yükseltip, silah ruhsatı taşıma yaşını 18`e düşürerek, din konusunda muallakta olan gençlerin dinden soğumalarına sebep oluyorlar. Görevlerini bilerek veya bilmeyerek başarıyla yapıyorlar.

Bakın, gerçek yobazlık, dinler hakkında olumlu şeyler söyleyen birisine "dinci, şakirt, yobaz" gibi yaftalar yapıştırmaktır.

Günümüzün en popüler yobazlığı budur ve bu artık çok moda.

Lan beni bilen bilir, dinlerle ilgili en ağır esprileri yapan insanlardan birisiyim bu sözlükte, ne kadar yobaz varsa da allah belasını versin, ne kadar İslam`ı sadece ibadet etmek olan bir din olarak gören ve insanlara böyle dayatmaya çalışan varsa onların ta anasını *******. Fakat artık islam hakkında olumlu konuşmanın bile kötü algılandığı bir toplumda yaşamaktan rahatsızlık duyuyorum ve bunu da kendini "aydın, çağdaş, idealist" olarak gören, pazarlamaya çalışan sığ, altyapısız gerizekalılar yapıyor.

Televizyonu bu yüzden kapatın diyorum.O televizyon yıllardır, gerizekalı MTV yıldızlarını, salak ve neden ünlü olduğu anlaşılamayan vasıfsız zenginlerin yaşam tarzlarını, sizlere bu dünyadaki en büyük doyum noktasıymış gibi dayatmaya çalışıyorlar. Sizi tüketmeye, tüketmeye ve sadece tüketmeye özendiriyorlar.

Her neyse, konuya dönecek olursak. Bu adamların bu işte gizliliklerini korumalarının en büyük sebebi ise, insanların şeytan`ın varlığından haberdar olmalarını istememelerindendir. Zira Şeytan`ın varlığını öğrenen birisi, otomatikman Allah`ın da varlığını kabul etmiş olacaktır.

Bu elit kesimin neden Allah varken Şeytanı tanrıları kabul ettiklerinin sorusunun cevabını onlardan başka bilen olduğunu sanmıyorum. Bununla ilgili daha önce fikir yürütmüştüm, bilmediğimiz şeyleri biliyor olabilirler, şeytanın vaatlerinin büyüsüne kapılmış olabilirler, bilemiycem. Bir diğer nedeni de ritüellerinde inanılmaz bir tatmin elde etmeleri olabilir. Ayinleri cinsellikle çok fazla haşır neşir ve belki de o ayinlerde ulaşabileceğiniz en yüksek dünyevi hazlara ulaşıyorlardır, bilemiyorum.

Kimsenin fikrine müdahale etme hakkım yok, öyle bir tip de değilim zaten, değil bilgisayar başında tanımadığım insanlar, can dostu olarak gördüğüm arkadaşım gelse ben lahmacuna tapıyorum olum dese çok da şeyime derim.

Fakat sizden bir şey rica edeceğim. Lütfen sizi dünyevi zevklerin ihtişamına kaptırmalarına izin vermeyin. Özendirmeye çalıştıkları, dayattıkları şey dünyevi zevkler, çünküemelleri, dünya inançsız ve dünyevi zevklere köleleşmiş insanlarla dolduğunda gerçekleşecek.

Zeitgest Hakkında

"Hadi uyan artık, aç gözünü" temalı popüler yapımlardan bazıları Zeitgeist, Fight Club, Matrix ve V for Vendetta değil mi? Şahsen hepsini de seyrettim, zor film beğenen biri olmama rağmen hepsini de beğendim. Sevilmeyecek filmler değil bunlar doğrudur.

Fakat gerçekten Zeitgeist`ın tamamen bir avuç gönül insanı tarafından hazırlandığını veya kimselerin onayını almadığını mı sanıyorsunuz?

Ben hiç öyle düşünmüyorum. Özellikle Zeitgeist`taki ateizm propagandasını gördükten sonra...

Bakın bilinçli olma bilinci de istedikleri bir şey. Rotschild artık eskisinden çok daha şeffaf, internet`teki bilgi akışının da yardımıyla baya bir deşifre oldular. Fakat böyle bir durumda sizce bu adamlar panik halinde tüm kendilerini deşifre eden vidyoları, filmleri, görselleri ve bunları hazırlayanları ortadan mı kaldıracaklar? Sıçmanın üstüne sıvamak olur böyle bir şey, tabi ki bu yola başvurmayacaklar. Kendi kontrolleri dahilinde ifşa olacaklar.

Madem bilinçlenecekler, o zaman bizim "ateizm" propagandalı yapımlarımızla bilinçlensinler. Bakın Zeitgeist`ta anlatılan birçok şey doğru. Özellikle ilk film harika. Fakat o ateizm propagandasını ne yapacaz?Yırtıyorum burada illüminati satanistir, amaçları dinleri kaldırmak, deccali getirmek ve Şeytan`a hizmet etmektir diye. Peki ateizm tohumları serpilen yapımlarla gözünüzü açmış mı oluyorsunuz? Hayır, bir yalan rüyadan uyanıyorsunuz, başka bir yalan rüyada uyanıyorsunuz, Inception gibi oldu dimi lan ehehe.

Bunu ben biraz Trt 6`nın açılmasına benzetiyorum. Biraz geç de olsa Kürtçe yayın veren bir devlet kanalı açabildik, bu kanalın açılmasının en büyük sebebi nedir biliyor musunuz? Anadili Kürtçe olan Kürt vatandaşlarımız Roj TV, Med TV gibi propaganda yapan ne olduğu malum kanalları seyredeceklerine, bizim kontrolümüzdeki Kürtçe yayın veren kanalı seyretsinler. Kapiş?

Bakın Zeitgeist`ı seyredin, alacağınızı alın fakat süzgecinizden geçirin. Ne seyrettiğiniz, ne okuduğunuz hiçbir şeye körü körüne inanmayın. Doğruları olabildiği gibi yanlışları olabileceğini de düşünün.

Bir insanı bir yalana inandırabilmenin en sağlam yolu nedir? Ona sürekli yalanlar söylemek mi? Hayır, zaten yalancı imajınız olduğu için inanmazlar size. Doğrudan sadece söylemek istediğiniz yalanı söylerek mi? Belki, fakat karşınızdakinin inanmama ihtimali yüksek.

Bir insanı, bir yalana inandırabilmenin en güzel yolu ona 100 tane şey anlatmaktır. Bu 100`ün 99`unda doğru şeyler söyleyin, inandırmak istediğiniz o 1 yalanı da araya sıkıştırın. İnsanı 1 yalana inandırmak için ona 99 doğru şey anlatırsınız, en garantili yolu budur.

Zeitgeist`ta yapılan da budur. Emin olun bu yapımlar da piyasaya sürülmeden önce belirli kişilerin onayını alıyor. İspat mı istiyorsunuz?

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları adlı seriyi duymuşsunuzdur, bir Cia ajanının itiraflarından oluşur bu. Okumanızı da şiddetle tavsiye ederim. Zeitgeist`ın sanırım ikinci filminde de bu kitabın yazarı yer alıyordu ve insanın kanını donduracak itirafları arka arkaya yapıyordu. Zeitgeist`ta baya bir reklamı yapılmıştı bu kitabın. Şimdi eğer bu kitap elinizde varsa önsözünü açın. Önsözün bir kısmında kitabı hazırlama sürecinde gerekli düzenlemeleri (!?) ve onaylamaları (!!!???) aldığı birkaç isme teşekkür ediyor. Teşekkür ettiği kişiler arasında Richard Perle ismini gördünüz mü?

Richard Perle kimdir? CIA`in ajanlarındandır. Bir dönemin ABD savunma bakanı yardımcısıdır. Senatoda söz sahibi bir abidir. Ünvanı Karanlıklar Prensi (!!??) dir. Ve kendisi yahudidir.

İşte birçok itirafın ve çok doğru bilgilerin yer aldığı bu kitap, piyasaya çıkmadan önce bu ellerin onayını alıyor.

Zeitgeist`ın farklı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bir grup cesur gönül adamı tüm dünyayı karşısına alarak gerçekleri çatır çatır anlattı, buna mı inanıyorsunuz? Kimsenin iznini, onayını almadılar, kendilerine hiç telkinde bulunulmadı, böyle mi düşünüyorsunuz? Hmm. Ok.

Gelelim "toplumlar hükümetlerden değil, hükümetler toplumlardan korkmalı" gibi mükemmel mesajlar veren V for Vendetta`ya. Yapımcısı olan Watchowski Biraderler`in de polonya asıllı Yahudiler olduğunu belirteyim. V for Vendetta`yı inanın 7-8 defa seyretmişimdir, çok çok beğenirim, kral film. Fakat size verdiği o devrimci, cesur mesajların arasına öyle tohumlar serpili ki.

91bbbq.jpg

Bu abiyi hatırladınız mı? Prothero filmdeki adı, V`nin öldürdüğü pislik bir herif filmde. Peki bu pislik herif filmin başında televizyondaki şovunda ne anlatıyordu?

"Did you like that? USA... Ulcered Sphincter of Ass-erica, I mean what else can you say? Here was a country that had everything, absolutely everything. And now, 20 years later, is what? The world`s biggest leper colony. Why? Godlessness. Let me say that again... Godlessness. "

Bu pislik imajı yüklenmiş karakter dünyanın ve ABD`nin geldiği halin sorumlusu olarak Allahsızlığı gösteriyor.

İnsan beyni nasıl çalışır şekil 1-a: Kötü adam Allahsızlık kötü bir şeydir diyor --) Kötü adamın dedikleri yanlıştır --) Öyleyse Allahsızlık kötü bir şey değildir.

Selam ben Aristo mantığı, ehehe naber?

İşte insanların ve özellikle yeni jenerasyonun bu din karşıtı bilinçaltı bu şekilde oluşturuluyor. Tıpkı Prothero`nun o filmde verdiği mesaj gibi binlerce ufak mesaj ile oluşuyor bu İslamofobik bilinçaltı. Ateizmin en doğru, en modern, en elit görüş olduğu düşüncesi bu şekilde oluşturuluyor işte.

Yani diyeceğim o ki, seyredin, okuyun fakat körü körüne inanmayın. Süzgecinizden geçirin bazı şeyleri. Hitler`in Mein Kampf`ını da okuyun, Marx`ın Das Capital`ini de okuyun, okuyun olum ne zararı var? Fakat okuduğunuz her şeyi hayat felsefesi edinmeyin, aha evet lan diye üstüne atlamayın, hücre zarı gibi seçici geçirgen olsun beyniniz.

Bir ara bende bu İlluminati olayına sarmıştım. Özellikle müzik sektörü ile ilgili çok ilginç şeyler vardı..

Bu arada Zeitgest belgeseli oldukça garip bir yapım, izlemenizi tavsiye ederim.

Rotschild,İsrail ve Dünya Savaşları

İsrail devleti`nin kurucusu Rothschild Ailesi`dir.

Nasıl mı?

İsrail`in kuruluşu Mayıs 1948`tir. İkinci Dünya Savaşı`nın sonları olması sizce bir tesadüf mü? Hem Birinci, Hem İkinci Dünya Savaşı`nın en en en temel sebebi hicaz bölgesinde, kudüs başkentli bir yahudi devleti kurulacak olmasıdır. Büyük emelleri olan Tek Dünya Cumhuriyeti`nin başkenti de Kudüs olacaktır.

Rotschild Ailesi`nin nasıl devletler üstü güce sahip olabildiğini ve dünyanın öncül devletleri ile olan ilişkilerinden bahsedecem..

Rothschild Ailesi Amerika`nın kuruluşu sırasındaki Amerikan-İngiliz kolonileri çatışmalarında gizliden gizliye Amerika`yı desteklemiştir. Rothschild Ailesi Amerikalılara silah ve para yağdırmıştır. bunun kaşılığında george washington`dan, kurulacak olan amerikan devletinin parasını basma hakkını kendilerine vermesini istemiştir. Amerikan Doları`nın basımı Rothschild Ailesine aittir.

Ardından İngiltere-Fransa savaşında destekledikleri taraf ise fransa olmuştur. Bu Fransa savaşı esnasında savaşı İngiltere`nin kazandığı hakkında bir spekülasyon yaratarak tüm İngiliz halkının parasını borsaya yatırmasına sebep olmuşlardır. Fakat İngiltere`nin savaşı kaybettiği ortaya çıkınca, rothschild ailesi adeta İngiltere`nin gizli sahibi haline gelmiştir. Büyük paralar kırmıştır. İngiltere Rotschild`e olan borcunu ödeyemez ve Bank of England resmen Rothschild`e devredilir. Ardından yine o meşhur tekliflerini bu sefer İngiltere`ye yaparlar, paranızı biz basalım borcunuz silinsin. Böylelikle Sterlin`i basanlar da kendileri olurlar.

Birinci Dünya Savaşı`ndan perişan bir şekilde çıkan almanya nasıl kısa bir sürede tüm dünyaya kafa tutabilecek kadar güçlenmiştir? Cevap: Rothschild Rothschild Rothschild. Bu yardımı yapacak olmalarının bedeli ise tabi ki alman merkez bankası`dır. Alman ekonomisine de bu şekilde hakim hale gelirler.

Başta avusturya ve rusya olmak üzere osmanlı`ya düşman devletleri ve ayaklanma çıkarmaları için osmanlı azınlıklarını destekleyen ise yine Rothschild olmuştur. Rothschild Ailesi osmanlı`ya da ahlaksız teklifte bulunmuştur. Hayır banka veya para değil, osmanlı`dan alacak çok daha değerli bir şeyleri vardır. Rothschild, Abdülhamit`e Filistin, Kudüs ve Hicaz`ı vermesi karşılığında Osmanlı`nın tüm dış borçlarının silineceğini, balkanlarda ve Kuzey Afrika`da kaybettiği toprakları geri alacağı garantisini vermiştir. Abdülhamit bunu reddetmiştir. Kabul etseydi her şey şu an çok mu farklı olurdu? hayır. Zira osmanlı üzerindeki yüzyıllara dayanan planlar er geç faaliyete geçecekti.

Birinci Dünya Savaşı ile yahudi devletinin kurulması için gerekli finans sağlanmıştır. Kutsal topraklar da (Kudüs ve Civarı) Osmanlı`nın elinden alınmıştır. Yahudi Devleti`nin kurulması için gerekli son bir şey daha kalmıştır, o da bu topraklarda yaşayacak yahudilerdir. Fakat Avrupa`da halinden memnun olan yahudiler nasıl ikna edilecekir? Bu sorun İkinci Dünya Savaşı`nda çözüme kavuşturulur.

Adolf Hitler`in başa getirilmesi ve onun Faşist Poltikası, Rothschild oyunlarıdır. Yahudilerin yıllar boyunca katledilmesi yine Rothschild`ler tarafından telkin edilmiştir. Bu sayede soykırıma uğrayan yahudilerden sağ kalanlar İsrail Devleti`ne geleceklerdi. Netekim öyle de olmuştur.

Milyonlarca insanın öldüğü, mağdur olduğu, maddi ve manevi inanılmaz kayıplar verilen iki dünya savaşı`nın da amacı buydu ve amacına ulaştı. Hicaz bölgesinde bir yahudi devleti olan İsrail Devleti, 1948 Mayısı`nda resmen kuruldu.

Şimdi E bu Rothschild ailesi yahudiydi hani, neden yahudi katliamını finanse ettiler, nasıl hitler`i destekleyebilirler? Bunları soruyonuz dimi... Bu adamlar yahudi diyoruz da, tanrıları Allah, peygamberleri Hz Musa mı sizce? Bu adamların ne dini ne milleti var. Sadece bir tanrıları var, o da Şeytan.

Acı ama gerçek.

Dünyayı yöneten devletler üstü gücün sahipleri Şeytan`a hizmet etmekte.

Tüm bu güce sahip olmalarının ve sürekli daha fazlasını istemelerinin başka nasıl bir açıklaması olabilir? Mutlaka altında çok daha "kutsal" bir amaç olmalı...

Merkez Bankası ve Paranın Değeri

Lan çok can alıcı bir şeyi eklemeyi unuttum.

Şimdi bir ülkenin para basma hakkına rothschild`in sahip olması ne ifade ediyor tam olarak, açıklıyım canını yediklerim. Ekonomi okuyorum açılın ehehe.

Merkez Bankası kafasına göre para basamaz. Bastığı her para karşılığında, devlet de hazineye o paraya karşılık gelecek şekilde değerli maden (altın) bırakmalıdır. Develuasyon denilen olay da, merkez bankası`nın, hazineye koyulan değerli madenlerin değerinden fazla para basmasıyla olur.

Neyse gelelim özete, bu abiler bastıkları her para karşılığında devlete borç vermiş oluyorlar ve karşılığında altın elde etmiş oluyorlar.

Şu an Amerika`daki her 1 doların karşılığı olacak şekilde altın, petrol, elmas devlet tarafından rothschild ailesine ödeniyor. ABD Doları`nın da halen dünyadaki en çok kullanılan para birimi olduğunu söylemeye gerek yok sanırım.

İngiltere`de de böyle.

Hemen hemen her ülkede böyle.

Merkez Bankasının bağımsızlığını kaybetmesiyle, sevr antlaşması`nın imzalanması arasında bir fark yoktur. İki durumda da bağımsızlığınızı kaybedersiniz, kazandığınız her bir kuruşta bu abilerin cebini doldurursunuz, emeğiniz sömürülür.

Kapitalizmi dünyaya getiren adamlar bunlar, e tabi bu işin kitabını herkesten iyi biliyorlar.

Katy Perry'nin E.T klibi ile ilgili çok ilginç şeyler var bundan sonra.

Şimdi İlluminati hakkında ben de bir çok kitap, dergi, gazete okudum, belgeseller izledim vs. Milyonlarca materyale konu olmuş, makaleler yazılmış bir örgüt neden gizli olma ihtiyacı duysun ki? Amerika'nın ortasında uçak sokulduğunu bilen herkes zaten; "kesin gizli güçlerin, illuminatinin, tapınakçıların, İsrail'in, olmadı Amerika'nın parmağı vardır" diyebiliyor. Ama o uçağın Amerika'nın kendi uçağı olduğunu kimse araştırıp öğrenmiyor. Bu yüzden radara falan takılmadı diyemiyor.

Eğer ortada gizli bir güç olsaydı kesinlikle ve kesinlikle başka şeylerle insanların beynini meşgul edip, gerçeği görmesini engellerdi. Kendinin açığa çıkmasını ve bilinmesini de istemezdi. Bu yüzden İlluminati falan tamamen farklı bir yapıdır. Zenginlerin küreselleşmesi için oluşturulmuş bir konsorsiyumdur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Katy Perry'nin E.T klibi üzerine-I

Rihanna, Madonna, Kanye West gibi şarkıcılar klip ve şarkılarında gayet mesajlar veriyolar zaten. Fakat bu E.T. kadar cesur bir klip görmemiştim. Tabi millet ehere katy perry uzaylıyı öpüyo laa ehelehereneney diye seyredeceği için bir sıkıntı doğmayacaktır. Doğsa şaşardım lan.

Fakat bu E.T., Hem şarkı sözleri hem klibiyle resmen bir ayin, bir ritüel.

Ne ritüeli? Şeytan`a tapınma ve cinlerle iletişim kurma ritüeli. Şeytan`a inanıyorsanız, Şeytan`ın geçtiği tüm ilahi kitaplarda yer alan cinlere de inandığınızı varsayıyorum. Cinler başka boyutta yaşarlar. Onların da iyileri olabildiği gibi, Şeytan`ı tanrı kabul etmiş kötüleri de vardır. Bu Cinler ile İllüminati`nin belirli dönemlerde temasa geçebildiği, fakat bu teması kurabilmek için bazı ritüelleri yerine getirmeleri gerektiği aklınızda bulunsun.

Uzaylı teranesi ise bu arkadaşların Şeytan`ı ve cinleri yeni kamufle etme yöntemleri. Evren sonsuz ise eyvallah tabi ki yalnız değiliz fakat uçan daireye binen yeşil yaratıklar bizim dünyamızı ziyaret falan etmiyor arkadaşım, yok öyle bir şey.

Neden cinler insanlarla temasa geçiyorlar? Onların da Şeytan`ı tanrıları kabul edenleri olduğunu yineliyorum, yani bizim satanistlerle amaçları aynı.

Gelelim malum şarkıya.. Sözlerden başlayalım, oynatalım uğurcum... Yada dur uğur bi dk canım, başlamadan önce şunu belirteyim, sözlerinde gözüme çarpan en bariz kısımları seçtim. Bana kalırsa bu şarkı baştan aşağı Masonik/Luciferian simgelerle dolu fakat ben en net şekilde anlatabileceğim kısımlarını seçecem. Şimdi devam uğurcum.

[video=youtube;t5Sd5c4o9UM]https://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM&feature=player_embedded[/video]

"You`re so hypnotising, could you be the devil?": Hipnoz edicisin, şeytan olabilir misin?

hypnotising`i bilerek hipnoz edici diye çevirdim. Lucifer`in en büyük öğretilerinden birisi nedir biliyor musunuz? "insanları zihin kontrolü ve hipnoz etkisi altına alın." Medya ile bu zihin kontrolünü gayet iyi uyguluyorlar zaten şekil a`da gözüktüğü gibi. hipnoz`u da önemli kişiler üzerinde kullanırlar. Bill Clinton ve Natalie Portman`ın (yahudi) sürekli hipnoz altında kontrol edildiğine dair söylentiler vardı. "Sen şeytan olabilir misin?", bu lafı e.t.`ye diyor. e.t. lan, ii ti, uzaylı,niye şeytan olsun? niye biliyo musun, "E.T.", "Uzaylı", "Alien" altında kamufle ettikleri şey şeytan. Bu lafı söylemekten hoşlanmam ama, bunu demiştim dimi?

"You`re from a whole other/another world, a different dimension, you open my eyes and i`m ready to go, lead me into the light": Başka bir dünyadan-öbür dünyadansın (!!?), başka bir boyuttansın (????????????), gözlerimi açıyorsun ve hazırım, ışığa yönlendir beni.

Bir kere madem bu E.T. böyle klipte de tasvir ettiğiniz üzere sinek gözlü, yeşil, kanlı canlı bi yaratık, o zaman neden başka bir boyuttan olsun? Gayet algılayabilirim uzaylıyı arkadaşım lan? Hayır, başka bir boyuttansın dediği tabi ki uzaylı değil. Çarpılana kadar yazacam galiba, cinler arkadaşım cinler. Başka bir boyuttan gelenler cinlerdir, uzaylılar değil.

"Gözlerimi açıyorsun." Bu aşağıdaki gözü mü? "Işığa götür beni", ışık? İlluminate = Aydınlanma. Lan yoksa ışıktan kastı 75`lik ampulun ışığı değil de aydınlanmanın, İlluminati`nin ışığı olmasın?

11rahsh.jpg

"Fill me with your poison, wanna be your victim": Beni zehrinle doldur, kurbanın olmak istiyorum.

İlluminati üyeleri ruhlarını şeytan`a satarlar, tıpkı şarkıcılar gibi. tıpkı esprili bir dille şeytan`la anlaşma yaptığını söyleyen ve bunu söylediğinde konser ahalisini yeeaaahh ehelehey diye inleten Madonna, Kanye West gibi.

"Wanna feel your powers": Güçlerini hissetmek istiyorum.

Ne için satarlar ruhlarını? tabi ki güç için. para, ün, kadın için. Dünyevi zevkler için.

There is this transcendental, on another level: Bu aşkın (bu boyutu aşan, öteki boyutsal), başka bir kademe.

Cinler. Başka bir boyut. İletişim. Ritüel. Ayin. Tarzan Ceyn. Ceyn Tarzan. Cizzızııııtııtııııtttttt.

Şimdi gelelim klibe.

Canını yediklerim, paranoyak olduğumu mu düşünüyorsunuz? 3:50`ye getirin klibi. Katy ablanın uzaylıyı öpüp diriltişi esnasında giren *******en hayvan görüntüleri, kanye west`in "alien sex" diye back vokal yapışı, öpüşü sırasında dev bir patlama olurmuşcasına güneş ışığının heryere hükmetmesi... Tesadüfi mi bunlar? Bu bildiğin ayin ulan.

Katy ve uzaylı diye tabir ettikleri varlık diriltikten sonra nereye doğru gidiyorlar?

x5tqwl.jpg

Işığa.

Veya Güneş`e.

Hangi Güneş`e biliyor musunuz? Şeytan`a hizmet eden firavunların taptığı güneş tanrısı Horus`un güneşine.

2jes5yb.jpg

Benden bu kadar, klip hakkındaki analizim bitmiştir. Bu arada Kanye West`in de kankası Jay-Z ile İlluminati`nin favori çocukları olduğunu unutmayın sakın.

aax9w2.jpg

2ef6zid.jpg

30bmc82.jpg

mj33u9.jpg

Ve son olarak, böyle aslında biraz dikkatli bakılınca bariz olduğu anlaşılacak mesajları neden veriyorlar? Üstelik kliplerde, konserlerde ve şarkılarda? Neden?

Daha önce Deccal`in gelişi için dünyayı uygun enerjiyle doldurmaya çalıştıklarından bahsetmiştim. Yine cinlerle temas için bazı ritüelleri yerine getirmeleri gerekiyor. Onların bir parçası olabilir hepsi. Veya artık biz burdayız demek istiyor da olabilirler. Bilemiyorum.

Fakat tek şey biliyorum, tesadüf diye bir şey yok. Çıkarın bunu aklınızdan.

Bu entry`nin baştan aşağı tesadüflerle ve paranoyak saçmalıklarla dolu olduğunu düşünüyorsanız yine de saygı duyarım fakat böyle bir tesadüfler zincirinin oluşma olasılığı, 1 saattir burda yazı yazan bendenizin birazdan tuvalete bırakacağı bokun Eyfel Kulesi şeklinde olma olasılığıyla eşittir.

Saygılar ve sevgiler.

Son olarak Kanye West'in bazı itiraflarından oluşan bir video

[video=youtube;YwWPB-AFshQ]https://www.youtube.com/watch?v=YwWPB-AFshQ[/video]

NWO/Illuminatiye inanmayanlar var birde :Z3:

Ha Zeitgeist diyenler var. O film saçmaliktan baska birsey degil. Cok yalan uydurulmus seyler var.

+9/11'de zaten onlar tarafindan yapilmistir

Katy Perry'nin E.T'si Üzerine-II

Sanırım E.T. klibindeki olayı çözdüm gibi. Eğer okumadıysanız E.T. hakkında yazdığım bir önceki yazıyı okumanızda fayda var buna başlamadan öne.

Uzun bir yazı olacak, eğer okumaya üşenirseniz en azından dişçide sıra beklerken ekonomi dergisinin resimlerine bakıyormuşcasına resimlerine bir göz atın, üşenmeyin.

Youtube`a girip, dur şu klibi bi daha seyrediyim dedim. Altta bir yorum okudum, elemanın biri "Makyajı çok iyi olmuş yeeaa, ama neden arada ceylan görüntüleri giriyodu ve katy neden yarı hayvan oluyo anlamadım" gibi bi şey yazmıştı. O an kafada şimşekler çaktı benim, lan dedim, acaba dedim, yoksa dedim. Dedim birader ben yokken bizim çocuklara karışmışsınız ne ayak dedim.

Şimdi klibi seyretmemiş olanlar ve üşenenler için klibi özet geçeyim. katy ablamızın ilginç bir makyajı var, şöyle:

30c1zye.jpg

Ne alakaysa arada saçma sapan ceylan görüntüleri giriyor şu şekilde

2lsh4ef.jpg

vyb6tz.jpg

Katy Perry klibi mi seyrediyoruz National Geographic mi seyrediyoruz belli değil,neyse.

Sonra katy ablamız uzaylıyı öpüyor, uzaylı diriliyor falan fistan.

Ceylanın hikayesini anlatmadan önce Arrivals`tan aldığım bazı resimleri göstermek istiyorum. Lan ceylan dediğim türkücü Ceylan değil beynine sıçtığım, hayvan olan. Bak şimdi günümüzde de firavunlara adanmış yapılar var, aynı eski mısır dönemindeki yapılar gibi ve ceylan figürü önemli bir yer tutuyor. Örneğin:

50i3qh.jpg

2l8yb1z.jpg

27zmfpz.jpg

Bunların sadece dekor olduğunu düşünüyorsanız sizlere bu yapının iç dizaynını da göstermek isterim.

2052ivl.jpg

Hadi madem hepsi dekor, o piramitin tepesindeki göz ne ayak birader derler adama. Tesadüf diye bir şey olmadığını 2500 kere söyledim burada ve bu başlığın tamamen tesadüflerle dolu olma ihtimali sıfıra yakın benim gözümde. Sıfıra yakın dedim çünkü şu an odamın camından içeri leopar atlama ihtimali dahi var matematiksel olarak, o hesap işte. Neyse.

Gelelim E.T. klibine. Fakat önce, şimdiye kadar yazdıklarımı olabildiğince hatırlamanızı rica edeceğim sizlerden. Firavunlarla, günümüz liderlerinin firavunların devamı niteliğinde olduğuyla ve eski mitolojik pagan dinlerindeki tanrıları şeytan`ı kamufle etmek için kullandıklarıyla ilgili bilgilerinizi bir hatırlamaya çalışın, zira birazdan hepsini birleştirecez.

Anuket Mısır Tanrıçasıdır ve kutsal hayvanı ceylandır. Kafasında taşıdığı tacıyla bilinir.

11tber6.jpg

2j0nqy8.jpg

Son resme dikkat.

Katy Perry`nin klibin sonunda büründüğü hal ise böyle:

1o5c3s.jpg

Belden aşağısına dikkat

2dm9pg3.jpg

Lan hani konu uzaylılardı, E.T.`ydi, Alien`dı? Noluyoruz lan, neden yarı insan yarı hayvan oldu bu karı şimdi? O toynaklar falan ne iş? E.T. adı altında adamlar çatır çatır ayinlerini yapıyorlar arkadaşım, ritüellerini yerine getiriyorlar, biz de abuuu karının makyaja bak gıııııı diye seyrediyoruz.

Neyse devam ediyorum, klibin sonunda katy ablamız uzaylıya sarılıp öpüşüyor:

2dbw6s6.jpg

6fwhmv.jpg

2sajtk2.jpg

Tüm bunların anlamı ne? Anuket`in kelime anlamı nedir biliyor musunuz? “Lady of Embracing” veya “She Who Embraces”. Sarılan, kucaklayan kadın. Hatta size şöyle söyleyeyim, Fransızca okuyorum ve ingilizce ile fransızca arasında inanılmaz derecede ortak kelime vardır. Anlamları çoğu zaman aynı kalmakla beraber bazen anlam kaymaları olabiliyor. Embrasser Fransızca`da sadece sarılmak anlamına gelmez. "Öpmek" anlamı da vardır. Yani daha ateşli bir sarılma belirtir, zira ingilizcede de sarılmak fiili "hug" tır ve Anuket için hug fiili değil de, embrace fiili kullanılıyor. Arada bir nüans farkı olduğu açık.

Sübliminal [bilinçaltı] mesajlardan da sık sık bahsettim,Bu klip de cinsellik içeren sübliminal mesajlar ile dolu. Ceylan görüntülerinin girdiği sahneleri dikkatlice, durdurarak seyredin. Kasıtlı olarak saliselik görüntüler giriyor oralarda.

Çoğunu yakalamışsınızdır gerçi fakat yine de göstereyim:

2r3lgsx.jpg

33y3t6o.jpg

Ve daha insanda tiksinti uyandıracak bazı saliselik böcek, yeni doğmuş kanlı bebek görüntüleri de var. (tam 3:52 ve civarına dikkat)

xxcxcxc.jpg

Bu *******en hayvanlar ve o görüntülerin girmesi esnasında Kanye West`în "alien sex" diye vokal yapması, tüm bu cinsellik içeren olaylar ritüelin bir parçası.

Canlar, ciğerler, anuket ile kapsamlı bilgi elde eder, araştırırsanız daha birçok benzerlik olabileceğini de görebilirsiniz. Katy Perry bu klipte Anuket`i canlandırıyor. Ceylan figürleri, belden aşağısının ceylana dönüşmesi, kafasındaki enteresan tac, öpüşme ve sarılma sahneleriyle beraber bu çok açık ve net. Klip adı altında piyasaya sürdükleri bu şey ise, başlı başına bir ritüeldir.

Önceki entry`i de okuduysanız ve bu entry`i de okuma sabrı gösterdiyseniz, birazcık düşünün. Her şeyde bu kadar tesadüf iç içe olabilir mi? Egonuzu bir dakikalığına kenara atın ve bir düşünün...

Katy Perry'nin E.T'si üzerine-III

E.T. ile ilgili sürekli yeni şeyler keşfediyorum ya.Tesadüf, uydurmaca, öyle mi? Hepsi mi? Dur indir o eli, şöyle alayım seni...

Reptilian hikayesini duydunuz mu?

David Icke başta olmak üzere birçok kişi bugünlerde İllüminati`nin reptilian (sürüngenimsi) bir ırktan geldiğini ileri sürmekte. Ben şahsen buna inanmıyor, cinleri yeni kamufle yöntemlerinin bu olduğunu düşünüyorum. Tıpkı uzaylı (E.T., alien) adı altında nasıl cinleri ve Şeytan`ı kamufle ediyor, onlara hitap ediyorlarsa...

İleride bu reptilian meselesi yüzünden kafamız çok şişecek.

Şimdi Bush, Prens Wiliams, Britney, katy perry ya kısacası illüminati`yle bağı bulunan şahısların ve ****o, medya kuruluşundaki bazı insanların bu reptilian ırkından olduklarını iddia eden iddialar ortaya atılmakta.Youtube`a reptilian yazar ve çıkan bazı video`ları seyrederseniz gerçekten çok ilginç bir konu olduğunu farkedeceksiniz.

Reptilian olduğu iddia edilen şahısları gözlerinin bazı evrelerde onları ele verdiği görüntüler var. Misal,

huruhc.jpg

2lj1hy0.jpg

Katy Perry`nin gözlerinin, klibin sadece 2:36-2:45 arasındaki saniyelerde aldığı şekil ise ne tesadüftir ki böyle:

30j2maf.jpg

1zveaev.jpg

O gözler sırf eğlence olsun diye o şekilde bilgisayar efektiyle yapılmadı, daha farklı birsürü şekle sokulabilirdi... Neden özellikle bu şekli verdiler? Ne ima etmeye çalışıyorlar? Bunların cevaplarını Reptilian Teranesi ve Reptilian Teranesi II yazılarında açıklamaya çalıştım. Şimdilik şunu söyleyeyim, bu gözler ile belki de "reptilian'ız biz, bu durumdan kıllanın, bakın gözlere!!!11" mesajı vermeye çalışıyorlar. Fakat bu dönüşümün esas sebebi reptilian denen hikâye değil...

Ye yine Mısır Tanrıçası Anuket`e dönüyorum.

Nil Nehri civarında yaşayan Mısırlılar, senede 1 kez bulaşıcı bir hastalığa yakalanırlardı. Bu hastalık sebebiyle gözleri pembeleşirdi, en farkedilir yan etkisi buydu. Anuket ise bu insanlara pembe göz farı ile şifa verirdi. Antibiyotik maksadıyla kullanılırdı Anuket`in bu pembe göz farı...

Klibin büyük bir bölümünde katy perry bu halde

117fcic.jpg

Arkadaşlar, canlar, ciğerler, bitanelerim... Allah aşkına... Artık farkedin. Artık ne kadar rahat davranabildiklerini farkedin. Artık neden Filistin`de, Hicaz`da, bu kutsal görülen topraklarda huzur olmadığını bir sorgulayın. Neden Kudüs başkentli bir Yahudi Devleti`ne sahibiz, bunu bir sorgulayın.

Kendinizden sonra çevrenize sorgulattırın. Rica ediyorum sizden.

Ego ile hareket edip "biz bunları lisede konuşurduk yeeaa hala mı bunlar ehehe" tavrı takınan güzel arkadaşım, bu E.T. ile ilgili 3. entry`im.

bende bu konuya bayagi bir merak sarmistim ve gercekten cok arastirma yaptim ve kendimce okuduklarimdan ve seyrettiklerimden cikardigim sonuc; illuminati var ve gercek.. Seytan'a taparlar, Muslumanlara dusmandirlar cunku dunyanin turlu kotuluklerinden kendilerini uzak tutup Allah'a (c.c) daha yakindirlar.. o yuzden muslumanlara terorist damgasi vurup tum dunya'ya Islam dininin kotu oldugu izlenimi veriyorlar.. butun medya, finansman sirketleri, bankalar ve dunyanin belli basli guclu ulkelerinin yonetimlerinde cok guclu nufuz sahibidirler.. 9/11 ikiz kuleler, 7/7 londra metro bombalamari bu grubun tezgahlarindandir.. Madonna, Rihanna, Britney Spears gibi kisiler tamami ile unlu olabilmek icin ruhlarini seytan'a satmislardir.. John F. Kennedy, Michael Jackson, Tupac gibi kisilerde bu guce karsi durduklari icin bir sekilde oldurulmuslerdir.. daha cok bilgi var ama hangi birini yazayim en iyisi herkese 'Gelenler - The Arrivals' belgeselini izlemeyi tavsiye edeyim ayrica youtube'da illuminati ile ilgili bir dolu video var bakmanizi tavsiye ederim.. :)

Üst Alt